👁 1,180
26-06-03 07:38
Презентація сцен фестивалю на території Кіностудії Довженка.АНГАР + ЕКСТРИМ ЗОНА Цього року ми нарешті зможемо втілити в життя концепт, у якому змішуємо електронну та тяжку музику в одному великому індустріальному закритому просторі.Хто був на фестивалі в попередні роки — це буде щось середнє між сценою Парковка та сценою Ангар. Сценічні конструкції будуть виконані в урбаністичному стилі: скафолдинг, вантажна техніка, атмосфера вулиць нічного андерграундного міста.Ти не просто глядач — ти учасник дійства. Залежно від слоту артиста, тут можна буде відчути як енергію великого ангарного рейву, так і застрибнути в щільний мошпіт під дисонанси перевантажених гітар.Така собі передапокаліптична звукова пригода.Щоб додати цьому простору ще більше вуличного вайбу, поруч зі сценою буде розміщений повноцінний екшн-парк, де професійні райдери безперервно змагатимуться між собою. Навіть якщо ти далекий від екстремального спорту, саме спостереження за цим дійством створює відчуття безпосередньої участі.Ми також свідомо хочемо підтримувати цей напрямок і дати можливість райдерам проявити себе на нашому фестивалі, поступово розвиваючи не лише музичну, а й активну частину події.Приєднуйся