Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Книжкова подружаня
Añadido 06 dic. 2025

Книжкова подружаня

@bookfrlends
Número de suscriptores: 3 472
Fotos: 3,510
Videos: 110
Enlaces: 499
Descripción:
Рада вас вітати в своїй книжковій родині Звʼязок зі мною - @Julimoskaluk

👥 Número de suscriptores

3 472
Promedio/Día:: +10
Promedio/Tiempo:: +271
Promedio/Mes:: +307

👁️ Vistas promedio por mensaje

996
Promedio/Día:: 880
Promedio/Tiempo:: 707
ERR: 28.69%

📊 Mensajes por Día

2.8
Último día: 2
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 2.8

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Ув'язнити дику пташку - Брук Фест4+/5 - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️«Думаю, тому, хто мав дурість посадити дикого птаха в клітку, не варто чекати, що він співатиме для свого поневолювача». "Ув’язнити дику пташку" — це історія про дівчину, яка все життя просто намагалася вижити у жорстокому світі й навчилась розставляти пріоритети: вона і її брат проти всього світу. Після смерті батьків Рейвен у 16 років бере на себе відповідальність за молодшого брата, кидає школу і стає мисливицею за головами. Вона ловить злочинців, прекрасно знаючи, що чекає їх після вироку, адже її власні батьки загинули в Ендлоку - найстрашнішій тюрмі Дивідіуму. Саме тому одним із її головних правил було “не дивитися своїм жертвам в очі”Проте в неї теж є свої принципи. Рейвен прибирає з вулиць лише дійсно небезпечних людей, бо їй потрібно виживати й годувати брата. Але коли в Ендлоку опиняється Джед, у неї залишається лише один варіант - потрапити туди самій. Проте Ендлок — це справжнє пекло, де людське життя давно нічого не варте, а багатії розважаються полюванням на в’язнів. І ніби цього всього мало, на її шляху знову з’являється вартовий, який зовсім не схожий на монстра, яким мав би бути.Хоч книга і позначена як фентезі, для мене вона значно більше схожа саме на антиутопію. І світ тут реально жорстокий. Тут система не бачить різниці між людиною, яка вчинила страшний злочин, і тією, що вкрала їжу, бо помирала з голоду. Для влади вони всі просто сміття, яке можна кинути в одну м’ясорубку. І книга дуже добре показує цю несправедливість, класову прірву і те, як легко суспільство звикає до чужих страждань, якщо вони відбуваються «десь там». Тож жорстокість стає нормою, коли суспільство перестає бачити в людях людей. Мені взагалі дуже подобаються такі історії, де за всією динамікою і напругою ховається ще й важка соціальна тема, про яку ти думаєш навіть після прочитання.І окремо хочу сказати про саму в'язницю. Атмосфера там місцями настільки напружена й брудна емоційно, що тобі фізично некомфортно читати деякі сцени. Насильство, приниження, страх, боротьба за виживання — і найгірше, що для більшості це вже стало нормою, а для когось навіть розвагою. Книга постійно показує, як система поступово перемелює людей. І через це багато моментів викликають надзвичайно сильні емоції.«Серед мисливців, які відвідували Ендлок, було заведено збирати зуби своїх жертв і носити їх на ланцюжках на шиї або виточувати з них намиста, схожі на перли. Я бачила зуби, які носили як запонки або як центральні елементи в пишних обручках, усипаних діамантами». Ця книга дуже нагадала мені такий собі мікс усього, що я люблю в подібних історіях. Тут я зловила вайби «Червоного повстання», «Тюремної цілительки», «Голодних ігор» і навіть трохи «Полювання на Аделіну» (не лякайтесь, усе гуд 😅). Але при цьому книга не відчувалась для мене вторинною. Та й будемо чесні: зараз придумати абсолютно унікальну концепцію, яка взагалі ні на що не схожа — це вже майже рівень магії (хоча ті автори, в яких все ж це вдається, заслуговують найвищих похвал).