Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дім книг і вина📚🍷
Añadido 06 dic. 2025

Дім книг і вина📚🍷

@bookwinehome
Número de suscriptores: 3 201
Fotos: 4,260
Videos: 59
Enlaces: 504
Descripción:
Звʼязок зі мною @tatianaivanchenko2 Місце, де можна неспішно говорити про літературу, відкривати нові імена й просто насолоджуватися словами🫶

👥 Número de suscriptores

3 201
Promedio/Día:: +22
Promedio/Tiempo:: +113
Promedio/Mes:: +175

👁️ Vistas promedio por mensaje

607
Promedio/Día:: 772
Promedio/Tiempo:: 551
ERR: 18.96%

📊 Mensajes por Día

2.8
Último día: 5
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 2.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Гостросюжетна проза про молоду амбітну адвокатку і не тільки - «Гнів ангелів» Сідні Шелдон 👼Слово «справедливість» звучало переважно в перервах. У залі суду ні прокурор, ні захисник не шукали справедливості, їхньою метою була перемога. Видавництво: Апріорі 🌟Жанр: судовий трилер, кримінальна драма Серія: одиночна Рейтинг на Goodreads: 3,97Тропи: любовний інтерес, чорно-біла мораль, подолання труднощів, мафія, сильна головна героїня, правосуддя Тригери: насильство, зради, корупція, вбивства, викрадення дитини, психологічні маніпуляції, токсичні стосунки✍️В мене не було жодних очікувань від цієї книги, я лише багато чула від знайомих, що Сідні Шелдон пише просто шикарно.А ще за фахом я юрист, тому звичайно я не могла пропустити історію молодої адвокатки І тепер прекрасно розумію, чому його книги настільки люблять, екранізують і відносять скоріше до класичних, ніж до сучасних, бо це настільки мені сподобалось, що я не можу передати 🤔Я б не сказала, що це трилер чи детектив у класичному розумінні. Скоріше це поєднання судового трилеру, кримінальної драми та любовного роману, які дуже вдало переплітаються між собою👀А ще ця книга викликає емоції… багато емоцій… абсолютно різних емоцій 📖Книга мене абсолютно затягнула і читалося доволі легко. Стиль автора динамічний і зрозумілий. Мені постійно було цікаво, що ж буде далі, через що я не хотіла відриватися від читання 👨‍⚖️Автор показує світ, у якому правосуддя далеко не завжди залежить від справедливості, а влада та гроші часто мають значно більшу силу, ніж законОсновна маса подій відбуваються у Нью-Йорку в 1980-х☺️Тут гармонійно поєднуються багато різних ліній - судові засідання, напружені дебати, амбіції, влада, політичні ігри, складні моральні вибори, маніпуляції, небезпечні звʼязки, злочини, мафіозні розборки, кохання та материнство 🤵🏻‍♀️Головна героїня Дженніфер Паркер - новоспечена адвокатка, яка вже у свій перший робочий день припускається серйозної помилки і наживає собі небезпечних ворогів. Ми спостерігаємо за її життям саме з цього моменту і протягом багатьох наступних років, за її трансформацією в сильну, впевнену в собі жінку, якій доводиться поєднувати юриспруденцію, стосунки, материнство, закон і навіть мафію…Дженніфер один із найцікавіших персонажів, за якими я спостерігала останнім часом і не тільки тому, що вірить, що кожен має право на справедливий суд. Вона неймовірно сильна, але водночас дуже справжня. Її легко уявити реальною людиною, а не просто героїнею книги. Розумна, амбітна, цілеспрямована та дуже вперта, але при цьому не ідеальна, адже як і всі люди, припускається помилок…❤️У житті Дженніфер з’являться двоє абсолютно різних чоловіків: амбітний політик, якому пророкують крісло президента, та голова мафіозного клану. І мені дуже сподобалось, що любовна лінія тут не виглядає вставленою для щоб було, а органічно вплітається в сюжет і краще допомагає зрозуміти головну героїню, її сумніви та моральні принципи👥Інші персонажі тут теж прекрасно розкриті. Оскільки історія написана від третьої особи, ми бачимо не лише думки та переживання головної героїні, а і інших персонажів, їхні страхи, мотиви та слабкостіІ що найцікавіше тут, напевно, немає жодного абсолютно хорошого чи абсолютно поганого героя. Автор показує персонажів дуже неоднозначними, через що їхні вчинки не завжди хочеться засудити або виправдати🤯Хоча ближче до кінця книги вже починаєш розуміти, яким буде фінал, це все одно трохи вибило мене з себе. Стільки емоцій в одному фіналі, що просто неможливо залишитись байдужою. Він не був прям неочікуваним, але насправді сильним і логічним для усієї історії 💭Книга говорить про такі теми, як правосуддя, влада, корупція, звʼязки, карʼєра, амбіції, материнство та коханняВисновок: «Гнів ангелів» - це багатошарова історія, яка поєднує судовий трилер, кримінальну драму, любовний роман та особисту історію героїніОцінка: 5/5🍷#відгуки@bookwinehome
👁 1,150 26-05-07 17:59
У мене тут травневе поповнення від видавництва КСД 🌟🌊 «Дикий темний берег» Шарлотти Макконагі - психологічний трилер про зруйновані життя та проблиски спокути Анотація:На віддаленому острові Ширвотер поблизу Антарктиди мешкає родина Солтів: батько Домінік, двоє підлітків та маленький Орлі. Одного дня хвилі приносять до узбережжя тіло ледь живої жінки. Її звати Ровен, і Солти як єдині мешканці острова вирішують надати їй прихисток. Поступово Ровен помічає, що вдівець Домінік щось приховує. Навіть маленький Орлі, здається, розмовляє з кимось невидимим. Невже цей острів сповнений привидів? Або, може, Солти збожеволіли через життя в ізоляції?.. 🐦‍🔥 «Увʼязнити дику пташку» Брук Фест - антиутопічне романтичне фентезі про виживання у жорстокій вʼязниці з тропом від ненависті до кохання Анотація: Пориньте у жорстокий світ Ендлоку — тюрми, де багатії задля потіхи полюють на в'язнів.Закони Дивідіума невблаганні, а кара невідворотна. Cкоїш злочин, і твоє покарання — довічне ув'язнення.Рейвен Торн сумлінно вистежувала злочинців, не переймаючись їхньою подальшою долею в стінах Ендлока. Та одного дня за ґратами опинився її брат. Єдиний шанс витягнути Джеда — самій потрапити до в’язниці. А там на неї чекає неочікувана перешкода — привабливий і, схоже, зовсім не безжалісний вартовий... Показуйте, що ви собі купили з новиночок?
Науково-фантастична антиутопічна проза із складними соціальними питаннями - «Орендарі тіл» Хосе Анхель Маньяс 👥Я розумів, що йду в неправильному напрямку. Але водночас не відчував, що стрибаю в безодню. Видавництво: EspaniaЖанр: гостросоціальна сучасна проза Серія: перша частина, історія повністю завершена Рейтинг на Goodreads: 3,67Тропи: несподіваний фінал, антиутопія, технології, зміна тіла, сюжет через допитТригери: безвихідне становище, зґвалтування, експерименти над людьми, расова дискримінація✍️Про цю книгу точно можна сказати «стислість - сестра таланту». Усього за 150 сторінок, ще і у зменшеному форматі, автору вдалося вмістити настільки насичену історію💭Це історія про вибір, у якому немає правильного варіанту…👀Книга читається просто неймовірно швидко, буквально за 1–1,5 години📚Але тут є все: і наукова фантастика, і антиутопія, і драматизм, і гострі соціальні питання, і навіть елементи психологічного трилера🌍Уявіть собі світ, у якому можна максимум на тиждень помінятися з кимось тілами, відчути себе іншим - таку послугу надає компанія «You-Feeling»🗣️Головний герой книги Момар - афроіспанець, який разом із дружиною та сином живе в Мадриді. Їхній син тяжкохворий і потребує великих коштів на лікування, яких у родини немає. У Момара є нестабільні заробітки, але він втрачає і ті через складне становище афроіспанців у Іспанії 🤝Саме тому Момар вирішує взяти участь у програмі «You-Feeling». Але замість стандартної процедури йому пропонують зовсім іншу послугу. Значно більш оплачувану… і набагато небезпечнішу, незаконну. Чи погодиться на це Момар заради лікування сина?