Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДШВ. Брати по зброї.
Añadido 14 jul. 2024

ДШВ. Брати по зброї.

@brigada46_brati
Número de suscriptores: 1 650
Fotos: 531
Videos: 292
Enlaces: 259
Descripción:
Неофіційний канал. Обстановка, думки, гумор. Для зв'язку: https://t.me/bot46brigade_bot

👥 Número de suscriptores

1 650
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -41

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 084
Promedio/Día:: 3,000
Promedio/Tiempo:: 631
ERR: 65.7%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

ДШВ. Брати по зброї. 2025-02-22
46 оаембр. Брати по зброї. 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

hromadske поговорило з командирами, які боронять Костянтинівку, про те, чи можливо ще врятувати місто. 💬 Противник під прикриттям зеленки починає просочуватися безпосередньо в місто. Його групи, які інфільтрувалися до міста, уже досить численні, і наша піхота вже веде міські бої на флангах самої Костянтинівки, — розповідає командир батальйону БпС 28-ї механізованої бригади "Ярий"Костянтинівка і дві основні дороги до неї під дроновим контролем ворога. 10 червня росіян уже фіксували в Осиковому — селі за Костянтинівкою в бік Дружківки. 💬 Сама Костянтинівка перебуває в напівоточенні. Через це логістика в напруженому стані: евакуація, постачання та введення нашої піхоти до Костянтинівки дуже ускладнені, — розповідає Ярий. І додає, що кілзона зараз фактично починається від Краматорська й тягнеться до самої Костянтинівки. Автомобілі потрапляють під удари вже на виїзді з Краматорська💬 Логістика ще не повністю перерізана, хлопці заходять. Позиції виставляємо й полонених виводимо, — говорить комбат з іншої бригадиТроє командирів розповіли, що до Костянтинівки вже проникли понад сотню російських військових. Один із них вважає, що реальне число може бути ближчим до 250. Понад сотню російських піхотинців, фіксують у центральній частині міста, ще один осередок противника — у Сантуринівці на північному сході Костянтинівки💬 Противник вклинився в центр міста. Це вже не інфільтрація — це спротив противника, — каже один з офіцерівПереважно заходять по одній людині. Це відбувається раз на шість-сім годин. Зазвичай той, хто заходить, уже поранений Костянтинівку розділяє річка Кривий Торець. Один з офіцерів стверджує, що південніше річки росіяни вже переважають і ключові бої тепер відбуватимуться на півночі міста. Ще однією причиною критичної ситуації в місті співрозмовники зі «старих» бригад називають слабкий фланг «нової» 🦏 156 механізованої бригади.💬 Зайшла 156-та бригада в Костянтинівку. У них один стрим із “мавіків”. Зрозуміло, що через них пройшли, — розповідає командир роти з іншої бригади. — Нові підрозділи — проблема номер один. Людей, яких набирають, краще було б розподіляти до старих бригадІнший офіцер додає, що командування знає маршрути, якими росіяни заходять у місто, і часто вони проходять саме через ділянки, які утримує 156-та бригада. Однак там бракує постійного спостереження з дронів.На тлі складної битви за Костянтинівку командування почало змінювати командирів. Так зі 156-ї бригади звільнили Юрія Гупалюка і новим командиром став Артем Банник — колишній начальник штабу 🗡 117 важкої механізованої бригади.У 28 окремій механізованій бригаді також відбулася ротація: замість полковника Анатолія Куликівського бригаду очолив підполковник Богдан Курас. До цього Курас служив у 👆 57-й бригаді, як і командир 19 АК Олександр Бакулін. Саме 19-й АК відповідає за оборону Костянтинівки. Куликівському запропонували очолити нову 🏰 160-ту бригадуСили оборони поки що не встигають ліквідовувати всіх росіян, які інфільтруються в Костянтинівку. Одна з проблем — те, що до зачистки міста залучали підрозділи, які його утримують, і лише тепер заходять додаткові штурмові підрозділи.На думку згадуваного командира роти, майбутнє міста залежатиме від того, «які сили та засоби готовий виділити Сирський». Зрештою, додає він, якщо росіяни повністю захоплять місто, то українські оборонці зможуть відрізати його й затримати ворога всередині Костянтівки.