Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Брати по Зброї 🇺🇦
Añadido 19 ago. 2021

Брати по Зброї 🇺🇦

@bpz_ua
Número de suscriptores: 17
Fotos: 17,100
Videos: 7,370
Enlaces: 16,700
Descripción:
Спец-канал української армії: новини військової тематики та національної важливості у режимі 24/7
Fuente

Брати по Зброї 🇺🇦 | Сьогодні вперше в історії зупинилася Запорізька атомна станція. Спрацю...

Logotipo de la comunidad de telegram - Брати по Зброї 🇺🇦 Брати по Зброї 🇺🇦 @bpz_ua
2 500 Vistas/Alcance 2022-08-25 19:13 Mensaje №24422
Сьогодні вперше в історії зупинилася Запорізька атомна станція. Спрацював аварійний захист енергоблоків – після того, як внаслідок російського обстрілу була пошкоджена остання робоча лінія віддачі потужності станції в енергосистему України.Одразу спрацювали дизель-генератори, щоб дати енергію самій станції, підтримати її після зупинки. Світ повинен розуміти, яка це загроза: якби дизель-генератори не ввімкнулися, якби після блекауту не спрацювали автоматика і наш персонал станції, то ми вже зараз були б змушені долати наслідки радіаційної аварії. Росія поставила Україну та всіх європейців за крок від радіаційної катастрофи.Південь України – окуповані райони – вже в стані гуманітарної катастрофи. Росія принесла на нашу землю деградацію, якої тут ніколи не бачили.Хочу запевнити всіх українців: ми робимо все, щоб не допустити аварійного сценарію. Але це залежить не тільки від нашої держави.Ключове – потрібен такий міжнародний тиск, який змусить окупантів негайно вийти з території Запорізької АЕС. МАГАТЕ та інші міжнародні організації повинні діяти значно швидше, ніж зараз. Кожна хвилина перебування російських військових на атомній станції – це ризик глобальної радіаційної катастрофи.