Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Бойове Братерство України
Añadido 14 jul. 2024

Бойове Братерство України

@boyove_braterstvo_ua
Número de suscriptores: 1 482
Fotos: 11,600
Videos: 2,820
Enlaces: 2,890
Descripción:
🇺🇦Всеукраїнська військово-цивільна спілка. Сайт: https://bbraterstvo.com.ua/ Інстаграм: https://instagram.com/boyove_braterstvo_ua/
Fuente

Бойове Братерство України | ️ Обов’язок кожного українця, який не тримає зброю в руках, – дбати і ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Бойове Братерство України Бойове Братерство України @boyove_braterstvo_ua
299 Vistas/Alcance 2025-03-16 09:19 Mensaje №9759
🖇️ Обов’язок кожного українця, який не тримає зброю в руках, – дбати і допомагати нашим Героям на передовій.Вчора президент ВЦС «Бойове братерство України вкотре відвідав побратимів із 93-ї ОМБр, 5-ї ОШБр, 81-ї бригади ДШВ та 56-ї ОМБр на Донецькому напрямку. Та передав захисникам від Благодійного Фонду Родини Жебрівських три Mavic 3T, два Mavic Pro, десять FPV-дронів, інші девайси та ліки. Дітки зі спеціалізованої школи передали ляльки-мотанки хлопцям та дівчатам на фронт Також Павло Іванович заїхав і до побратимів із 18-ї Слов’янської бригади НГУ.Багато говорили про настрої, про «перемир’я». Ніде правди діти – скрізь говорять про втому, про відсутність чітких сигналів від так званого «політичного керівництва» країни щодо того, як маємо здобути Перемогу. Це слово з вуст очільників не звучить давно. Чи потрібна вона їм?Щодо перемир’я – якщо буде, то буде. Але віри в нього немає.І так: втома, відсутність посилів про шлях до Перемоги від керівництва країни, корупція – і водночас неймовірний Український Дух Вольностей у воїнів. Молодий офіцер, який у 2014 році разом із батьками виїхав з Донецька, закінчив військову академію, воює вже четвертий рік, володіє бездоганною українською мовою, сказав: «Одружуся, коли ми звільнимо Донецьк».Особливо вразила історія про двох піхотинців, які у повному оточенні 86 днів тримають позицію. БК, їжу, воду та часом смаколики їм скидають дрони. Хіба не Атланти?Підсумок: 1. У тилу – думаємо, як у легітимний спосіб прибрати «боневтіків», бо з ними Перемоги не буде. 2. Допомагаємо хто чим може фронту. 3. Славимо піхотинця, штурмовика, пілота БПЛА, достойного офіцера, а не політичних кумирів (мораторій на їх прославлення). Тоді буде Перемога.