Fuente
Бердянськ⚓️online 🇺🇦 | В Бердянську масово встановлюють обладнання для контролю інтернетуВ ок...
4 400 Vistas/Alcance
2025-03-15 07:14
Mensaje №15903
В Бердянську масово встановлюють обладнання для контролю інтернетуВ окупованому Бердянську активно впроваджують системи стеження за інтернет-трафіком. За прикладом Маріуполя, у місті почали з’являтися вежі, які зовні нагадують мобільні станції, проте фактично є обладнанням для контролю мережевого трафіку та відстеження активності користувачів.Також, провайдери розгортають обладнання для контролю за активністю мешканців у мережі. Раніше про такі заходи повідомляв провайдер «Юпітер», а днями аналогічне оголошення зробив «О-нет».💬 ТОВ “ОНЕТ ГРУП” заявило, що проводить адаптацію обладнання відповідно до російських вимог щодо запровадження системи оперативно-розшукових заходів («СОРМ»). У зв’язку з цим у пікові години можливе зниження швидкості інтернету.Що таке «СОРМ»?Це система повного контролю за інтернет-трафіком, розроблена ФСБ Росії та Роскомнаглядом. Вона передбачає примусове встановлення у провайдерів спеціального обладнання, яке фіксує весь потік даних і надає спецслужбам безперешкодний доступ до цих записів.#ЦентрВивченняОкупації 🏢 WhatsApp. 🐦 Х/Twitter 🌐 Linkedin