Fuente
Бердянськ⚓️online 🇺🇦 | Ексзаступник начальника військомату Бердянська пішов на службу до воро...
969 Vistas/Alcance
2025-06-17 09:28
Mensaje №16145
Ексзаступник начальника військомату Бердянська пішов на службу до ворогаДнями стало відомо, що Віктор Кірносенко, який ще у 2021 року перебував на посаді заступника начальника Бердянського військкомату отримав подяку від рашистів. На світлинах опублікованих окупаційним керівництвом Бердянської міської лікарні Віктору Кірносенку вручають лист подяки від «міністра охорони здоров'я Запорізької області» з приводу дня медичного працівника. В описі до фото його позначають як - спеціаліста з цивільної оборони та надзвичайних ситуацій.Віктор Борисович Кірносенко (1966 року народження) відома постать в Бердянську. До окупації він довгий час працював в органах МВС, має звання підполковника ЗСУ в запасі, був учасником АТО. Також містяни памʼятають, як Кірносенка затримували за вимагання хабаря. Після окупації міста він не проявляв публічної активності. Тим не менш, за інформацією, яку отримало видання «Бердянськ Сьогодні» Кірносенко з самого початку окупації Бердянська почав неофіційно співпрацювати із окупаційною адміністрацією, надаючи консультації із організації роботи Бердянського військового комісаріату, комплектування підрозділів ТРО, тощо.Також за наявною інформацією на окупаційну поліцію ворога працює і його син – Ярослав Кірносенко.📩Надсилайте фото, відео та свої повідомлення в чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube