Fuente
‼️47 окрема механізована бригада «Маґура» | Найцінніше — це подяка від поранених побратимів, яких забираємо»Надійн...
14 500 Vistas/Alcance
2025-03-06 08:06
Mensaje №1295
«Найцінніше — це подяка від поранених побратимів, яких забираємо»Надійність, міць, характер — це все про американські Bradley, якими 47 бригада «Маґура» нищать ворога на Курщині, та про наших воїнів-бредлістів.«Кот» — командир екіпажу Bradley. Із Києва, працював в торгівлі. В армію прийшов добровольцем, в 47-му потрапив випадково. Те, що з ним сталася Bradley, взагалі вважає найцікавішим випадком у житті. Бо думав, що тільки не БМП і не танк, бо це «гроб на колесах». Але в долі, схоже, тонке почуття гумору.«Мене розподілили саме на БМП. І я ще на початку на навчаннях в Німеччині зрозумів, що Bradley — це моє. Тепер пишаюся, що я бредліст. Коли ти поранених побратимів забираєш з позицій, слова вдячності — це найцінніше, що є в цій роботі», — каже командир екіпажу.Перший бойовий досвід «Кот» здобув ще під час Запорізького контрнаступу. Тоді Bradley показала себе ефективною і проти піхоти, і проти техніки, і під час евакуацій. Може працювати на дальності 3 км і далі. Ще й так, що противник не буде розуміти, звідки по ньому летить. Бредлісти 47-ої вивели зі строю навіть «гордість роспрому» танк Т-90. «Процес стрільби з Bradley — це, я вважаю, найкраще, що є в цій машині. А коли бачиш відпрацювання по цілях, то це прямо приносить задоволення». Має «Кот» і послання до наших союзників.«Машина на впевненому їде, виконує задачу і відкатує. Bradley дуже багато шороху навели на Запоріжжі, на Донбасі, на Курщині. Я був би вдячний, якби Bradley нам давали якомога більше. Більше Bradley — більше знищеного противника й більше врятованих життів наших воїнів. І був би вдячний за новіші моделі Bradley: там є певні речі, які б дали нам ще більше переваг на полі бою».Semper audentes! Завжди відважні!(с) «Кот»🐴 47 ОМБр | Код нації 47 | Наш сайт |Instagram |Facebook | Підтримай 47-му