Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Читацькі нотатки 📝
Añadido 06 dic. 2025

Читацькі нотатки 📝

@bookish_notes
Número de suscriptores: 1 672
Fotos: 569
Videos: 7
Enlaces: 256
Descripción:
Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

👥 Número de suscriptores

1 672
Promedio/Día:: +32
Promedio/Tiempo:: +26
Promedio/Mes:: -11

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 064
Promedio/Día:: 367
Promedio/Tiempo:: 760
ERR: 63.64%

📊 Mensajes por Día

1.1
Último día: 2
Promedio semanal: 2
Promedio por día: 1.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,570 26-06-19 17:46
📖 Ми колись жили тут✍️ Маркус Клівер @starlev🏷горорМоторошно-містична історія, яка тримає в напрузі від початку до кінця.Пара дівчат, Єва та Чарлі, купують задешево старий будинок у горах під ремонт. Але коли на поріг приходить родина колишніх власників і просить зайти "просто поглянути", дім перетворюється на пастку. Гості ніяк не покинуть дім і після того починається низка моторошних подій.Якщо вони увійдуть, то їх не позбудешся... Це могла б бути повчальна історія про те, як важливо вміти говорити "ні", але сюжет йде зовсім іншим чином. Мені дуже сподобався прийом автора: використати невміння Єви відмовляти для поступового занурення в містичний кошмар. Мені от тепер шалено цікаво: а як би все розвивалося, якби вона зачинила двері перед незнайомцями? Яким чином історія повернулась би в потрібне русло?Якщо ви полюбляєте максимально закручені сюжети — ця книга може сподобатись. Вона неймовірно захоплює, у мене жодної хвилиночки не пропадав інтерес під час читання. Я просто не могла відірватисяКінцівка залишає багато простору для інтерпретацій, які я і досі намагаюсь витлумачити собі. Обов'язково перечитаю історію ще раз, аби помітити всі деталі, які цього разу я пропустила.Моя оцінка: 9/10#Читацькі_нотатки_відгук
📖 Частина твого світу✍️ Еббі Хіменес @vivatpublishing❤️романтична прозаЦе моя друга книга в авторки і це було тотальне попадання у ціль! Саме те, що було потрібно, аби потішити мою душу: максимально комфортна романтична історія. Дотепний, влучний гумор і кумедні ситуації зробили свою справу — вперше за довгий час я реготала над книгою.Алексіс - успішна лікарка з сім'ї відомих і заможних лікарів. Вона виросла у мегаполісі, де її життя було розписане наперед.Деніел - столяр і за сумісництвом мер маленького містечка.Як усе закрутилося? Автівка Алексіс застрягає в канаві, а Деніел приходить їй на допомогу.Вони мають мільйон причин не бути разом: різні світи, різниця у віці і т.д. Але їх взаємодія зріла, комфортна та абсолютно без зайвої драми.Мені дуже імпонує, як авторка на прикладі Алексіс показала, як важливо обирати себе. Навіть попри те, що твої рішення не збігаються з очікуваннями батьків.Я обожнюю, коли гг не чудить дурниць. Деніел — це просто ідеальний книжковий чоловік: турботливий, надійний і, звісно ж, красунчик. Окремий йому плюсик - те як він піклується про мешканців свого міста Також дуже сподобалося, що авторка порушила серйозні теми: аб’юз у стосунках та фізичне насильство. Вона показала, як це проявляється і як із цього потрібно виходити.Коротше, думаю, ви вже зрозуміли, що я в захваті. Ця історія — ну така вже солоденька булочка!#Читацькі_нотатки_відгук
Книжкове поповнення від видавництва Старого Лева 🌟Роман, який потрапив до списку "Найкращих горор-романів останніх п’яти років" за версією Goodreads📚"Ми колись жили тут" Маркус Клівер Анотація:Молода пара, Єва та Чарлі, заробляє на життя ремонтом та перепродажем старих будинків. Дівчата не можуть повірити власному щастю: атмосферний будинок у горах дістався їм за дуже вигідною ціною.Одного дня на порозі з’являється родина — тато, мама й троє дітей. Чоловік каже, що виріс у цьому домі, і просить показати оселю своїм рідним. Та щойно незнайомці переступають поріг, усе змінюється. У будинку починають відбуватися дивні, тривожні речі.Єва відчайдушно хоче, щоб непрохані гості пішли й більше не поверталися. Але родина ніби не розуміє, що їм тут не раді, — чи, можливо, просто не може піти.А потім зникає Чарлі. І реальність починає вислизати Єві з-під контролю. Вона відчуває: з цим будинком і його колишніми мешканцями щось не так. Їй загрожує небезпека... Та чи зможе Єва врятувати себе — чи все це лише підступна гра її власного розуму? Атмосферний будинок у горах, непрохані гості, які стверджують, що колись жили тут - ну просто вау! Читали вже книгу чи, може, плануєте
