Fuente
Бородянська територіальна громада | 17 жовтня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів робочу нараду з ке...
1 300 Vistas/Alcance
2022-10-18 06:36
Mensaje №4081
17 жовтня в.о. селищного голови Георгій Єрко провів робочу нараду з керівниками організацій, служб, установ, структурних підрозділів Бородянської СР. Найбільш тривалим на нараді стало обговорення опалювального сезону в об’єктах соціальної сфери, зокрема, забезпечення котелень твердим паливом у належній кількості, а також проблематики ремонту мереж водопостачання та водовідведення. У своєму виступі головний лікар КНП БСР «Центр ПМСД» Микола Бовсуновський повідомив, що наразі 26 громадян хворіють без ускладнень коронавірусом, збільшилась кількість пацієнтів з кардіо- та неврологічними, чисельними є загострення хронічних захворювань. Начальник відділу освіти Тетяна Кравчук поінформувала, що наразі всі заклади освіти громади працюють в онлайн-форматі, з важливого – в Інклюзивно-ресурсному центрі завдяки підтримці швейцарських партнерів триває спорудження укриття. Керівник гуманітарного штабу громади Людмила Бойко підкреслила, що наразі найбільш об’ємною є робота з тимчасово переміщеними особами, що прибули в Бородянську тергромаду з Луганської, Запорізької та інших областей.Звертаючись до присутніх, Георгій Єрко окреслив питання налагодження сталих і продуктивних стосунків між старостами округів та благодійними фондами, що працюють на їхніх підвідомчих територіях, надаючи допомогу мешканцям. Крім цього, ним наголошено на виконавчій дисципліні – навіть в умовах війни, коли ускладнюється вчасне та якісне надання послуг, всі структурні підрозділи мають працювати сумлінно й відповідально. Також Георгій Єрко доручив старостам вивчити потребу по селах у твердому паливі та паливо-мастильних матеріалах для генераторів, зупинився на облаштуванні в ОТГ 41 пункту обігріву на випадок надзвичайних ситуацій та значного погіршення погодних умов, надав інформацію щодо демонтажу зруйнованих багатоповерхових будинків у Бородянці, тощо.Інф. ФБ Бородянська селищна ОТГ