Fuente
Це Бориспіль | З сумом та невимовним болем повідомляємо, що виконуючи бойове завдання...
480 Vistas/Alcance
2023-07-22 13:48
Mensaje №2625
🇺🇦 🕯 З сумом та невимовним болем повідомляємо, що виконуючи бойове завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, залишаючись вірним військовій присязі, на Донеччині загинув наш відважний захисник, справжній патріот, випускник Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (нині Іванківський ліцей) та ДПТНЗ "Бориспільський професійний ліцей", матрос, стрілець-снайпер відділення морської піхоти 19-річний Тарас ТКАЧ з села Іванків.🇺🇦 Попри свій юний вік Тарас був дуже дорослим у своїх вчинках, діях та власній життєвій позиції. Мав стриманий характер з міцним стержнем, водночас був міцною підтримкою та опорою для рідних і друзів, джерелом позитивного погляду на життя та мудрим порадником.🇺🇦 Захоплювався автомобілями (зокрема, дрифтинг) та всім, що з ними пов'язано, мав багато друзів не лише у рідному селі, але і поза ним. «Я не ще не зустрічав у своєму житті світлішої людини, ніж Тарас! Він був Людиною з великої літери!», - згадують рідні Героя.🇺🇦 На початку повномасштабного вторгнення росії на територію України Тарас без вагань став на захист рідного краю. Спочатку приєднався до територіальної оборони Іванкова, а згодом прийняв добровільне, добре зважене і обдумане рішення вступити до лав Збройних Сил України.🕯 14 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині життя нашого Героя обірвалося… Тепер йому назавжди 19… Ще стільки планів, задумів та мрій, яким так і не судилося здійснитися… У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України...Наші щирі співчуття родині, рідним, близьким у цю важку хвилину!🕯 Церемонія прощання та поховання відбудеться 23 липня 2023 року об 11:00 біля каплиці с. Іванків❗️ Громадо! Просимо провести всім разом в останню путь воїна, який до останнього подиху віддано служив Батьківщині, захищаючи кожного з нас! Гідно вшанувати пам’ять – це найменше, що ми, українці, можемо зробити для наших Героїв, які віддають найцінніше – життя!Герої не помирають! 🇺🇦 🕯