А любовна лінія тут взагалі окремий плюс. Вона не перетягує всю увагу на себе і не перетворює книгу на суцільну романтику. Романтика тут працює саме як доповнення до сюжету, а не його заміна. Але боже, яка ж між героями хімія 🔥 Оці погляди, напруга, шпильки, саркастичні коментарі, моменти, де вони змушені стримуватись через обставини… І найкраще, що ця лінія не вибивається із загальної атмосфери книги, а навпаки робить її ще більш емоційною.Загалом це ідеальна книга для тих, хто любить антиутопії з жорстокими правилами, виживанням, хорошою романтичною напругою і світом, у якому страшно опинитися, але неймовірно цікаво про нього читати 🖤✈️Книжкова подружаня I КСД
Батьковбивця - Олена Кузьміна4-/5 - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️«Батьковбивця» - це фентезі про світ, де є магія, політика, старі війни, подорожі й дуже непрості сімейні історії. це фентезі про принцесу, яку відправляють у ворожу країну, щоб зшити мир між двома народами, і про її брата, який намагається хоч якось не зіпсувати ситуацію ще більше. Але все дуже швидко йде не за планом: замахи, кораблетроща, випадкові союзники і маг, який взагалі не мав би опинитися в цій історії.Хочу почати з того, що я була в приємному шоці від розмаху цієї історії. Авторка створила абсолютно новий світ з власною системою магії. Досліджувати його справді цікаво. Але тут для мене з’явився і перший мінус. Я читала багато фентезі - різного рівня складності, від легких пригод до дуже заплутаних світів, тому зазвичай мені не важко швидко «в’їхати» в нову систему. Тут же були моменти з механіками магії, які так і не склались в чітку картину. Не те щоб це заважало читанню, але іноді доводилось трохи перечитати або просто прийняти як факт і рухатись далі. Але, великий плюс за словник наприкінці книги - він реально допомагає розібратися (просто там не було мого питання😁)Ще один момент - темп. У книзі є дуже сильні, цікаві сюжетні події, але вони інколи чергуються з більш спокійними частинами: подорожами, підготовкою, битвами, розмовами в дорозі (особисто я жартівливо називаю цей прийом "довга дорога") З одного боку, це дає більше простору для персонажів і світу, вони краще розкриваються. З іншого - якщо ви, як і я, любите, "динамічну динаміку", то будьте готові трішки збавити темп. Мені дуже сподобалось підмічати відсилки авторки на нашу реальність, зокрема на Україну. Олена не проводить паралелі «в лоб», але через деталі, образи, настрої та окремі ситуації ти починаєш впізнавати знайомі мотиви. І через це історія дивно балансує між двома відчуттями: з одного боку це повністю вигаданий фентезійний світ, а з іншого - у ньому є щось дуже близьке і впізнаване, ніби відлуння реальних подій чи настроїв.Загалом, «Батьковбивця» найбільше сподобається тим, хто любить пригодницьке фентезі з політичними нотками і поступовим розкриттям світу.#відгук_на_книгу #фентезі
👁 4,550 26-05-22 12:04
За зачиненими дверима - Бернадет Енн Періс5-/5 - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️«За зачиненими дверима» - це історія про шлюб, який для всіх навколо виглядає ідеальним. Джек - успішний, харизматичний, уважний чоловік. Ґрейс - красива дружина, яка ніби живе ідеальне життя. Вони постійно разом, у них красивий будинок, ідеальні вечері, і взагалі зі сторони це виглядає як шлюб мрії. Але є одна дивна деталь: Ґрейс майже ніколи не виходить із дому сама. І дуже швидко стає зрозуміло, що за красивою картинкою тут ховається щось значно страшніше, ніж можна уявити.