На Київщині сформовано перший склад Молодіжного парламенту БородянкиСьогодні, 3 вересня на установчих зборах Молодіжного парламенту Бородянки було сформовано перший склад цього консультативно-дорадчого органу Бородянської селищної ради. До складу парламенту увійшло 14 представників активної молоді. Головою Молодіжного парламенту Бородянки було обрано 19-річну Анжеліку Гончар.Створення Молодіжного парламенту Бородянки було офіційно затверджено 27 лютого 2024 року рішенням сесії Бородянської селищної ради.За майже шість місяців з моменту створення команда Молодіжного парламенту Бородянки вже провела ряд заходів та реалізувала кілька важливих для Бородянської громади проєктів. Це кіновечори, лекторії, літературні вечори, йога-бранчі.Молодіжним парламентом Бородянки було ініційовано проведення Дня молоді та благодійний велопробіг до Дня Незалежності України на підтримку військовополонених, в якому взяло участь близько 60 осіб.Крім того, команда Молодіжного парламенту активно долучається до створення у Бородянській громаді Молодіжного простору «I2hub», що вже діє в рамках програми «Розширення можливостей для дітей і молоді через навчання, розвиток навичок та UPSHIFT», яку реалізує громадська організація «СКЦ «Задзеркалля» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Створення Молодіжного парламенту Бородянки було ініціативою президентки Молодіжного парламенту Ірпеня Олександри Ільніцької, надалі створення потужних осередків молодіжного руху планується у більшості громад Київщини.🕊Instagram |😎Facebook |📩 Telegram
Офіційні новини: «8 листопада О.Сахарук зустрівся із представниками штату Юта (США): директором з операцій гум організації «August Mission» Ніком Фаулером та представником Ради радників Джеремі Андра. Сахарук ознайомив присутніх із ситуацією, яка склалась у Бородянці та селах з початком повномасштабного вторгнення військ рф, як руйнувалися житлові будинки та заклади медицини від авіаударів та обстрілів російських окупантів. Ігорем Чебишев розповів про евакуацію працівників та пацієнтів у березні 2022 рокуА завідувачка сектором місцевого розвитку Анна Шарикова про довоєнний соціально-економічний стан Бородянщини, про ті проєкти відновлення, які натепер уже вдалося втілитиПоважні гості зустрілись із директором КНП БСР «Бородянська ЦРЛ», заслуженим лікарем України та домовилися про потужну підтримку міжнародних донорів.Підсумком зустрічі є перспективна подальша співпраця як у налагодженні побратимських стосунків із містами Юти, так і у обміні досвідом фахівців галузі охорони здоров’я України і США»
На Київщині заборонено відвідувати ліси цивільному населенню. Заборона триватиме щонайменше до кінця режиму воєнного стану. Щоб повністю розмінувати Київщину, може знадобитись 8-10 років. За кожне незаконно зрубане дерево правопорушнику доведеться сплатити штраф залежно від розміру дерева: - у лісах – від 599 до 2 709 грн (постанова КМУ від 23.07.2008 № 665);- у межах міста та інших населених пунктів – від 1152 до 1852 грн (постанова КМУ від 08.04.1999 № 559);- у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду – від 908 до 4 132 грн (постанова КМУ від 10.05.2022 № 575).Також відповідно до КУ про адмінправопорушення:стаття 65 – незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка, штраф: від 510-1020 грн, посадових осіб 2550 до 5100 грн;- стаття 153 – знищення або пошкодження зелених насаджень, окремих дерев, що не віднесені до лісового фонду, або їх незаконна порубка тягнуть за собою штраф: від 170 до 510 грн; посадових осіб або ФОП – від 510 до 850 грн.@БучанськаРДА
10000$ на сюжет замість відбудови Бородянки!Колишній селищний голова Олександр Сахарук,який залишив громаду під час окупації і поповнив батальйон «Монако»- спробував зібрати так зване народне віче на свою підтримку.Проте Бородянці проігнорували цей псевдо захід. В результаті на мітинг до Сахарука прийшли переважно його родичі та частина підконтрольних бюджетних співробітників. Не дивно, що знімати сюжет про це дійство приїхав саме «Інтер». Нагадаємо,що Інтер належить опальному олігарху Фірташу, який не перший рік ховається від українського законодавства в Австрії.Саме його називають реальним власником партії «ОПЗЖ»!Співпадіння?Але саме на депутатів цієї партії опирається Сахарук в селраді.Є загально прийнята ставка за якою телеканал Інтер робить замовні сюжети.Це мінімум ДЕСЯТЬ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ.А отже Сахарук, замість того, щоб допомогти відремонтувати декілька дахів постраждалим жителям громади - заплатив ці кошти каналу опального олігарха через дії якого і прийшла війна до нашої країни.Робіть висновки самі!