📖 Паризькі апартаменти✍️ Люсі Фолі @starlev🏷трилер/детектив Книга читається дуже легко і швидко. Можливо, це завдяки коротким розділам, які розкривають історію через різних персонажів. Кожен із них поступово додає свій шматочок до пазлу історії і це додає напруженості. Сюжет тут не дуже "кучерявий" - те, що треба аби відпочити з книгоюПодії відбуваються в Парижі, що, власне, і зрозуміло з назви. Але Париж тут зовсім не той, який уявляється, а із продажними поліцейськими та закритими чоловічими клубами. Абсолютно всі персонажі викликали у мене суперечливі враження, але для мене це плюс в цій історії, бо на фоні "такого" Парижу це вписується в картинку.Авторка підкреслює, що навіть для таких неоднозначних персонажів сім’я на першому місці, і це не завжди про любов у класичному розумінніМені вистачало динаміки, а в кінці дуже класний сюжетний поворот - я навіть і близько не здогадалась про такий розвиток подійЗагалом мені сподобалось — дуже добре зайшло, хоча кілька моментів вирішились надто легко і залишили питання#Читацькі_нотатки_відгук
📖 Залишена✍️ Оксана Ковальчук @zhorzhclub🏷горор, трилер/детективНайперше, що сподобалось - це неймовірної краси мова, сповнена художніх прийомів. А місцева говірка тільки додавала колориту історії. Оте мо' мені дуже запам'яталосьАвторка дуже детально описує природу - ліс у романі відчувається окремим персонажем.Події розгортаються недалеко від Чорнобиля. Це додає книзі особливо моторошного і трохи містичного настрою. Додати сюди трохи легенд і переказів - і вуаля, в якийсь момент я очікувала появу мутанта😅Окрім детективно-трилерної складової книги авторка торкнулась дуже важливої теми - емоційна байдужість батьків до власних дітей і її наслідки. Будучи мамою, мене дуже чіпляють такі темиСподобалось завершення історії - мені воно видається логічним і дуже органічним для цієї книгиПерша частина книги далась мені важкувато і спочатку мені хотілось би більше напруги і динаміки, оскільки присутня детективна складова в історії. Але якщо ви любите повільний, тягучий текст і поступове занурення в історію - це може стати ідеальним попаданням#Читацькі_нотатки_відгук
📖 Жінки✍️ Автор: Крістін Генна📝 @rm_publisher🏷жанр: сучасна прозаЯк завжди у Крістін Генни - читається дуже легко й затягує настільки, що важко відірватисьГоловна героїня Френкі йде на війну в В'єтнамі медсестрою аби стати ближче до свого брата, а також аби нею пишався батько. На війні вона закохується, знаходить друзів, втрачає близьких людей і врешті решт повертається додому, де зустрічається із тотальним несприйняттям суспільства, втому числі і своїх батьків. Ця історія для мене не тільки, про жінок, які воювали в В'єтнамі і наслідки з якими зіткнулись ветерани війни. Разом із тим історія про міцну і щиру дружбу пронесену крізь роки.Це дуже емоційна і водночас важка книга. Треба зважати, що книга про війнуВ цій історії є місце любові,хоча не завжди правильній і чистій.Мені сподобалось, що авторка не прикрашає події, вона згадує скоєні злочини - Агент "Оранж", застосування напалму і інші. Тут добре показано, як влада приховувала від суспільства реальну картину війни. Також мені сподобалось, що авторка приділила достатньо уваги темі психологічної допомоги та емоційного стану після пережитого на війні саме жінок, в даному випадку Закінчуючи читати цю книгу у мене були різні припущення, як авторка завершить цю історію, бо вона вміє розбивати серденько. Але я точно не очікувала настільки happy-end.Якось занадто багато "воскреслих" чоловіків Моя оцінка: 9/10#Читацькі_нотатки_відгук
👁 2,150 26-05-04 14:50
📖 Промені Аласі. Книга 2✍️ Аліса Корж @ouroborosbooks🏷фентезіДля мене друга книга сподобалось ще більше ніж перша книга. Можливо, тому винуватий Трей і його кількість в "ефірі", але нічого не можу з собою зробити"Ти і є мій дім, Касі. Поряд з тобою я вдома." Ця книга дуже гарно доповнює першу частину і разом становлять прекрасну єдину історію - цілісний світ, який пропрацьований до найменших деталей. Також тут достатньо політичних аспектів: вчинки персонажів логічно мотивовані, а кожна зі сторін має власні інтереси.Дуже гарна і повільна любовна лінія. Взаємодія між головними героями і їхні словесні перепалки - то шось неймовірне. Я була дуже приємно здивована, що тут було значно більше коханнячка в порівнянні із першою книгою. Історія достатньо динамічна - постійно з'являються нові таємниці та подробиці і від того відірватися від читання просто неможливо.Мені дуже сподобалось, що авторка не оминула увагою жодного персонажа, який з'являється в історії. Головні герої тут розкриваються ще глибше, а другорядні персонажі отримують також свою історію. Окреме місце в моєму серденьку займає місце дружби в цій історії. Справжньої, безкорисливої дружбиЯ не хотіла аби ця історія завершувалась. Кінцівка історії ну така вже гарна, що дуже хочеться продовження. І, хто зна, можливо, колись авторка потішить нас Моя оцінка: 10/10#Читацькі_нотатки_відгук