Троп сімейного аб’юзу в книгах - річ далеко не нова. Але, чесно, ця книга сподобалась мені чи не найбільше серед усього, що я читала на цю тему. Тут немає інтриги в стилі «хто ж поганець». Книга навіть не намагається робити з цього загадку. Ти майже одразу все розумієш, але напруга від цього нікуди не зникає. Навпаки. Тобі просто страшно від того, що ще може придумати цей монстр. І найгірше, що багато речей у книзі лякають своєю реалістичністю, адже тут немає кривавих розправ з ножем, чи чогось подібного, тут є те, що тисячі жінок можуть переживати в цьому світі прямо зараз. Мені дуже сподобалось, як побудована історія. Розділи з минулого і теперішнього чергуються настільки вдало, що ти постійно хочеш прочитати «ще один». Спочатку бачиш красиву картинку, а потім поступово дізнаєшся, що насправді відбувається за цими зачиненими дверима. І чим більше деталей відкривається, тим важче стає відкласти книгу. І окремо хочу сказати про одного персонажа із синдромом Дауна. Мені дуже сподобалось, як вона тут прописана. Дуже часто таких персонажів у книгах використовують просто як інструмент для жалості чи маніпуляції. А тут вона відчувається особистістю. Розумною, щирою, хороброю. Її роль прекрасно доповнила цю історію.І ще мені сподобалось, що книга не просто намагається шокувати читача жорстокістю. Вона добре показує, як працює домашнє насилля. Не тільки саме насилля, а й контроль, ізоляція, страх, постійне відчуття безвиході. І я навіть не знаю що було тут страшніше - сам тиран, чи те, наскільки легко люди навколо можуть нічого не помічати. Бо зовні у героїв усе «ідеально». Гарний дім, красивий шлюб, правильні слова за вечерею.Єдине, до чого можна причепитися - фінал доволі передбачуваний. Особливо якщо ви вже читали щось схоже. Але чесно? Для мене це зовсім не було мінусом. Бо якийсь супернеочікуваний поворот у кінці виглядав би зайвим і тільки зіпсував би історію. Тому я весь час приблизно розуміла, куди все йде, але це абсолютно не заважало отримувати задоволення від книги.Це не найзаплутаніший трилер у світі і не книга, яка переверне жанр. Але це дуже сильна, напружена і, якщо задуматись, по-справжньому страшна історія. Дуже б хотілось, щоб такі "двері" існували лише в книгах...#відгук_на_книгу #трилер
Вбивайте усвідомлено на краю світу - Карстен Дюсс5/5 - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️«Вбивайте усвідомлено на краю світу» - це книга про чоловіка, який намагається знайти внутрішню гармонію… паралельно вирішуючи проблеми з мафією, трупами і власним життям.Я взагалі обожнюю цю серію за те, наскільки вона нетипова та не схожа ні на що. Сама ідея звучить як літературний оксиморон: усвідомленість, яка допомагає людині краще справлятися з мафіозним життям. Та навіть назва «Вбивайте усвідомлено» виглядає як щось, чого не повинно було б існувати. І саме цим вона так чіпляє. Я хоч і обожнюю трилери, але, давайте чесно, багато з них плюс-мінус працюють за схожою схемою: погані люди роблять погані речі, хороші люди страждають, далі хтось когось ловить. А тут у нас успішний адвокат, люблячий батько, людина, яка просто хоче стати кращою версією себе… і при цьому випадково стає вбивцею. І найцікавіше те, що вбивцею він стає після походів до психотерапевта. Причому формально психотерапевт взагалі нічого поганого не радив. Просто головний герой сприймає всі ці поради про особисті кордони, турботу про себе і вирішення проблем дуже… творчо. (Дивітся - під спойлером у нас те, що і так можна дізнатись з анотації, або попередніх книг, але для людей які настільки бояться спойлерів, що не читають анотації - я усе прикрила🩷) І якщо після такої концепції вам ще не захотілось відкрити цю серію, то я вже не знаю шо ше треба дітям...