Fuente
КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 | ️«The Assassin’s Blade»⚔️(«Клинок асасинки»)✍🏻Сара Маас Читала ще в ли...
735 Vistas/Alcance
2025-10-21 18:03
Mensaje №3938
⚔️«The Assassin’s Blade»⚔️(«Клинок асасинки»)✍🏻Сара Маас Читала ще в липні і ось мій відгук😈Це приквел до серії «Трон зі скла», який складається з 5 новел, які краще читати першими, це буде логічно й органічно. Я вже думала, що не буду читати приквел після пʼятьох книг та сильно мене пірат Рольф заінтригував і я знала, що тут буде перша зустріч з ним і мені треба деталі😈Тому навіть після пʼятої книги «Empire of Storms» цікаво читати приквел)Звичайно ви можете не так проникнутися історією, як я після пʼятьох книг серії, та тут показано події до «Трону зі скла», тернистий шлях та пригоди 16-річної Селени Сардотін до найкращої асасинки Адарлану, перша закоханість, зрада, втрата, школа асасинів, знайомство із героями, які далі будуть потихеньку зʼявлятися протягом всієї серії і внесуть свій вклад у загальну ціль і складеться загальний пазл цієї епічної історії🔥І розкриється, чому Селена опинилася в Адарлані, де все закрутилося 😈Пірат Рольф🔥Мені треба більше про нього, а як він став піратом розкривається у 5 книзі «Empire of Storms» і там така історія😭💔❤️🩹Не вірю, що Селена в 16 так все порішала, дуже нереалістично («перечепився через ногу і вона притиснула клинок до його шиї» – це тільки в книзі таке може бути😅) Потім згадую, що це ж фентезі і наша героїня обрана (не люблю цей троп, бо все складається завжди, як по маслу), найсильніша і най-най-най в усіх сферах, що нереалістично і пафосно.Сем мені спочатку був ніяким та його історія вкінці💔Ірен класна і її історія, вона зустрічається в 6 книзі «Tower of Dawn”🔥Є згадки залізнозубих відьом😈Сподобалася історія про оленя, який є символом Террасену🔥Історія з Ансельм💔🔥Памʼятаю її з «Empire of Storms»Зворушлива любов до музики Селени❤️🩹Хотілося більше дізнатися про Ароббіна, який відіграє центральну роль в житті та становленні Селени.Обовʼязково читайте приквел для загальної картини і для розкриття героїв, які зіграють важливу роль в сюжеті.Мені запали в душу дві епічні цитати, які я внесла в свій колаж:My name is Celaena Sardothien and I will not be afraid.
She was fire, she was darkness, she was dust and blood and shadow.
Якби я читала першою цю книгу – то поставила б 4, а так, як я читала вже її шостою в серії і знаю персонажів, їхні ролі в сюжеті і стільки вони вже пройшли й пережили всього – ставлю 5😈Мені було цікаво, динамічно, місцями неправдоподібно та це ж фентезі, а часом так зворушливо і драматично, кульмінація й кінцівка 😭💔❤️🩹Серія «Трон зі скла» нарешті розкачалася і я почала закохуватися в неї аж із 5 книги😅Я швидко не здаю позиції😎 Та і як можна не закохатися, якщо я стільки часу витратила на прочитання 6 книг серії по 600+ стр та ще й англійською😅 У нас із «Троном зі скла» трапилося, як у моєму улюбленому тропі «від ненависті до кохання із шаленим слоу бьорном»😁⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️А як у вас склалася доля із серією "Трон зі скла"?😈КНИГИ й ЦІКАВИНКИ📚 #прочитане #тронЗіСкла #клинокАсасинки