Fuente
книжковий прихисток | Захотілося трішки поділитися з вами роздумами на тему контенту 🤔Останн...
477 Vistas/Alcance
2025-04-14 14:32
Mensaje №5293
Захотілося трішки поділитися з вами роздумами на тему контенту 🤔Останнім часом (ну, вже кілька років насправді) помічаю, що в мережі більше не модно просто ділитися життям, як воно є, більшість блогів кудись несеться, женеться, прагне ✨продуктивно✨ навалювати контент по обраній темі, не зупиняючись ні на мить. З усіх сторін хтось щось прагне тобі впарити, продати, нав'язати, навіть якщо це не подобається самому блогеру, але так ✨треба✨, так прийнято у блогерському середовищі. Люди витискають з себе той контент, наче від цього залежить їхнє життя.І дуже довго я думала, що зі мною щось не так, бо я так не можу, мене це втомлює, я не вмію впарювати те, що мені самій не подобається (по цій причині я іноді відмовляла в співпрацях, бо розуміла, що це не моє, я не зможу це зацінити = не зможу рекомендувати вам). Я не можу генерувати контент 24/7. А потім мене якось так попустило, оцей весь контент-двіж почав дратувати, я зараз все рідше заходжу в інсту, покидала канали в архів, а в твіттері в мене дуже обмежена стрічка, яка не бісить. І тому я перестала з себе чавити контент для каналу, бо так, у мене бувають періоди, коли я читаю дуже мало й повільно, тому коли мені є що змістовно сказати про книгу (або про щось покричати), то я виходжу "в ефір", а як нема, то нащо мучити і себе, і вас тими прісними дописами. Бо ось зайшла я в папку книгоблогів, полистала кілька великих, які трапились під руку (не по порядку, рандомно), а там якось так сумно, шаблонно, вилизано. Немає персоналізації контенту. Немає відчуття, що це писала людина, а не накатав якийсь ШІ. І в цьому, на мою думку, головна проблема сучасного контенту. Люди бігають за кількістю, але не якістю. За охопленнями, а не душею (вимбачте за пафос, я так бачу).І з цього ж випливає той факт, що мені цікавіше слідкувати за блогами, які не тільки зациклені на одній темі, а й мають свій "характер", показують життя своїх власників, адже ми не роботи, які постійно захоплені тільки чимось одним, у нас же є різні гобі, творчість, просто будні, в які щось відбувається. Тому стараюся більше ділитися не тільки книгами, хоча після цього летять відписки, а в голову закрадається думка "ну нащо ти тягнеш це сюди, тут люди заради книг і тільки книг". Але все-таки відписуються не всі, тому маю надію, що я не одна люблю, коли блоги урізноманітнюють контент 🫣