😁Конкретно ця книга мені дуже сподобалась ще й тим, що окрім звичної суміші чорного гумору, іронії, легкої філософії та детективної історії, вона ще й дала щось нове. Тут герой проходить Шлях святого Якова, і я взагалі не очікувала, що мені буде настільки цікаво про це читати. Автор дуже органічно вплітає в сюжет історію самого маршруту, традиції паломників, різні деталі цієї подорожі. Тобто одночасно мені було цікаво читати і сюжет, і історію зародження та традицій цього шляху. Взагалі - дуже класно, коли в книгах можна дізнатись щось нове про світ в якому ми живем. Чесно, я навіть не хочу сильно розкладати все по пунктах: наскільки складно було вгадати винного, як саме побудована інтрига чи наскільки хороший стиль. Це для мене це книга, від якої я просто кайфанула. Від атмосфери, від гумору, від того, наскільки абсурдно і при цьому логічно тут усе працює. І дуже хочу, щоб ви кайфанули також.А якщо читати не хочеться, спробуйте глянути екранізацію бо це, чесно, одна з найкращих кіноадаптацій у моєму особистому топі. Я дуже рідко можу сказати, що екранізація настільки вдало передає атмосферу книги, але тут реально майже все перенесено слово в слово. Тому, можна почати з такого варіанту, а книги потім купити для колекції.#відгук_на_книгу#трилер
Цей місяць був настільки насиченим, що я геть не мала часу показати вам свої новиночки від КСД. Тож терміново виправляюсь!🦅 Ув'язнити дику пташкуПориньте у жорстокий світ Ендлоку — тюрми, де багатії задля потіхи полюють на в'язнів.Закони Дивідіума невблаганні, а кара невідворотна. Cкоїш злочин, і твоє покарання — довічне ув'язнення.Рейвен Торн сумлінно вистежувала злочинців, не переймаючись їхньою подальшою долею в стінах Ендлока. Та одного дня за ґратами опинився її брат. Єдиний шанс витягнути Джеда — самій потрапити до в’язниці. А там на неї чекає неочікувана перешкода — привабливий і, схоже, зовсім не безжалісний вартовий... 🔪Вбивство в родиніВідомому режисеру Ґаю Говарду було всього десять років, коли його вітчима Люка Райдера знайшли мертвим у їхньому будинку. Попри розголос і тривале розслідування, убивцю так і не знайшли. Минули роки, і Netflix анонсує сенсаційну документалку, присвячену знаменитій справі про вбивство Люка Райдера. Ключові фігури розслідування зберуться знову. Свідчення та докази будуть переглянуті. Правда про злочин постане перед камерою. А ім'я вбивці виголосить він сам… А ви уже читали якусь з них? Книжкова подружаня I КСД
А шо я вам тут принесла? Це ж нові передзамовлення від видавництва РМ📘 «Шарлатова завіса» Шелбі Мег’юрін 💭 Історія Селії Трамбле, яка завжди була зразковою донькою поважної родини. Тепер вона – перша мисливиця на відьом, яка хоче проявити себе. Шасери намагаються всіляко берегти її від небезпек, але Селія налаштована рішуче й готова вирушити в лігво самого зла… 📘 «Турнір Королеви Сонця» Ніша Тулі 💭 Захоплива пригода, у якій десять кандидаток зійдуться в безжальному змаганні. Лор не місце на турнірі Королеви Сонця, вона не розуміє, як з в’язниці потрапила сюди. Та все ж це змагання для неї – чудова можливість помститися давньому ворогові… 📘 «Двір цей жорстокий і чарівний» Стася Старк 💭 У цьому світі люди втрачають сили при народженні, але не вона… Вона володіє темною силою, яку прагне підкорити. Чи допоможе їй у цьому найманець з мерехтливими зеленими очима та жаскою посмішкою? Схоже, у нього таємниць навіть більше, ніж у неї… 🗓 Усі передзамовлення тривають до 18 червня включно🎁 Розсилка розпочнеться з 19 червня