Ми здатні посадити їхнє угруповання на голодний пайок. У тих будинках, де вони сидять, уже майже нічого їсти. Піхоту я б у місто не заводив 💬 У Костянтинівці є природна лінія оборони — яр, який розділяє місто. За ним — відкриті поля й велика кількість інженерних загороджень. Якщо забезпечити ізоляцію Костянтинівки, російські підрозділи можуть опинитися в пастці. З міста можна зробити кілзону. Трагедії тут немає, — зазначає командир роти однієї з бригад.Комбат Ярий вважає, що ще можна змінити ситуацію і врятувати місто. Однак не всі поділяють цей оптимізм.💬 До кінця літа втратити Костянтинівку цілком реально. Противник тисне дуже сильно, — каже один із комбригів
Російські воєнблогери жаліються, що за чотири з половиною роки великої війни не змогли створити аналога важких гексакоптерів як українські "Vampire"."Їх у наших ЗС просто не існує як класу", - пише Z-блогер. Цей військовий блогер розповів цікаву історію, як вони місяць тому знайшли підбитий український "Вампір", відновили та взяли собі на службу. І дрон, який спочатку прослужив українським військовим, потім був підбитий та відновлений окупантами, ще зробив 120 бойових вильотів за місяць."За мірками сучасної війни дронів це дуже значний результат. Наприклад, термін служби розвідувального Mavic на фронті — близько тижня. А тут — 120 бойових вильотів", - наголошує росіянин. Ворог використовував український "Вампір" для логістики, він 120 разів доставив по 9 кг води і їжі на позиції, загалом 1080 кг провізії."Наприклад, щоб доставити 1080 кг вантажу на позиції стандартним способом — тобто за допомогою бійця, який може нести на собі в середньому 25 кг, — потрібно 43 людини, або одному бійцю доведеться 43 рази сходити туди й назад, щоб перенести вантаж масою 1 тонна. Тобто один дрон вартістю 12 тис. доларів замінює 43 людини", - пише Z-блогер. Вкрадений український "Вампір" окупанти втратили. І тут засмучений ворожий воєнблогер доходить висновку, що сувора і проста економіка війни показує, що втрачати подібні логістичні і бойові дрони набагато дешевше, ніж людей. Але на п'ятий рік повномасштабної війни російських аналогів легендарних "Баба-Яга" (насправді "Vampire") у росіян так і не з'явилося. Не тільки тому, що українські інженери кмітливіші і працьовитіші, а й тому, що для російського керівництва ціна життя російського солдата набагато нижча за ринкову вартість, бо "ще нарожають".
Clément Molin порахував, що з початку травня Сили оборони уразили близько 270 вантажівок і транспортних засобів на відстані 20+ км від лінії фронту [1]. І ця цифра, ймовірно, ближча до 350–400 підтверджених втрат в цій категорії впродовж цього року.▪️ middle strike кампанія лише розгортається і поступово набирає обертів. Дрони насамперед атакують ключові дороги та паливні бензовози на окупованих територіях. А в Криму через це триває серйозний дефіцит пального.▪️ За даними проєкту tochnyi, такі удари завдають щонайменше 26 українських підрозділів БпС, які використовують не менше 14 типів middle strike дронів [2]. Найвідоміші — FP-1, FP-2, Hornet, Булава, Ram X та Б-2. Водночас активно застосовуються й інші типи, які менш висвітлюються в медіа, але є дуже ефективними.▪️ Ці удари дронами стали можливими завдяки масштабній українській кампанії з придушення та знищення засобів ППО на окупованих територіях. За цей рік уражено 174 системи ППО та радари, зокрема 115 пускових установок і 59 радарів. Більшість уражень підтверджується відеозаписами [3]▪️ Українські сили постійно полюють на паливні бензовози — це пріоритетна ціль. Вже знищено близько 30 таких машин.▪️ В Криму спостерігається серйозний дефіцит пального. Бензовози не можуть проїжджати Керченським мостом, а частина поромів з Росії до Криму виведена з ладу після попередніх ударів. Основна дорога, якою ще можна возити пальне, проходить через південь України.▪️ Згідно з картою Drone Bomber [4], велика кількість автозаправних станцій у Криму не працює [позначені червоним], а на багатьох інших [позначені помаранчевим] запроваджено обмеження на продаж пального.▪️ Якщо спочатку удари припадали переважно на ключові дороги, то останнім часом все частіше атакують другорядні дороги.
Сили безпілотних систем уразили корвет «Бойкий» Балтійського флоту ВМФ рф у КронштадтіРозповідаємо детальніше про операцію:03 червня 2026 року оператори 1-го окремого центру СБС уразили корвет «Бойкий» у сухому доці імені Велещинського в Кронштадті, Санкт-Петербург.Корвет «Бойкий» проєкту 20380 є носієм керованої ракетної зброї та входить до складу Балтійського флоту ВМФ рф.Судно було спущене на воду у 2011 році, а з 2013 року перебуває на озброєнні противника. У лютому 2026 року корвет став на плановий ремонт після виконання завдань у складі російського флоту.«Бойкий» використовувався противником для дій поблизу кордонів НАТО, супроводу суден тіньового нафтового флоту рф та виконання інших завдань в інтересах російського військово-морського флоту.Ураження корвета «Бойкий» знижує спроможності противника у морському компоненті, обмежує можливості російського флоту та демонструє здатність Сил безпілотних систем завдавати точних ударів по важливих військових об’єктах противника на значній відстані.Сили безпілотних систем продовжують системно знижувати бойові спроможності противника, уражаючи носії ракетного озброєння, об’єкти військово-морської інфраструктури, пункти управління, логістичні вузли та інші ключові елементи воєнної машини рф. СБС: На крок попереду!Підписатись на офіційний телеграм-канал Сил безпілотних систем😎Facebook🕊Instagram📹Youtube👥X.com🧵Threads🏢WhatsApp📞Viber🥳TikTok🔗Вакансії в СБС
🇺🇦 27 травня — День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!У 10 річницю створення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України — з честю вітаємо побратимів та посестер!ССО — еліта українського війська. Для завзятих, найкраще вивчених та оснащених операторів Сил спецоперацій нема перепон для виконання бойових та спеціальних завдань — вони завжди за межею.Уся Україна нині вшановує бойові здобутки спецпризначенців ССО на війні проти російських окупантів — всеохопні “далекобійні” санкції проти військових об’єктів держави-агресора, рейдові операції на ворожій території, розбудова та діяльність мережі руху опору на поневолених землях, участь воїнів ССО у ключових військових кампаніях на всіх напрямках фронту, зокрема — битві за Київ, операціях зі звільнення Зміїного, контрнаступі на Харківщині, визволенні Херсонщини, боях на сході України.У багатьох операціях спецпризначенці воєнної розвідки діють разом із “вовкулаками” — наше бойове братерство загартувалося в боях, і ми гордимося спільними результатами. Продовжуємо боротьбу в ім’я України!🫡 Слово пошани — полеглим воїнам Сил спецоперацій. Честь усім, хто з гаслом Святослава “Іду на ви” продовжує битву за Україну!Слава ССО!Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter  🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
Сьогодні — 12 років відтоді, як реально почалася війна із застосуванням авіації.26 травня 2014 року, близько 13:00, розпочався перший справжній великий бій у Донецькому аеропорту. Було знищено велику кількість ворога. До цього були лише якісь невеликі перестрілки: десь когось поранили, але справжнього бою та справжньої війни ще не було. Була лише масова здача територій.Саме в цей день 12 років тому визначилася подальша історія України, хід війни та її дух: чи будемо ми боротися, чи будемо здавати свої території.Про цей бій зараз намагаються голосно не говорити й зробити так, щоб про нього забули, бо багатьом вищим командирам із різних причин невигідно, щоб люди знали справжню історію, а не лише те, що їм подають.Забули про тих хлопців:• 64 бійці — 3-й окремий полк спеціального призначення (нині — полк ССО);• 15 військовослужбовців зенітно-артилерійського взводу 25-ї окремої повітрянодесантної бригади;• а також невелика кількість бійців інших підрозділів.Якби не вони — ми всі вже могли б бути великою «українською Новоросією».У подальшому в ДАПі було ще багато боїв. Але головний, визначальний для всієї України, відбувся саме 12 років тому. Саме тоді почався справжній відлік боротьби за незалежність.
