Fuente
Бойове Братерство України | ️ Обов’язок кожного українця, який не тримає зброю в руках, – дбати і ...
299 Vistas/Alcance
2025-03-16 09:19
Mensaje №9759
🖇️ Обов’язок кожного українця, який не тримає зброю в руках, – дбати і допомагати нашим Героям на передовій.Вчора президент ВЦС «Бойове братерство України вкотре відвідав побратимів із 93-ї ОМБр, 5-ї ОШБр, 81-ї бригади ДШВ та 56-ї ОМБр на Донецькому напрямку. Та передав захисникам від Благодійного Фонду Родини Жебрівських три Mavic 3T, два Mavic Pro, десять FPV-дронів, інші девайси та ліки. Дітки зі спеціалізованої школи передали ляльки-мотанки хлопцям та дівчатам на фронт Також Павло Іванович заїхав і до побратимів із 18-ї Слов’янської бригади НГУ.Багато говорили про настрої, про «перемир’я». Ніде правди діти – скрізь говорять про втому, про відсутність чітких сигналів від так званого «політичного керівництва» країни щодо того, як маємо здобути Перемогу. Це слово з вуст очільників не звучить давно. Чи потрібна вона їм?Щодо перемир’я – якщо буде, то буде. Але віри в нього немає.І так: втома, відсутність посилів про шлях до Перемоги від керівництва країни, корупція – і водночас неймовірний Український Дух Вольностей у воїнів. Молодий офіцер, який у 2014 році разом із батьками виїхав з Донецька, закінчив військову академію, воює вже четвертий рік, володіє бездоганною українською мовою, сказав: «Одружуся, коли ми звільнимо Донецьк».Особливо вразила історія про двох піхотинців, які у повному оточенні 86 днів тримають позицію. БК, їжу, воду та часом смаколики їм скидають дрони. Хіба не Атланти?Підсумок: 1. У тилу – думаємо, як у легітимний спосіб прибрати «боневтіків», бо з ними Перемоги не буде. 2. Допомагаємо хто чим може фронту. 3. Славимо піхотинця, штурмовика, пілота БПЛА, достойного офіцера, а не політичних кумирів (мораторій на їх прославлення). Тоді буде Перемога.