❤️ Даруємо фантастичну новинку від видавництва Lobster Анотація Події книги «Цивілізація Статусу та Квиток на планету Транай» розгортаються у двох світах, де людство шукає ідеальну форму існування — і щоразу стикається з абсурдом власних прагнень.У «Цивілізації Статусу» Роберт Шеклі описує суспільство, у якому головною метою стає соціальний престиж, а людська гідність вимірюється титулами та ритуалами, доведеними до гротеску. У «Квитку на планету Транай» герой вирушає на далеку утопічну планету, де начебто панує гармоніята щастя, але натомість – холодна байдужість і цинічна логіка «досконалості».Обидва твори утворюють сатиричну дилогію про пошуки досконалого світу, який обертається на дзеркало людських вад. 💫Умови дуже прості: бути підписаним на канал видавництва "Lobster"бути підписаним на канал«Books deals reviews»🏷 поставити під постом на каналі «Books deals reviews» порядковий номер, наступний за номером  попереднього учасника (враховуємо 1 коментар від учасника). У випадку, коли однаковий номер буде записаний  2-3 учасниками, справедливо, що перший учасник з таким номером отримує перевагу.Діліться розіграшем з друзями, щоб разом читати та обговорювати книжкові бажанки❤️ Кількість переможців - 1.📍Дата закінчення розіграшу - 20 травня після 18.00Активність на наших сторінках вітається. Нам буде дуже приємно.Бажаємо всім успіху! ❤️
Женева Роуз - Ідеальний шлюб3/5 - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️«Ідеальний шлюб» - це історія про адвокатку, яка все життя захищала людей,… аж поки одного дня їй не довелося захищати власного чоловіка. Сара - успішна, холоднокровна і дуже хороша у своїй роботі. Адам - письменник, який зраджує їй із молодою коханкою. І вгадайте, кого знаходять мертвим, і хто стає підозрюваним? Це історія вже не стільки про вбивство, скільки про брехню, токсичні стосунки і людей, які знають одне одного значно гірше, ніж думають.Ну, почнімо з того, що трилер, де головна героїня - не чергова дурочка з переулочка безпорадна жертва, а успішна, розумна і самодостатня жінка - це вже приємний бонус. Особливо на фоні її чоловіка, якого мені періодично хотілось струсити за плечі й спитати: «ти дурак, чи да?» Сама задумка мені теж дуже сподобалась. Принаймні нічого схожого я раніше не читала. Бо ситуація тут уже сама по собі максимально незручна: успішна адвокатка має захищати чоловіка, який їй зраджував, ще й у справі про вбивство його коханки. І ти з самого початку сидиш не стільки з думкою «хто вбив?», скільки «як вони взагалі дійшли до такого життя?». Але є один великий нюанс. Фінал тут настііііііііііііііііільки очевидний, що я його не те що вгадала з перших сторінок… я його приблизно зрозуміла ще після прочитання анотації. І це, чесно, трохи смішно для трилера. Бо книга ніби дуже старається тримати інтригу, підкидати підозри, робити оці «а що, якщо?..», а ти сидиш і такий: «угу, ясно». Але з цього випливає і досить неочевидний плюс - в якийсь момент я просто перестала намагатися щось розгадувати, відключила режим «детектив» і почала просто кайфувати від процесу. Від діалогів, напруги між героями, від цієї атмосфери красивого токсичного хаосу. І читалося воно реально дуже легко.Тобто якщо оцінювати саме як трилер - для мене це було дуже слабенько. Інтрига тут не те щоб сильно інтригує. Але якщо сприймати книгу не як «вау, зараз мене шокує фінал», а більше як драму, як історію про шлюб, брехню, зраду, контроль і межі любові - тоді вона дуже навіть хороша. Але все ж, я змушена оцінювати книгу в рамках жанру, тому маємо, що маємо((✈️Книжкова подружаня I ВСЛ
👁 2,360 26-05-06 10:22