Стаття 209. Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом1. Вчинення фінансової операції чи правочину з коштами або іншим майном, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчинення дій, спрямованих на приховання чи маскування незаконного походження таких коштів або іншого майна чи володіння ними, прав на такі кошти або майно, джерела їх походження, місцезнаходження, переміщення, зміну їх форми (перетворення), а так само набуття, володіння або використання коштів чи іншого майна, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, -караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років з конфіскацією майна.2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або у великому розмірі, -караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або в особливо великому розмірі, -караються позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.Примітка. 1. Суспільно небезпечним протиправним діянням, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, відповідно до цієї статті є діяння, за яке Кримінальним кодексом України передбачено основне покарання у виді позбавлення волі або штрафу понад три тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або діяння, вчинене за межами України, якщо воно визнається суспільно небезпечним протиправним діянням, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, за кримінальним законом держави, де воно було вчинене, і є злочином за Кримінальним кодексом України та внаслідок вчинення якого незаконно одержані доходи.
Брифінг щодо теракту у Києві 18 квітня: двох поліцейських відсторонили, керівник департаменту подав рапорт на звільнення:🔹 Голова Нацполіції Іван Вигівський заявив, що дії двох поліцейських, які прибули на виклик, були «ганебною і неналежною поведінкою».🔹 За дорученням голови МВС призначено службове розслідування в центральному апараті. Поліцейських відсторонили від виконання обов’язків, матеріали передають до ДБР. Бюро уже внесло кримінальне провадження щодо поліцейських.🔹 Керівник департаменту патрульної поліції Євген Жуков заявив, що патрульні «погано зорієнтувалися і залишили в небезпеці поранених цивільних людей», назвав це «дуже ганебним вчинком» і повідомив, що подав рапорт на звільнення з посади начальника департаменту патрульної поліції.🔹 Виклик надійшов о 16:32 — про конфлікт між громадянами на вулиці. Поліцейські спочатку їхали «на побутову сварку».🔹 Чоловік мав при собі травматичний пістолет, здійснив постріли в бік сусіда, після чого забіг у квартиру, взяв іншу зброю, підпалив квартиру, обливши її рідиною, і пішов у супермаркет.🔹 Патрульні, прибувши на місце, почули постріли, залишили авто біля будинку та побігли до під’їзду. Там сиділи дитина, жінка та лежав чоловік. Поліцейська підійшла до дитини, побачила поранення голови, після чого вирішили бігти до машини за аптечкою.🔹 У цей момент почалися постріли, жінка кричала, що в під’їзді людина зі зброєю. Поліцейські почали бігти до службового авто. За словами керівництва, поліцейський мав дістати зброю, зробити попереджувальний постріл угору, а за наявності загрози — застосувати її, але не зробив цього.🔹 Чоловік-поліцейський працює з 2024 року, його колега-поліцейська — з 2015 року.🔹 За словами Вигівського, нападник — уродженець Москви, служив у ЗСУ з 1992 року, переважно в Одеському регіоні, в автомобільних військах. У 2005 році пішов на пенсію, після цього виїжджав до РФ, у 2017 році повернувся та проживав у Бахмуті.🔹 У соцмережах, за словами поліції, у нього були «доволі негативні» дописи, «не можна сказати, що в нього була позиція українця».🔹 Сусіди характеризували його як «скритну людину». Родичів у нього, за словами поліції, немає.🔹 Раніше він притягувався до відповідальності за спричинення легких тілесних ушкоджень, але в суді примирився з жертвою, тому провадження закрили. Це не стало підставою для скасування дозволу на зброю.🔹 Довідку для продовження дозволу на зброю він отримав 15 грудня 2025 року. Поліція перевірятиме медзаклад і обставини видачі документа.🔹 У супермаркеті з ним вели перемовини близько 40 хвилин. Конкретних вимог він не висував, просив лише, щоб до нього підійшов один поліцейський для перемовин, направляв зброю на працівників і відвідувачів.🔹 Після цього спецпідрозділ КОРД «оперативно, швидко і згідно з алгоритмами» ліквідував нападника.
