Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Книжковий дворф
Añadido 14 jul. 2024

Книжковий дворф

@book_dwarf
Número de suscriptores: 4 967
Fotos: 1,680
Videos: 21
Enlaces: 521
Descripción:
Канал про книги, кіно, життя і, можливо, ще щось Для звʼязку з питань співпраці/реклами : @Hrodnova Віш: https://rewish.io/RlMAAA/wishes
Fuente

Книжковий дворф | дворфиняговоритьПро всі срачі в книжковому комʼюніті дізнаюсь завжди н...

Logotipo de la comunidad de telegram - Книжковий дворф Книжковий дворф @book_dwarf
840 Vistas/Alcance 2026-01-15 13:15 Mensaje №1578
#дворфиняговоритьПро всі срачі в книжковому комʼюніті дізнаюсь завжди не з власної волі. Або в якийсь з чатів хтось принесе або ж то вже роздувається так, що ледь не на кожному каналі про це читаєш.Почитавши деякі коментарі, зустріла декілька цікавих думок. На приклад, деякі люди вважають, що якщо не висвітлюєш срач — хочеш бути для всіх хорошим. Інші ж кажуть, що якщо висвітлюєш срачі — хайпуєш. Хтось каже, що писати тільки хороші відгуки — підлизуєшся. Пишеш критикуючі відгуки (саме критикуючи, не обливання помиями в бидло-манері) — маєш щось особисте. Власне, і цей мій допис одні сприймуть як випендрьож, інші як надто нейтральну позицію.Я до чого. Чому б не бути підписаним/читати/слідкувати/рекомендувати те, що подобається конкретно тобі? Зараз, як ніколи, вибір величезний. Кожне видавництво має свою сторінку, свій портфель і цінності. Кожен блогер/читач на своєму каналі продукує те, що хоче і як хоче. Ніколи НІКОЛИ всі для всіх не будуть хорошими. І це абсолютно нормально. На відміну від вічних срачів і брехень. Нічого не маю проти обговорення ситуацій, абсолютно. Мова саме про бажання самоствердитися чи полити лайном. Хоча і на це всі мають право))