📝Уся книга подана як протокол допиту агентами Момара, побудований у форматі діалогу. Спочатку він розповідає про сам експеримент, а далі про те, що сталося після нього😒Сюжет похмурий, але водночас дуже напружений і динамічний, не відпускає до останньої сторінки. Під час читання емоції постійно змінюються: спочатку співчуття, потім непорозуміння, далі злість, огида, засудження і врешті шок🤯А фінал… повірте, це просто шок-шок. Я очікувала чогось подібного, але до останніх сторінок я не була готова…💭Але ця історія не лише про сюжет. Вона кричить про расову дискримінацію, соціальну нерівность, проблеми міграції. А ще про відчай і безвихідь, ціни любові і життя, батьківства… І все це відчувається насправді дуже нелегкоВисновок: «Орендарі тіл» - це коротка, але дуже насичена історія, яка поєднує наукову фантастику, антиутопію і психологічний трилер з гострими соціальними проблемами Оцінка: 5/5🍷#відгуки@bookwinehome
Книга, у якої тепер офіційно більше фото, ніж у мене 😂Тільки з передзамовлення - перша частина трилогії «Птахолови» Леї Серпневої - «Місто без неба»Це темне постапокаліптичне фентезі, де магія сусідить з руїнами, а герої змушені приймати важкі моральні рішенняАнотація: У постапокаліптичному світі єдиним осередком життя на Землі лишилося Місто, що тягнеться на сотні поверхів угору. Воно стало прихистком не лише для людей, а й для дивних, часто ворожих їм істот. Тут ніхто не бачив ні справжнього неба, ні справжнього дня. Та раз на рік приходить Ніч — абсолютна темрява, що несе смертельну небезпеку кожному, хто не встиг сховатися за стінами свого дому.Лоран, юнак із найнижчого ярусу Міста, ще в дитинстві був позначений міткою Ночі. Щоб урятувати себе, загадкову дівчину, — а, ймовірно, і все людство, — він має знайти Небо та розкрити таємницю Звіздарів. Хтозна, можливо, тоді Ніч відступить назавжди? До речі, в мене не влізло по обсягу у відгуку на «Міст», але хочу відмітити якість книг видавництва «Пан Коцький», як в плані виготовлення (цупкості паперу, розвороту) оформлення (зручний шрифт), а також якісної редактори
🌸Мій читацький квітень🌸Всього прочитано 10 книг і 1 графічний роман:1. «Опівнічний бенкет» Люсі Фолі2. «Бібліотека цензора» Ботайна аль-Есса»3. «Літературна кавʼярня» Світлана Стольник4. «Не дозволяй їй залишатися» Нікола Сандерс5. «Мисливці за душами» Тіна Кепке6. «Походження видів» Чон Юджон7. «Орден магії» Марк Міллер, Олівʼє Куапель8. «Діадема скіфського царя» Сергій Пономаренко9. «Сирени» Емілія Гарт10. «Пташиний короб» Джош Малерман11. «Міст» Лора Підгірна ( відгук буде завтра)Мій перфекціонізм плаче, тому що переношу на травень - «Вбивство в родині» Кари Хантер❤️Найкращі книги березня: «Бібліотека цензора», «Орден магії», «Міст»А ще в квітні моя бібліотека збільшилась на 16 книг👀Як бачите в другій половині місяця активність мого читання, як і активність на каналі, трохи просіла… Змінилися певні обставини через які я мушу тепер виділяти менше часу на блог і читання( Але сподіваюсь, що скоро я звикну, все налагодиться і я повернусь з новими силами ❤️Дякую, що ви тут 🥹Це дуже важливо для мене 🗓️Діліться своїм прочитаним у квітні#книжковіпідсумкимісяця
