Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас
Añadido 14 jul. 2024

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас

@brdVP
Número de suscriptores: 19 746
Fotos: 18,200
Videos: 2,910
Enlaces: 5,400
Descripción:
«БердянсЬк Сьогодні» - незалежний медіа ресурс, створений для висвітлення життя Бердянська. 🇺🇦Ми знаємо, що Бердянськ - є і буде українським. 📨Пишіть нам до чат-боту @BerdNow_bot.
Fuente

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас | Рашисти на окупованих територіях самоліквідуються від зіткнення із сво...

Logotipo de la comunidad de telegram - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас @brdVP
8 600 Vistas/Alcance 2024-10-19 11:30 Mensaje №21748
Рашисти на окупованих територіях самоліквідуються від зіткнення із своїми ж «зубами дракона»Пседосенатор Дмитро Рогозін повідомив, що ситуація яка склалася в Курській області рф, коли більше 40 ворожих військових загинули від зіткнення із своїм ж вдало встановленими фортифікацями, актуальна й для окупованої частини Запорізької області.💬Вот, пожалуйста, фотография "зуба дракона", на который напоролся один из наших автомобилей. Как видите, стоит аккурат посреди дороги. Кстати, это дорога на Крым, участок между Запорожской и Херсонской областями. Красные полосы, которыми помечаются подобные бетонные блоки на блокпостах, как вы видите, отсутствуют. Светоотражающий знак, предупреждающий о смертельной опасности, отсутствует. Что это? Кто его оставил здесь? С какими намерениями? - пише Рогозін та додає, що їх автівка була розтрощена, а пасажири отримали травми.За інформацією Рогозіна, через цей "зуб дракона" протягом кількох днів розбилося кілька машин окупантів. 💬Наверное, их травмы спишут на сложное военное время. Но трасса-то гражданская, отсюда до фронта километров 170, не меньше. Наши дороги убивают людей больше, чем войска НАТО. И за это кто-то должен ответить, - обурюється окупант.І хоч Рогозін і наврав про статистику вбитих окупантів, але тенденція, як не подивись чудова. Чим більше військових ворога самоліквідується, тим менше роботи буде нашим хлопцям. 📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube