Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО
Añadido 06 ene. 2025

Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО

@bohodukhivska_miska_rada
Número de suscriptores: 918
Fotos: 7,820
Videos: 225
Enlaces: 1,860
Descripción:
Оперативно про найголовніші та найцікавіші новини та події з життя Богодухівської громади. Тільки підтверджена інформація.

👥 Número de suscriptores

918
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: +21

👁️ Vistas promedio por mensaje

341
Promedio/Día:: 328
Promedio/Tiempo:: 319
ERR: 37.15%

📊 Mensajes por Día

3.8
Último día: 7
Promedio semanal: 5
Promedio por día: 3.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

📍 У Богодухові обговорили впровадження інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми.👉 У Центрі життєстійкості відбулася робоча зустріч фахівців соціальної сфери, присвячена питанням міжвідомчої взаємодії. Захід відбувся в межах реалізації проєкту «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми».🧑‍🤝‍🧑 До обговорення долучилися представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), ГС «Українська мережа за права дитини», фахівці профільних установ громади. ✏️Учасники зустрічі зосередилися на розробці чітких алгоритмів співпраці між різними відомствами. Це дозволить швидше реагувати на запити родин та надавати необхідну допомогу без зайвих бюрократичних затримок. Експерти надали практичні рекомендації щодо посилення потенціалу громади та представили покроковий план розвитку соціальних сервісів, орієнтованих на найкращі інтереси дитини. ☝️Створення системи інтегрованих послуг є частиною загальної стратегії громади, мета якої — забезпечити кожній сім’ї доступ до якісної та вчасної підтримки безпосередньо за місцем проживання.
Сьогодні міський голова Володимир БЄЛИЙ відвідав територіальний сервісний центр МВС № 6343 у БогодуховіОчільник громади поспілкувався з начальником РСЦ ГСЦ МВС у Харківській, Полтавській та Сумській областях Дмитром КРЕЙНЕРОМ, керівником ТСЦ Дмитром АЛЕКСЕЙЧИКОМ та колективом установи.«Навіть за такої складної ситуації ми маємо робити все, щоб люди отримували адміністративні послуги за місцем проживання», - підкреслив Володимир Бєлий. Він подякував працівникам центру за те, що вони залишаються в громаді та продовжують професійно обслуговувати мешканців нашого та сусідніх районів.Дмитро Крейнер, своєю чергою, подякував міському голові за постійну підтримку та плідну співпрацю, адже безпека людей сьогодні - понад усе.🤝 Ми на місці, ми працюємо! Дякуємо кожному фахівцю, який попри виклики залишається на робочому місці та сумлінно виконує свої обов'язки задля добробуту громади.🙏 Безмежна вдячність нашим Захисникам і Захисницям! Саме завдяки вашій мужності та стійкості ми маємо можливість працювати на рідній землі. Віримо в ЗСУ, тримаємо стрій та наближаємо перемогу разом! 🇺🇦📍 Дізнатися про графік роботи та перелік послуг оновленого центру можна на офіційних ресурсах ГСЦ МВС.
Інформація для мешканців Богодухівської громади щодо евакуаціїНа даний час евакуація є обов’язковою у трьох населених пунктах громади - Івано-Шийчине, Братениця, Тимофіївка.Рішення про обов’язкову евакуацію ухвалює обласна військова адміністрація.В інших населених пунктах громади мешканці самостійно приймають рішення щодо власної безпеки.🔹 Якщо ви не маєте можливості виїхати самостійно - звертайтеся:☎️ 05758 3 20 02 (міська рада)📞 203 - цілодобова безкоштовна гаряча лінія з питань евакуації.Розроблені такі рекомендації щодо підготовки до евакуації 👇📝 Візьміть із собою:📄 документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, трудову книжку/пенсійне посвідчення, свідоцтво про народження), гроші та цінності💊 аптечку з необхідними ліками🥫 продукти та воду (консерви, галети, сухарі, печиво).Із речей необхідно:• одяг (у тому числі теплі речі)• зручне взуття за сезоном• предмети першої необхідностіУсі речі складіть у 🎒 «тривожну валізу», щоб її було зручно переносити.🏷 ВажливоНа кожну сумку або рюкзак прикріпіть етикетку з ПІБ та адресою проживання. Для дітей - додатково вкажіть рік народження.Дітям дошкільного віку покладіть записку з основною інформацією до кишені або пришийте до одягу.🏠 Перед виходом з дому• вимкніть електроприлади• перекрийте газ і воду• зачиніть вікна та двері.➡️ Бережіть себе та своїх рідних, уважно стежте за офіційною інформацією і дійте відповідно до безпекової ситуації.
#тияк❤️‍🩹 Піклуватися про ментальне здоров’я важливо вчора, сьогодні… щодня. Саме це послання звучить в Україні у Місяць обізнаності про ментальне здоров’я, що розпочався сьогодні.Ми звикли жити в режимі «треба триматися». Робити свою роботу, дбати про близьких, реагувати на новини, планувати бодай щось, чекати… Утім, важливо не пропустити момент, коли на питання «Ти як?» буденне «норм» уже не описуватиме наш справжній стан і приховуватиме втому, тривогу чи виснаження. Важлива чіткість. Розуміння, що зі мною відбувається, що я зараз відчуваю, що із цим можна зробити. І куди звертатися, коли власних сил недостатньо.Ментальне здоров’я не щось абстрактне чи «на потім». Це наш сон, здатність працювати й навчатися, бути поруч із близькими, витримувати складні дні та все одно відчувати життя. 📌 Саме про це комунікаційна хвиля «Ти як? Дізнавайся. Піклуйся. Звертайся», яка стартувала в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».💚 Дізнавайся, ти як насправді.Бо розуміння свого стану уже перший крок до турботи про себе. На платформі «Ти як?» зібрані пояснення різних станів: як розпізнати панічну атаку, відрізнити втому від вигорання, встановлювати та відстоювати власні кордони.💚 Піклуйся не лише тоді, коли зовсім важко.Іноді підтримка починається з простих речей: сну, прогулянки, відпочинку від новин, уважності до свого тіла й емоцій. У розділі «Самодопомога» є техніки та інструменти, які можуть стати опорою в щоденному житті.Звертайся, коли відчуваєш потребу.Шукати підтримки не соромно, а відповідально. У розділі «Допомога» зібрані безплатні онлайн- та офлайн-сервіси підтримки й контакти гарячих ліній.🟦 У межах «Ти як?» послуга з підтримки ментального здоров'я стає ближчою до кожного і з’являється в кабінеті сімейного лікаря, Центрі життєстійкості, освітніх просторах, молодіжних центрах, активних парках, ветеранських просторах, бібліотеках і закладах культури.Піклування про ментальне здоров’я – великий спільний шлях, який починається із запитання «Ти як?». Комунікаційна хвиля «Ти як? Дізнавайся. Піклуйся. Звертайся» є частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що впроваджується за експертної підтримки ВООЗ.
🚨 УВАГА! ТИМЧАСОВА ПОДАЧА ВОДИ (орієнтовно з 16:00 по 22:00) ТА ПОДАЛЬШЕ АВАРІЙНЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ 🚨Сьогодні, 30 квітня, у зв’язку з поривом на водогоні, було тимчасово відсутнє водопостачання на прилеглих вулицях до площі Героїв Чорнобиля.Орієнтовно з 16:00 до 22:00 подачу води буде відновлено для можливості зробити необхідний запас.Починаючи з 22:00 та протягом усього завтрашнього дня, водопостачання буде відсутнє у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт.📍 Без водопостачання залишаться:вул. Захисників України (частково, зі сторони 3-ї школи)вул. Героїв Чорнобиляпров. Покровський Подолпров. Дачнийвул. Козацькачастина вул. Григорія Сковородивул. Українськавул. Грінченкапров. Українськийверхня частина вул. Замісцевоїпров. Веденічевавул. Монастирськапров. МонастирськийДачний провулокПівнічний провулок(Обмеження стосуються всіх споживачів, у яких сьогодні було відсутнє водопостачання.)💧 Команда КП «Богодухіввода» зробить усе можливе, щоб якнайшвидше відновити водопостачання.Просимо вибачення за тимчасові незручності та щиро дякуємо за розуміння! 💙💛
Інструкція щодо дій в умовах терористичної загрозиЦентр протидії дезінформації РНБО України спільно зі Службою безпеки України та МВС України розробили для громадян інструкцію щодо дій в умовах терористичної загрози, яка допоможе вчасно розпізнати небезпеку та захистити себе.Цей інструмент, перш за все, попереджає – співпраця з ворогом, фото- чи відеофіксація об’єктів критичної інфраструктури, передача інформації або участь у диверсіях за «винагороду» – не «легкі гроші», а тяжкі злочини проти національної безпеки.Основні рекомендації:🔹 Не наближатися до покинутих речей, повідомляти про підозрілих осіб за номерами 101, 102, 112 або через чат-бот СБУ t.me/spaly_fsb_bot.🔹 Не передавати персональні дані, відмовлятися від зберігання пакунків від незнайомців, бути пильними щодо сторонніх осіб, які намагаються незаконно проникнути до будівель: державних установ, громадських закладів, житлових будинків тощо.🔹 Уникати спілкування з незнайомцями в месенджерах, особливо щодо заробітку, та пояснювати дітям небезпеку спілкування з незнайомцями.🔹 Обмежувати доступ до профілів і використовувати налаштування приватності в соцмережах.🔹 Дотримуватися правил комендантської години.🔹 Не передавати свої персональні дані невідомим особам. Не публікувати особисту інформацію, яка може бути використана проти вас.🔹 Пояснити своєму оточенню (особливо дітям та людям старшого віку), як працюють методи вербування, зокрема шляхом шантажу або залякування.🔹 Якщо вас просять щось сфотографувати чи зняти на відео об'єкти критичної інфраструктури, підприємства, мости тощо – це може бути спроба залучити вас до організації теракту.🔹 Інструкція також наголошує, що вербувальники використовують психологічний вплив, маніпулюючи емоціями та вразливістю, починаючи з незначних доручень і поступово залучаючи до протиправних дій.Участь у терористичній діяльності передбачає кримінальну відповідальність, але добровільне звернення до правоохоронних органів до вчинення злочину може бути підставою для звільнення від відповідальності у випадках, передбачених законом.Для допомоги, консультації чи отримання інформації можна:📞 телефонувати 112;💬 скористатися чат-ботом СБУ «Спали» ФСБшника»: t.me/spaly_fsb_bot;☎️ звернутися на гарячу лінію СБУ: 1516 або email: [email protected].Без мобільного зв’язку можна підключатися до Wi-Fi та звертатися до екстрених служб через застосунок 112 Ukraine.
🌬️Коли стихія випробує нас на міцність, вони – одні з перших, хто приходить на допомогу. Наші комунальники, які щодня допомагають ліквідовувати наслідки ворожих обстрілів, цими вихідними зіткнулися з новим викликом - потужним буревієм. 💨Поки місто оговтувалося від стихії, комунальна техніка та люди працювали в посиленому режимі. Позаробочий час чи вихідний - для них не має значення, коли мешканці потребують допомоги. Результати роботи за вчора та сьогодні:📌Надано допомогу у накритті дахів на 3 житлових будинках, що постраждали від шквального вітру.📌Прибрано близько 20 повалених дерев із проїжджих частин та пішохідних зон. Безпечний рух громадою відновлюється!📌На цей час бригади продовжують ліквідовувати «деревопади» у населених пунктах нашої громади, опрацьовуючи заяви від жителів.👷🏻‍♂️Вони на посту 24/7. І це не просто обов'язок, це відповідальність перед кожним мешканцем громади.Ми щиро дякуємо нашим комунальним службам за мужність, витривалість та відданість справі. Ваша щоденна праця - це те, на чому тримається затишок нашого спільного дому. 🤝🇺🇦Разом ми подолаємо будь-яку негоду!
26 квітня виповнюється 40 років від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції, наслідки якої Україна відчуває й сьогодні.У ніч на 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці стався вибух, що призвів до руйнування реактора та масштабного радіоактивного забруднення. Радіоактивні викиди поширилися далеко за межі станції, зачепивши значні території України та інших країн Європи. Було проведено масове відселення населення, радіаційного впливу зазнали тисячі населених пунктів, а значні площі земель на тривалий час стали непридатними для проживання і господарювання.До ліквідації наслідків аварії були залучені й жителі нашої громади. Вони працювали в зоні радіаційного ураження, виконували технічні, інженерні та рятувальні роботи, брали участь у стримуванні поширення радіації та подоланні наслідків катастрофи. Це була робота в умовах високого ризику, яка вимагала витримки, професійності та відповідальності.Для багатьох цей досвід мав тривалі наслідки для здоров’я та життя.Сьогодні ми згадуємо загиблих і віддаємо належне всім, хто був причетний до ліквідації наслідків аварії. Це частина історії, що сформувала розуміння ціни безпеки та відповідальності за прийняті рішення.Шановні учасники ліквідації, дякую вам за виконану роботу в надзвичайно складних умовах. Бажаю вам здоров’я, довгих років життя, уваги та підтримки з боку держави й громади, родинного тепла і спокою. З повагою та вдячністюБогодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ
Друзі, тримаю вас у курсі ситуації в громаді.Вчора ввечері отримав тривожні сигнали від мешканців наших прикордонних сіл - Івано-Шийчиного, Братениці, Шубів та Сінного. Люди залишилися без світла, а через це зачинилися магазини та виникли проблеми з підвозом хліба.Розумію, як важко залишатися без базових речей, особливо коли ворог зовсім поруч.Що зроблено на цей час:Електроенергія: З самого ранку ми працювали над тим, щоб створити безпечний «коридор» для роботи енергетиків. Дякуючи їхній сміливості, вже о 13:19 світло повернулося в оселі 997 мешканців усіх чотирьох населених пунктів.Хліб та продукти: Особисто поспілкувався з постачальником хліба. Мене запевнили: логістику відновлено, свіжий хліб уже їде до вас.Магазини: Оскільки з’явилася електрика, торгові точки знову відкрили свої двері та працюють у звичному режимі.Дякую кожному!Низький уклін нашим енергетикам - ви справжні герої тилового фронту. Величезна подяка жителям за ваше терпіння та витримку. Ми знаємо, в яких умовах ви живете, і робимо все можливе, щоб ви не залишалися сам на сам із проблемами.Важливо: Будь ласка, не мовчіть! Якщо у вас виникає проблема - пишіть, телефонуйте, звертайтеся.Телефон міської ради (05758-32002), сторінки у Фейсбук, Телеграм, Вайбер. Ми маємо бути на зв’язку, щоб оперативно допомагати одне одному.Тримаємося. Разом ми сила! https://www.facebook.com/share/p/1P8MMkDMnd/
Шановні мешканці громади!У зв’язку з нестабільною роботою зв’язку та перебоями з інтернетом під час останніх атак, не всі мали можливість долучитися до мого звернення у прямому ефірі.Сьогодні я звертаюся до кожного з вас. П’яту добу наше місто перебуває під нищівними ударами. 110 дронів всього за 4 доби принесли у громаду руйнувань більше, ніж за всі роки повномасштабного вторгнення. Ворог цілить у житлові будинки, заправки, критичну інфраструктуру. Це - відвертий терор, мета якого - зламати нас зсередини.Я бачу ваше обурення і відчуваю вашу тривогу. Коли щогодини летять дрони, природно шукати захисту і ставити гострі питання. Але саме зараз ми маємо бути чесними один з одним.Важливо розуміти, як працює система оборони.Військове керівництво, Збройні сили -це ті, хто тримає фронт, небо та розробляє стратегію захисту.Завдання міської влади - першочергово забезпечити тил: щоб у кранах була вода, у лікарні було світло, щоб розбиралися завали, а постраждалі отримували допомогу негайно.Ми допомагаємо військовим фінансово, але не маємо права втручатися в роботу ППО чи диктувати військовим, як воювати. А ми зі свого боку робимо все, щоб громада функціонувала навіть під вогнем.А зараз згадайте: ми це вже проходили.Коли сьогодні в інформаційному просторі з’являються брудні вкиди і хтось намагається посіяти зневіру, розсварити нас із військовими, дискредитувати владу - згадайте початок повномасштабного вторгнення. Тоді теж поширювали чутки, ніби «голова втік», а «місто здали». Це була брехня тоді - це брехня і зараз.Я на місці. Міська рада на місці. Комунальники працюють під обстрілами. Як і в лютому 2022-го, так і сьогодні - ми не тікаємо. Нас намагалися розколоти тоді - не вийшло. Не вийде і зараз. Паніка - це зброя ворога, і ми не дамо йому цієї переваги.Так, можливо, комунікації було недостатньо через безпекові обмеження. Ми не звітуємо про кожен крок, щоб не коригувати вогонь ворога. Але відсьогодні ми посилюємо інформування:Місто живе. Місто бореться. Ми працюємо над зміцненням оборони разом із військовими, з військовою адміністрацією, але кожен має тримати свій фронт.Не вірте анонімним телеграм-каналам, які шукають винних серед своїх. Довіряйте фактам і офіційним джерелам. Наша єдність - це єдине, що ворог не може розбити своїми дронами і ракетами.Ми вистоїмо. Як вистояли на початку, так переможемо і зараз.Дякую кожному за витримку. Слава Україні!З повагою і вірою в кожного з вас, Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