Експансія. Книга 1 - Джеймс С. А. Корі4+/5 - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️«Експансія. І прокинеться Левіафан» - це історія, де людство вже розселилося по Сонячній системі, але разом із новими територіями ми винесли туди й старі проблеми: політику, конфлікти і боротьбу за владу. Земля, Марс і Пояс живуть у напрузі, яка ось-ось вибухне. І на фоні цього зникає дівчина, з’являється дивна загроза незрозумілої природи, а двоє дуже різних чоловіків - детектив і капітан корабля - випадково опиняються в центрі подій, які значно більші, ніж здається. І це той випадок, коли одна історія дуже швидко перетворюється на щось значно масштабніше і небезпечніше.Експансія. І прокинеться Левіафан - це справжній жанровий коктейль. Тут є все: добре прописана наукова фантастика, легкий флер горору, нуарний детектив і навіть бойовик. І найкраще те, що жоден із цих жанрів не перетягує ковдру на себе. Вони чудово працюють разом. У результаті виходить дуже живий і цілісний світ, де одна сцена може бути напруженим розслідуванням, а наступна - повноцінним космічним екшеном.Я прочитала лише одну книгу (і вона, до речі, не така вже й велика), але відчуття таке, ніби подивилась цілий сезон серіалу. Доречі, в книги таки є екранізація під назвою "Простір", і це не дивно, бо структура тут дійсно «серіальна» - постійні перемикання між сюжетними лініями, напруга, екшн, кліфхенгери. При цьому книга динамічна не тому, що кудись несеться, а тому, що все дуже правильно і логічно перетікає з одного в інше. Тут просто немає моменту, де могло б стати.Єдине, що мені було трохи складно на початку - це сам «поріг входу». Не через якусь складну науку (до речі, все подається доволі зрозуміло), а через кількість зв’язків і сторін. Поясанці, Земляни, Марсіани - хто з ким, проти кого і чому. Спочатку це виглядає як невеликий хаос у голові, але потім усе поступово вкладається, і стає навіть цікаво розбиратись у цих політичних і соціальних нюансах.З того, що не зайшло особисто мені - це одна сюжетна лінія, пов’язана з детективом. Без спойлерів, але там є емоційний зв’язок, який, як на мене, виглядав трохи притягнутим. Я розумію, що автори намагались це пояснити і навіть логіка в цьому є, але от «повірити» в це до кінця у мене не вийшло. Хоча тут дуже суб’єктивно, бо такі речі завжди сильно залежать від особистого досвіду.А в усьому іншому - це дуже сильна історія. Видно, що автори проробили величезну роботу. Світ виглядає продуманим і реалістичним, персонажі - живими і різними. Тут є і політика, і соціальна напруга, і моральні дилеми, і все це в масштабах космосу. І що найприємніше - це лише початок великої історії, яка явно буде розгортатися ще ширше.Якщо коротко: це книга, яка дає тобі і сюжет, і атмосферу, і світ, у який хочеться зануритись глибше. І після неї дуже складно не потягнутися за продовженням. 🚀✈️Книжкова подружаня I Богдан#читаємоБогдан
Наступна порція Прожарки Подружані😂1) Чесно? Я дуже не люблю таке формулювання. Не вважаю, що існують книги, які підійдуть абсолютно кожному) Хіба що - Конституція України, щоб знати, що можна, а що нізя🙈 Але, усім, хто хоче чогось унікального та автентичного раджу "Аркан вовків". Просто унікального, але українського - "Кістки та зоряний пил". Найкращу космооперу, щоб було відчуття, ніби ти сам летиш в тому кораблі - "Небовись". Класне, скляне епічне фентезі - "Серед золи вуглина". Трилер з неочікуваним фіналом - "Камінь.ножиці.папір". Думаю досить, але якщо цікавить якась конктерна категорія - можете написати додатково🩷2) Ну може на один бутерброд і штани за 40 грн😂 Хочу бути з вами максимально чесною в цьому питанні. Один раз мені пропонувало видавництво гроші за рекламу платформи - я зробила безкоштовно, бо постіснялась брати гроші🙈 Пару разів брала платний репост/ рекламу з інших каналів, але це 50-100 грн. Тому, я б скоріше відповіла на це запитання "Ні", але я відкрила перед вами усі карти, тож можете сформулювати власну думку🩷3) А от тут я не зможу бути відвертою на усі 100, бо мені здається, це було б дуже не етично👀. Давайте так, такий є, але всього один. А більше питань можна задати тут