«17 серпня селищний голова Олександр Сахарук представив свого нового заступника Віктора Романюка. »ЧИ МОЖЛИВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ВЗАГАЛІ?Навіщо голова свідомо йде на порушення процедури? аби сказати, що депутати винні і ставлять палки в колеса ?Розбираємося:Є штатний розпис, заступника другого там немає, тож СПОЧАТКУ ТРЕБА ЗМІНИТИ СТРУКТУРУ ради, передбачити БЮДЖЕТНІ КОШТИ. Потім...винести питання на обговорення депутатів і поставити кандидатуру на голосування . Як можна підтримати кандидатуру на сесії, якщо такої практичної можливості немає?Аби створилася картинка, що депутати деструктивні .Може, голова сам не хоче такого заступника , просто, відмовити не може, тому придумав таку схему для окозамилення?Що буде з новим заступником - побачимо. Бажаємо аби швидше розібрався та задав питання голові навіщо той пропонує посаду, якої немає ?І все ж питання до органів :В РАДІ ПРАЦЮЄ ЛЮДИНА ТА КОРИСТУЄТЬСЯ ПРАВАМИ ЗАСТУПНИКА НА ЯКІЙ ПІДСТАВІ ? Йому підпорядковуються відділи , структури , звітують....🤨
23 червня селищний голова Олександр Сахарук провів чергове щотижневе засідання робочої групи по реалізації в Бородянській тергромаді Експериментального проєкту відбудови. Серед іншого він запропонував внести зміни у складі групи, включивши до неї селищного депутата Олега Бульбанюка. Також у її роботі бере активну безпосередню участь селищна депутатка Ірина Захарченко, чий округ на «кругу» є найбільш постраждалим від агресії російських окупантів. Олександр Сахарук поінформував присутніх щодо перших торгів на відновлення об’єктів, які оголосило Державне агентство відновлення і розвитку інфраструктури. Наразі в Бородянці це адмінбудівля Бородянської селищної ради. Водночас найближчим часом Служба відновлення Київської області проведе відкриті ринкові консультації на наступні об’єкти, серед яких житлові будівлі в Бородянці. За результатами обговорення очільником громади надано доручення, виконання яких розглядатиметься на наступному засіданні робочої групи, що відбудеться в середу 28 червня.
РФ готує теракт на ЗАЕС. Як діяти під час реальної ядерної загрозиПрезидент України Володимир Зеленський заявив, що Росія планує теракт на Запорізькій атомній станції і вже все підготувала для цього. Про це він повідомив у екстреному відеозверненні.«Щойно була доповідь нашої розвідки та Служби безпеки України. Розвідка отримала інформацію про те, що Росія розглядає сценарій терористичного акту на Запорізькій атомній станції – терористичного акту з викидом радіації. Вони все підготували для цього», – зазначив Зеленський.Президент наголосив, що радіація не знає державних кордонів і те, по кому вона вдарить, визначається лише напрямком вітру.Україна передає всю наявну інформацію партнерам у Європі, Америці, Китаї, Бразилії, Індії, арабському світі, Африці.«Усі країни, абсолютно всі мають це знати. Міжнародні організації. Усі. Жодних терактів на атомних станцій ніколи, ніде не повинно бути. Цього разу не має бути як із Каховкою: світ попереджено, отже, світ може і повинен діяти», – підкреслив Зеленський.
