Fuente
щоденник Ів📚🛋️ | книжкові плани на червень🌚було б добре прочитати хоча б половину, але ...
186 Vistas/Alcance
2026-06-01 11:23
Mensaje №6629
книжкові плани на червень🌚було б добре прочитати хоча б половину, але для мене в пріоритеті лише книжки на клуби😄отже, до Нати на клуб від Рідбері читатиму «Долю вписану в кров», якраз вона вже майже рік чекає свого часу - пора, плюс тема вікінгів зараз мені не дає спокою, на цій хвилі читати в самий раз.«Жінки» читатиму на свій клуб, який відбудеться 05.07, не хочеться її відкладати, але прийдеться братися вкінці місяця, щоб йти на клуб з свіжими враженнями)«Сандвіч» переношу з травня, вона маленька, тому постараюся прочитати за 1-2 дні.«Місто в колодязі», як і попередню книжку, переношу з травня, бо з тим випуском мало дуже читала вкінці травня. Атмосфера ізольованого міста мені дуже подобається, плюс в самий раз після ізольованих людей в атаці титанів😄«Країну краси» мені надіслали на огляд та на прочитання, тому хочу встигнути читнути до кінця червня.на початку 26 року я багато запланувала читати книжок, які купила ще в 23 та 24 році, тому в цьому списку є «Води слонам», яку я почала читати ще в 24 році, якщо не раніше, і благополучно закинула🫣ну і манга. Оскільки в травні я прочитала 10 манг, то в червні планую тільки одну і це ще й буде моя перша манга про стосунки двох дівчат.список не маленький, буду намагатися все прочитати, бо Атаку титанів ми подилися рівненько за місяць, тепер мої вечори вільні, можна і почитати👉🏻👈🏻діліться своїм прочитаним у травні в коментарях, і якщо складаєте плани, то і ними також, я почну⬇️