Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Боярка INFO
Añadido 06 ene. 2025

Боярка INFO

@boyarkainfo
Número de suscriptores: 1 899
Fotos: 16,100
Videos: 877
Enlaces: 12,800
Descripción:
Оперативні новини міста Боярка та Київської області 📍Реклама - +38 068 827 48 50 Співпраця - @sorokynadaria 📍 Стосовно інформаційних приводів @Ksenia_gm78 повідомлень -
Fuente

Боярка INFO | Дві ночі поспіль ворог бив по мирних населених пунктах Київщини. Країн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Боярка INFO Боярка INFO @boyarkainfo
364 Vistas/Alcance 2025-11-30 19:03 Mensaje №24075
Дві ночі поспіль ворог бив по мирних населених пунктах Київщини. Країна-терорист воює виключно з мирним населенням, атакуючи звичайні житлові будинки, критичну інфраструктуру. Ціль ворога одна — нести з собою темряву, страх, розгубленість. Але ми вистоїмо, бо один за одного, бо пліч-о-пліч. Два дні поспіль ми відновлюємо те, що намагається нищити ворог.Про головне. У лікарні Вишгорода знаходяться 11 дорослих та двоє дітей. Усі під наглядом лікарів. Стан людей різний. Перші виписки з лікарні плануються на завтра. До постраждалих додалася ще одна жінка 1990 року народження, яка сама звернулася за допомогою. Усі поранені проходять необхідне лікування.У Вишгороді тривають роботи у багатоповерхівці, що постраждала найбільше. Наразі бригади продовжують розчищати квартири, які згоріли.У під’їзди, що не постраждали, повернули опалення та електроенергію. Вибиті вікна закривають плівкою та OSB-плитами. Розгорнуто два намети ДСНС, працюють пункти незламності. Перші люди, які тимчасово залишилися без житла, заселилися у готель. Відновлюємо подачу електроенергії у Фастові. Місто було повністю знеструмлено внаслідок атаки ворога. Найближчі села вже заживлені. У самому Фастові до кінця доби вийдемо на графік подачі світла. Тут майже цілодобово працюють 80 енергетиків. За останню добу на Київщині світло повернули для 170 тисяч осель. На жаль, після відновлення світла мережі отримали надмірне навантаження, тож енергетикам довелося застосувати екстрені відключення в Бучанському, Обухівському та Фастівському районах.Важливо, після появи світла зачекайте хоча б 30 хвилин перед увімкненням потужних приладів і надалі вмикайте їх по черзі. Роботи з ліквідації наслідків удару ворога тривають. Дякую нашим рятувальникам, які тільки сьогодні вночі евакуювали з палаючого будинку 146 людей, дякую працівникам поліції, комунальним службам, енергетикам, волонтерам, міжнародним партнерам та всім, хто разом із нами.Mykola_KalashnykПІДПИСАТИСЬЗАПРОПОНУВАТИ НОВИНУ@VeronikaOksana_admin