У видавництва BookChef новий передпродаж - «Хаскі та його вчитель білий кіт» Жовбао Бу Чи Жов 😎Це популярна історична фентезійна драма про другий шанс для жорстокого тирана і про вчителя, якого він не може викинути ні з голови, ні з серцяАнотація: Жорстокий тиран Тасянь-дзюнь проклав собі шлях до трону горами трупів і тепер править як перший в історії імператор світу смертних. Та влада не принесла спокою. Залишившись наодинці зі своїм холодом, зраджений і покинутий усіма, кого колись любив, він вкорочує собі віку... лише для того, щоб народитися знову. Прокинувшись у тілі юного себе — Мо Жаня, учня-заклинача секти Пік Сишен, — він отримує шанс прожити життя заново. Цього разу Мо Жань присягається отримати все, чого йому бракувало: кожен, хто посміє стати на його шляху, буде знищений, і ніхто більше не посміє поводитися з ним, як із псом. Найбільшу лють він плекає до Чу Ваньніна — холодного, хоч і прекрасного й граційно-відстороненого вчителя, який у минулому житті не раз зраджував та зупиняв його. Та поки Мо Жань безсоромно йде до своєї мети, він починає замислюватися: можливо, за маскою вчителя — як і в його власному серці — ховається значно більше, ніж він колись міг собі уявити? 🗓️ очікується з 30.06
У видавництва РМ нові передзамовлення і я вже обрала те, що точно читатиму🌟👀 «Історія диких місцин» Шей Ерншоу - психологічний трилер про зниклих безвісти Анотація:Тревіс Рен має незвичайний дар — розшукувати зниклих безвісти. Коли він береться до справи Меґґі Сент-Джеймс, відомої авторки похмурих, сповнених жаху дитячих книжок, слід приводить його до місця, яке багато хто вважав лише легендою.Цю відлюдну громаду, звану Пастораллю, заснував у сімдесятих роках двадцятого століття гурт однодумців, що прагнув простішого способу життя. За всіма ознаками громада вже не мала б існувати, але Тревіс випадково натрапляє на неї і невдовзі… зникає. Так само, як і Меґґі Сент-Джеймс.Через кілька років Тео, старожил Пасторалі, знаходить за межами громади покинутий Тревісів пікап. Нікому не дозволено ні заходити до громади, ні виходити з неї, особливо тоді, коли є загроза занести в Пастораль хворобу — гниль. Поступово з’ясовуючи правду, Тео викриває секрети, які він сам, його дружина Калла та її сестра Бі таять одне від одного. Ці секрети доводять, що їхній ідеальний ізольований світ не такий безпечний, як вони гадали, і що темрява може ховатися під різними личинами. ❤️‍🩹 «Безнадія» Коллін Гувер - ще одна романтична історія від авторки з драмою та емоційними гойдалками, які я читаю за один присістАнотація:Інколи правда дає більше відчуття безнадії, ніж життя в брехні…У цьому й переконується сімнадцятирічна Скай після знайомства з Діном Голдером — хлопцем із репутацією, не кращою за її власну, і дивовижною здатністю викликати почуття, яких вона раніше ніколи не мала. Голдер лякає її, а водночас Скай нестерпно до нього тягне — і все це після першої ж зустрічі. Охота до цього хлопця підіймає на поверхню спогади з її минулого, які вона воліла б залишити на замку.Скай намагається триматися на відстані, бо розуміє, що від Голдера будуть самі проблеми, але він наполегливо хоче познайомитися ближче. Під його невпинним натиском дівчина зрештою здається. І швидко з’ясовує: Голдер — зовсім не той, за кого себе видавав. А коли таємниці, які він приховував, нарешті розкриваються, життя Скай повністю змінюється — раз і назавжди. А ви обрали щось собі із нових передзамовлень