📖 Промені Аласі. Книга 1✍️ Аліса Корж @ouroborosbooks🏷фентезіПодії розгортаються у світі, де посеред отруєних пустель з повітрям, насиченим смертельним нейротоксином, існують міста під захисними куполами. Суспільство тут поділене жорстко: артійці - привілейована еліта, свартійці - нижчі або ті, кому пощастило значно менше. Тема класової нерівності — одна з ключових у цій історії.Історія знайомить нас із Касі — свартійкою, яку бере під опіку майбутній правитель Сифізу. Артієць виховує дівчину з нижчого класу і над Касі постійно нависає потреба доводити, що вона гідна цього шансу.Мені дуже сподобалось, що Касі ніяка не обрана - вона просто намагається вижити в цьому жорсткому світі і пристосовується до умов, в яких опинилась.В цій історії є все що душа забажає - цікавий сетинг, політичні інтриги, змагання та боротьба, присутні елементи dark-academia, прекрасна дружба, трііііішки любові та багато таємниць, розкриття яких я дуже чекаю в наступній книзі.Промені Аласі - це дуже добре продумана історія. Відчувається, що авторка приділила багато уваги деталям, які допомагають повністю зануритися в атмосферу світу. Тут є власні божества, легенди (як я зрозуміла - це переосмислення історій про князя Олега та Дедала й Ікара), а також тварини й птахи, адаптовані до життя в пустелі. Навіть напій, що заважає заснути (певно кава), має тут свій аналог.А ще те, як написана книга додає відчуття твоєї присутності в цій історії. Ти наче своїми очима спостергаєш за розвитком подій.Історія завершується потужним кліфгенгером, тож продовження так і проситься читатись. І це якраз той випадок, коли мій пунктик "не читати незавершені цикли" вкотре себе виправдав - бо я одразу беруся за наступну частину. Моя оцінка: 9/10#Читацькі_нотатки_відгук
📖 Вберегти Тринадцятого✍️ Хлої Волш @ksd_bookclub❤️романтична прозаОфіційно заявляю: я в сектіРежим очікування наступних книг із серії увімкненоВберегти тринадцятого - це продовження історії про Джонні і Шеннон, але ця історія не тільки про нихЩо мені подобається в цій серії - так це багато уваги для другорядних персонажів. В кожного із них є свої особисті секрети і мені дуже хочеться дізнатися всі таємниці та недомовленості, які не розкриті.Що ще мені сподобалося - так це вміння головних персонажів говорити ротом. Цього можна повчитись у підлітків Шеннон і Джонні. О, і Джонні мене вже тут не бісив, тут він булкаКнига сповнена соціальної драми та дотичних болючих тем, але це, як на мене і є сильна сторона цієї історії та і взагалі серії (як я розумію).Початок цієї книги і кінцівка потужні. Середина книги для мене трохи просіла, ймовірно через підлітковість, але це все рівно не зіпсувало мої враженням від історії.Не хотіла повторюватись із враження від першої книги.Якщо кому цікаво ось тут Моя оцінка: 9/10#Читацькі_нотатки_відгук
📖 Захопити Тринадцятого✍️ Хлої Волш @ksd_bookclub❤️романтична прозаЦе той випадок, коли очікування/реальність зовсім не співпали в кращому його розумінні.Коли видавництво КСД анонсували цю книгу - я нічого не знала про цю історію. Подивилась на об'єм книги, подивилась, що книга про підлітків і вирішила, що не буду читати.Але ось я тут 👌Я бралась за "Захопити тринадцятого" з думкою, що тут буде купа підліткового максималізму, і він тут є, але мені не було занадто. Тут підлітки в деяких моментах поводяться як підлітки, але і в силу обставин в деяких моментах стають дорослими. Щодо головних героїв - до Шеннон питань нема, мені хотілось її обійняти від того, що вона пройшла/проходить. Також мені дуже імпонує, що вона "знає чого хоче" навіть якщо ціна за це дуже висока. Джонні моментами мене вибішував своєю зарозумілістю, але списую все на підлітковість.Прекрасні другорядні персонажі - сформувалась чудова компашка. Дуже хочу читати історію про Джої💔Не варто лякатись об'єму - книга читається дуже легко і швидко, прям залітає. При цьому тут піднімаються зовсім не легкі теми.Було таке, що я читала і мені ставало сумно я плакала, а потім через кілька сторінок вже сміялась через жартики Гібсі.Мені зайшло, хоча я очікувала зовсім інше - книга приємно здивувала. Продовження точно читатиму.P.S. поки робила фото - трохи підкачала руку💪 Моя оцінка: 8.5/10#Читацькі_нотатки_відгук