Олександр Сахарук вийграв суд і повертається до обов’язків голови Бородянської громади .Сьогодні за участі голови Бучанської РВЦА відбулося засідання , де він офіційно був представлений . В надважкий час воєнних дій та в час деокупації, тимчасово виконуючим обов’язки був Георгій Єрко. Впроваджується ряд проектів , почалася відбудова житлових будинків по вулЦентральна, більше 3000 людей отримали ремонтні набори , матеріали , тощо. Відремонтовано ФАПи, школи.Відремонтовано дахи по населеним пунктам громади Почали будівництво Бородянського ліцею #1, приміщення поліції, Центру соц-психологічної реабілітації населення Поліклініки Модернізацію тепломереж, іншзбудовано ЦНАП, приміщення для соціальних служб, іншУкомплектовано технікою комунальні підприємства району, забезпечено генераторами усі об’єкти критичної інфраструктури Отримано автобуси для забезпечення потреб освіти, карети швидкої допомогиОрганізовано міжнародне співробітництво та співпраця.Проведено розмінування , впроваджується співпраця по організації навчань для цивільного населення. Організовано роботу укриттів , будуються нові.Бородянка увійшла до програми комплексної відбудови 58!!! Об’єктів фінансуватимуться з початку місяця!!! Це будинки і адмінприміщення.Бажаємо подальшого розвитку громаді, нехай швидко реалізується почате.
До уваги громадян, що мають статус ВПО!Якщо у вас було пошкоджено житлове приміщення/житловий будинок, але на сьогодні відновлено і ви проживаєте в ньому – просимо повідомити про це відділ праці та соціального захисту Бородянської селищної ради.Згідно Постанови КМУ від 19.03.2022 № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» та підпункту 3, пункту 1 ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» внутрішньо переміщенні особи зобов’язані повідомляти про зміну місця проживання структурний підрозділ з питань соціального захисту населення районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад за новим місцем проживання протягом 10 днів з дня прибуття до нового місця проживання».Звертатись потрібно за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна, 230А (ЦНАП, 1-й поверх, відділ праці та соціального захисту населення Бородянської селищної ради), особисто подавши заяву або у письмовому вигляді на юридичну адресу Бородянської селищної ради: 07801, смт Бородянка, вул. Центральна, 331.
Бородянська ОТГ має ще одне місто-побратим в Австралії. Це перша практика укладання даних партнерських відносин з Австралією .Пані мер має українське коріння та з теплом та повагою звернулася до мешканців Бородянщини зі словами підтримки та побажаннями якгайшвидшої перемоги 22 травня відбулась онлайн-зустріч щодо встановлення побратимських відносин між громадою міста Ті Трі Ґаллі (Південна Австралія) та Бородянською cелищною територіальною громадою. Пані мер міста Марійка Райан розповіла про підтримку України та подальшу співпрацю між громадами. Як підкреслив в.о. селищного голови Георгій Єрко, Бородянка і Ті Трі Ґаллі першими започаткували побратимські відносини між австралійською та українською тергромадами.На онлайн-засіданні був присутній Надзвичайний і Повноважний Посол України в Австралії Василь Мирошниченко, заступник селищного голови Костянтин Мороз, депутатка Київської обласної ради Галина Єрко, депутат Бородянської селищної ради Дмитро Науменко, завідувачка сектором місцевого розвитку Анна Шарикова.https://www.teatreegully.sa.gov.au/Council-business-news-and-information/News/Latest-news/City-of-Tea-Tree-Gully-signs-sister-city-agreement-with-Ukrainian-town