Напружений тривожний постапокаліптичний трилер про виживання в умовах хаосу - «Пташиний короб» Джош Малерман 🧣Усе наче йшло одне за одним, кожен наступний крок відбувався внаслідок попереднього. І все тому, що ми не були інертні. Ми ризикували. А тепер ти мусиш зробити те саме. Видавництво: Лабораторія 🌟Жанр: горор/психологічний трилер Серія: перша частина дилогії (можна читати як одну історію) Рейтинг на Goodreads: 4,05Тропи: декілька часових ліній, невідомі істоти, виживання в екстремальних умовах, вагітність і материнство Тригери: божевілля, самогубство, багато смертей і крові✍️Це мій перший досвід справжнього горору… і це було прекрасно, наскільки так можна говорити про горор👀🤯Знаєте оце відчуття, коли читаєш, і раптом по тілу пробігають мурашки, а в горлі і десь в животі з’являється той самий клубок тривоги? От десь так і читається ця книга👀Напружено, тривожно, похмуро, криваво, є жорстоко, місцями трохи специфічно, але неймовірно захопливо✍️Стиль написання автора просто шикарний, текст настільки легкий і динамічний, що сторінки буквально гортаються самі собоюНапруга, страх, невідоме, сліпота і божевілля - книга буквально складається з цих відчуттів🌎Уявіть світ, у якому одного дня з’являються таємничі та моторошні сутності, істоти. Ніхто не знає, звідки вони прийшли і чого хочуть, але достатньо лише одного погляду на них і люди божеволіють або вчиняють самогубство. Вижити можна лише одним способом - відмовитись дивитись на світ. Буквально… а світ вже повний трупів і крові…🗓️У книзі переплітаються дві часові лінії:➡️Перші дні хаосу: Мелорі дізнається, що вагітна… і майже одразу втрачає сестру, яка накладає на себе руки, відкривши вікно. Залишатись у цьому будинку одній стає небезпечно і вона вирішує приєднатись до групи незнайомців у будинку неподалік, які намагаються вижити разом…Було дуже цікаво спостерігати, як люди в таких страшних умовах намагаються пристосуватись до більш-менш нормального життя, як вибудовують комунікацію і співіснування. Але водночас постає питання - чи може людина довго залишатися адекватною в такому світі, де ти буквально не можеш довіряти власним очам?➡️Через п’ять років: вижило небагато людей, серед них Мелорі та двоє дітей. І вона наважується на відчайдушний крок - покинути відносно безпечне місце і вирушити в небезпечну подорож річкою 32 кілометри в човні, покладаючись лише на слух і власну інтуїцію… на її шляху відомі звірі, божевільні люди і ще щось значно моторошніше…Фінал мені сподобався, хоча після нього залишилось ще багато відкритих питань. І це навіть працює на користь історії, адже відчуття невідомості не відпускає навіть після останньої сторінки…👀До речі, я тут дізналася, що є друга частина, тому з нетерпінням чекатиму на переклад 💭Книга зачіпає дуже багато питань для роздумів, такі як адаптація людини до повного хаосу, виживання в екстремальних умовах, материнство, відповідальність, довіра, пристосування і божевілля Висновок: напружений тривожний постапокаліптичний трилер про виживання в умовах хаосу, покладаючись на слух та власну інтуїцію, який постійно тримає в напрузі та невідомості Оцінка: 5/5🍷#відгуки@bookwinehome
КСД показали обкладинку третьої книги Ярини Вовк «За наступним поворотом - Пекло» 🧠Анотація: Видатний психіатр Андрій Шакало, який добирав працівників для розвідки, переконаний: людським мозком можна керувати. Його експерименти, спрямовані на зміну спогадів людини та навіть перепрошивку самого ядра особистості, шокували наукову спільноту.Десятки років по тому у місті, де працює профайлерка Михайліна Хижняк, з’являється серійний вбивця. Його жертвами стають три жінки. Повія, прибита цвяхом до мотельного ліжка. Наркокур’єрка, знайдена мертвою з грошима в роті. І дружина відомого бізнесмена, яку облили кислотою. Ці смерті пов’язує тільки одне: усі три жінки зловживали ЛСД. Уперше в житті Михайліна Хижняк не здатна скласти психологічний портрет і проникнути в мозок злочинця. А її найближчого друга — старшого слідчого Мирослава Зорю — наздоганяють кошмари минулого, від яких він більше не в змозі ховатися… До речі, це ж перший в Україні детективний трилер про контроль над розумом 👀Мені насправді дуже цікаво, але спочатку треба прочитати ще «В утробі хижака»
