Fuente
БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас | Окупаційна влада Бердянська заявила про початок опалювального сезону. ...
9 700 Vistas/Alcance
2024-11-01 12:54
Mensaje №21962
🧤Окупаційна влада Бердянська заявила про початок опалювального сезону. Але тепло отримали не всіСьогодні окупаційна влада заявила, що запущені в роботу усі котельні Бердянська. Місцеві у чатах обговорюють, що хтось почав отримувати тепло ще вчора, а в когось досі батареї холодні.💬Где обещанное отопление, отчитались что включили, а по факту его нет, батареи холодные.💬Спорткомплекс батареи холодные💬На азмоле холодные батареи💬На Кирова тоже холодные.💬Димитрова Черёмушки тоже холодные, даже не булькнуло. Воздух спускали. Вода холодная течёт.💬Ни в одной комнате нет тепла.Також у мережах люди скаржаться на затримки з виплати заробітної плати на місцевій Тепломережі:💬Зарплату сначала выплатите людям, которые собирают в кучу тот металлолом, что вы теплосетью называете.Окрім цього, бердянці очікують, що як і минулого року, у місті буде багато поривів на тепломережах. 💬Тепломережа вже знаходиться у 100-відсотковій готовності. За літо фахівці підприємства замінили 2,3 км теплових мереж, виконали ремонт 53 котлів та майже 200 насосів, - відзвітувала окупаційна влада.Але не зважаючи на ці заяви, бердянці впевнені, що, якісної заміни теплотрас у місті не проводилося.💬Отопление дали, но надолго ли? Зная как делали трубы летом, в этом году скорее всего опять будем с постоянными отключениями, - кажуть місцеві.📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube