Fuente
Бойове Братерство України | Павло Жебрівський: другий Саміт Миру: маніпуляція до перемир'я?З кожни...
276 Vistas/Alcance
2024-07-24 16:03
Mensaje №7539
🖇 Павло Жебрівський: другий Саміт Миру: маніпуляція до перемир'я?З кожним тижнем все більше «піару» від влади про проведення 2-го саміту миру. Взагалі, не просто збагнути намагання повторити те, що апріорі гірше за прийняту Резолцію ООН про визнання рф агресором. Перший саміт був фіаско всієї криворізької школи міжнародних відносин.Ми пам’ятаємо, як на Перший Саміт миру були витрачені сотні тисяч доларів, залучені людські ресурси держслужби, але на виході Україна нічого не отримала. На ньому навіть вже не обговорювали, так звану «формулу миру Зеленського», за яку також не мало заплачено друзям - консультантам, хоч це базове завдання МЗС країни. Унаслідок було частково девальвовано достатньо жорсткі рішення Генеральної Асамблеї ООН по визнанню московитих агресорами і по вимогах повернення юрисдикції України на всю територію, включаючи анексований Крим та тимчасово окуповані українські території, так зване, ОРДЛО. Комюніке Першого Саміту Миру - фото Єрмака на фоні світових лідерів. Це ключові підсумки Першого Саміту. 📌 Чого чекати від другого, про це детальніше у повному дописі президента ВЦС "Бойове Братерство України" Павла Жебрівського за посиланням.