Атмосферний роман про море, таємниці минулого і силу жінок - «Сирени» Емілія Гарт 🌊Теперішнє - це не що інше, як течія, що віддаляється від неї Видавництво: Glimmer 🌟Жанр: магічний реалізм Серія: одиночна Рейтинг на Goodreads: 3,71Тропи: сімейна драма, декілька часових ліній, декілька оповідачів, неоднозначний фінал, надприродні істоти, історичні події, травматичне минуле, краса текст важить більше за сюжет, екзотичні локації, мореТригери: насильство над жінками, зникнення чоловіків✍️Я дуже чекала на цю книгу і очікувала від неї чогось у стилі морського фентезі про сирен - істот, які своїм співом заманюють чоловіків у море на загибель👀А от чого я точно не очікувала, то це тру-крайм подкасту про зниклих чоловіків і такого собі міні-розслідування😍З перших сторінок вона мене захопила. Стиль написання Емілії Гарт, її метафори це просто чиста насолода, через що читати книгу одне задоволення♾️Тут переплітаються минуле і сучасність, реальність і містика, створюючи цілісну і емоційно насичену картину🌊Атмосфера моря відчувається протягом усієї книги. З одного боку - це заспокійливий шум хвиль і солоний запах, що заспокоює. А з іншого - темне, таємниче і небезпечне, що вже забрало не одне людське життя🗣️ У книзі переплітаються дві часові лінії… а якщо враховувати щоденник, то навіть три🗓️Теперішнє - Люсі навчається на журналістку та страждає від дуже рідкісного захворювання шкіри. Одного ранку вона «прокидається» в дуже тривожний момент, душачи свого колишнього хлопця (на це є свої причини). Шокована тим, що сталося, вона вирішує поїхати до своєї старшої сестри Джес, яка переїхала до Будинку на скелі біля моря.Але Джес там немає…І тоді Люсі починає власне невеличке розслідування і про загадкові зникнення чоловіків біля цієї скелі, і про зникнення своєї сестри і про її минуле через щоденник за 1999 рік. А головне відкриває таємниці минулого своєї сімʼї та самої себе🗓️1801 рік - Ми знайомимось із Мері, яка разом із сестрою Елізою опиняється на кораблі з жінками-каторжницями. Їх везуть з Англії до Нового Південного Уельсу (Австралії), і ця частина історії має дуже сильний і місцями моторошний настрій. Вона розкриває історію сестер їхнє життя на кораблі, умови, в яких вони змушені існувати, розповіді жінок поряд з нами і ті події, що назавжди змінюють їхні долі… адже їхній корабель не дістанеться суші…👀Я приблизно здогадувалась, як саме ці історії перетнуться, але все ж не до кінця вгадала🤯Фінал вау-ефекту в мене не викликав, він виявився досить передбачуваним, хоча один момент усе ж таки зміг трохи здивувати🤔Також окремо хочу відзначити дуже добре прописану психологічну й емоційну складову персонажів. Їхні переживання, страхи та внутрішні конфлікти прям добре відчуваютьсяЩодо мінусів: ➡️Хоча на початку історія мене дуже захопила і прям сильно сподобалась, далі вона ніби постійно тримається на одному рівні, через що емоційно вже не так чіпляє➡️Місцями книгу можна назвати трохи затягнутою, мені хотілось більшої динаміки або сильніших сюжетних піків➡️Мало сирен, хотілося б більше саме про них дізнатися 💭Але при цьому, мені сподобалось, які теми зачіпає книга. Вона про жіночу силу, свободу, біль і тілесність, про насильство над жінками (і психологічне, і фізичне), про сестринство і материнство, прийняття себе 📦А ще це моя перша книга від видавництва Гліммер, і у них прекрасна якість видання Висновок: «Сирени» - це атмосферна історія в жанрі магічного реалізму з акцентом на жіночих переживаннях, свободі та болюОцінка: 4/5 🍷#відгуки@bookwinehome