Fuente
Бойове Братерство України | Павло Жебрівський: "У Женеві ведуться перемовини про де-факто капітуля...
224 Vistas/Alcance
2025-04-09 10:12
Mensaje №10003
🖇 Павло Жебрівський: "У Женеві ведуться перемовини про де-факто капітуляцію України, а до Вашингтона вирушає делегація для домовленостей про де-факто її колонізацію".Сьогодні до Америки вирушила делегація від «Уряду» Офісу президента. На перемовини. Ніби, про угоду про надра. «Про надра» - це лише назва. Результатом «наймасштабніших» самітів миру, оберемка угод про безпеку, витрачених мільйонів на іноземних консультантів та лобістів, просра№ого її першого декларативного варіанту про лише рідкоземи «угода про надра» в нинішній редакції стала юридичною угодою про всі корисні копалини — уран, рідкісноземельні, газ, нафту та інші. ‼️ До цього списку увійшли інфраструктурні об’єкти — порти, залізниця, дороги, аеропорти тобто все, що є у державній власності, охоплюється угодою і має перейти під контроль США. 🖇 Та більше - право вето на співробітництво по іншим проєктам з іншими крахнами, якщо це не подобається американському менеджменту. Тобто у кожного «трампа» є своїх 5-6 менеджерів, що знають, що робити з державою. Особливо, коли угода має не національну, а офшорну юрисдикцію. Так зручніше «відкотити на вході» і «трусанути на виході». Навіть у Європі цю угоду вже назвали колоніальною. 📌 Детальніше читайте у повному тексті президета ВЦС "Бойове Братерство за посиланням.