🇺🇦Військовий омбудсмен підтвердив факти чисельних скарг про порушеня прав військовослужбовців в штурмових полках 225 «Чорний Лебідь» та 425 «Скеля»🗣В коментарі Радіо Свобода Руслан Циганков заявив: Порушення прав військовослужбовців, які відбуваються в окремих штурмових полках, можуть поширитися на інші підрозділи, тому в офісі Військового омбудсмана не підтримують ідею створення штурмових військ. Тим часом командування Скеля 425 продовжує воювати не проти ворога і не за людяність в їх підрозділі, а проти Стерненко. На ресурсах спільноти прикриваючись гучним лозунгом «бійці батальйону» зʼявилося дуже дивне відео. Не згадують ні OSINT аналітиків (зокрема DeepState), які оперують тільки фактами, ні військового омбудсмена Руслана Циганкова який також має на руках тільки факти.‼️Але обмовка як то кажуть по Фрейду… пі*дьж та заздалегіть заготовлений текст можна почути в формулуванні «пі*дарське відео». Яке між іншим ніде не фігурувало, що підтверджує факт не тільки того що замполіти «Скеля 425» граються в пропаганду, ай те що мозк в них зовсім висох.Висновки робіть самі… … і взагалі, які можуть бути конфлікти? Коли і Сирський, і Стерненко однакової думки з приводу збереження життів воїнів!Наші поточні завдання незмінні – унеможливлення активних дій противника, подальше завдання йому відчутних втрат, збереження життя наших воїнів. Олександр Сирський 🚀Підписатися | Зв'язок та співпраця
Кожного разу, як тільки в росіян починаються проблеми на фронті — від безвиході вони починають активно вкладатися в те, щоб розбалансувати український тил.Уже багато років їхня головна ціль — це український волонтерський рух.Останні тижні це видно максимально чітко: системні атаки на всіх підряд — Притулу, Стерненка, Лачена, інших волонтерів.Механіка їхніх дій завжди одна й та ж сама: з’являється будь-яка «органічна» історія або питання — її одразу підхоплюють, розганяють, перекручують і доводять до конфлікту.Головна задача — не конкретна людина. Головна задача — зламати довіру до всього волонтерського руху як явища.І тут важливий момент: не всі люди, які розганяють це своїми постами — роблять це на замовлення РФ та є їхніми «агентами». Просто в даному випадку вони виступають для росіян у якості «корисних ідіотів» та безкоштовних блогерів.Але є й інша частина — і це теж не можна ігнорувати: окремі політичні сили, які всі прекрасно знають, цілеспрямовано підігрівають ці історії й прямо вкладаються в атаки на волонтерів.У підсумку результат один і той самий: стає менше донатів і допомоги військовим — зате більше срачів і слабший тил.І це якраз те, чого РФ і добивається.