Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Бердянськ⚓️online 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Бердянськ⚓️online 🇺🇦

@brdnews
Número de suscriptores: 7 132
Fotos: 6,400
Videos: 1,630
Enlaces: 9,180
Descripción:
📩@berdiansk_ua_bot
Fuente

Бердянськ⚓️online 🇺🇦 | Як «поховали» центр реабілітації воїнів та ВПО з Бердянська та області...

Logotipo de la comunidad de telegram - Бердянськ⚓️online 🇺🇦 Бердянськ⚓️online 🇺🇦 @brdnews
1 820 Vistas/Alcance 2025-07-09 16:36 Mensaje №16229
Як «поховали» центр реабілітації воїнів та ВПО з Бердянська та області. ЧАСТИНА 1. У червні 2024 р. БМВА за Вікторії Галіціної змінила директора та назву ДОЦ “Червона гвоздика” на “Перлина Азову”. На базі релокованого КП хотіли зробити реабілітаційний центр для військових Бердянська та ВПО. Знайшли тоді у Запоріжжі і місце - спорткомплекс «Мотор січі».Спектр запланованих медпослуг: лікувальні масажі, фізіо-, акватерапія, психологічна підтримка тощо. Військовим з Бердянська-безкоштовно. Також з іншими громадами Запорізької області була домовленість щодо реабілітації на платній основі, а це - поповнення бюджету міста. Восени 24-го «Перлина Азова» могла запрацювати, колектив < 20 людей, в бюджеті були гроші і до кінця року, і на 25-й. Після звільнення Галіціної, в.о.нач. Коля Матвієнко (маріонетка Бакая), сказав, ідея «йому не сподобалася». Громадо, а вам як? реакцію 👍, якщо «ЗА» такий центр. Завтра розкажемо, як ідіотизм Матвієнка/Бакая поховав «Перлину Азову», і втрачає сотні тисяч грн.