🏆 ФК Nika SMK Богодухів — чемпіон Харківської області! Цей день увійде в спортивну історію Богодухова! Вперше доросла футбольна команда нашої громади здобула чемпіонство обласного гатунку! Заключна гра сезону відбулася сьогодні на стадіоні “Колос”. Попри те, що результат матчу вже не впливав на турнірне становище, богодухівці не дозволили собі грати упівсили та впевнено обіграли команду “Енергетик” із Солоницівки, поставивши красиву крапку у чемпіонському сезоні. Після фінального свистка на полі панувала особлива атмосфера гордості та щирих емоцій. Відбулася урочиста церемонія нагородження, під час якої гравці отримали медалі і найголовніше — заслужене визнання рідної громади. Богодухівський міський голова Володимир Бєлий привітав спортсменів із перемогою та подякував усім, хто підтримує розвиток спорту в громаді: "Цей успіх — результат спортивної майстерності команди, спільної підтримки влади та відповідального бізнесу - Благодійного фонду Дениса Парамонова. Саме така співпраця показує, що разом ми можемо досягати великого!" 💛💙 Вітаємо наших чемпіонів! Ви — гордість Богодухівської громади, приклад віри, єдності й прагнення до перемоги! ♥️ Дякуємо нашим Захисникам, завдяки чиїй мужності Чемпіонат області відбувся.
Сьогодні велика родина освітян зібралася на урочистості напередодні Дня працівників освіти України. Це була особлива и тепла зустріч - із вдячністю, єдністю, творчістю.Міський голова Володимир БЄЛИЙ щиро подякував незламним педагогам за їхню стійкість, професійність та любов до своєї справи: "Саме завдяки вам, дорогі вчителі, у найтяжчі часи діти мають змогу навчатися, мріяти й рости справжніми патріотами своєї землі".Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв - Захисників і Захисниць України. У серці кожного педагога відгукнувся біль за учнів, які вже не завітають на зустрічі випускників. «Завдяки їхньому подвигу і патріотизму, що заклали ви, педагоги, ми сьогодні можемо цінувати життя, пишатися успіхами наших дітей і планувати майбутнє», — наголосив міський голова.Заступник міського голови Ольга РУБАНИК відзначила єдність і згуртованість освітянської спільноти, яка щодня протистоїть викликам, підтримуючи одне одного. Разом, пліч-о-пліч, працюють педагоги-дошкільники, вчителі початкової, середньої ланки та позашкілля.Святкову атмосферу подарували присутнім юні таланти - вихованці творчих колективів громади та місцеві аматори.Дорогі наші освітяни! Напередодні вашого свята зичимо вам міцного здоров’я, натхнення, мирного неба й щедрих плодів вашої натхненної праці - щасливих, розумних, сильних і непереможних українських дітей! 🌿💙💛
У нашій громаді відкрили безпечний простір для жінок та дівчат «Захисти її» — місце підтримки, довіри та відновлення.Проєкт реалізовано завдяки співпраці з Міжнародною організацією Corus International, громадською організацією «Ліга сучасних жінок» за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України. Його мета — допомогти жінкам і дівчатам, які постраждали від війни, отримати психологічну, соціальну й адресну допомогу, а головне — відчувати себе в безпеці.Богодухівський міський голова Володимир Бєлий підкреслив важливість цього проєкту для громади:«Відкриття такого простору — це не просто подія. Це вкрай важливий та необхідний знак турботи й підтримки для жінок і дівчат у ці непрості для країни часи. Ми вдячні всім міжнародним та українським партнерам за те, що разом з нами створюють безпечне середовище для наших людей. Лише об’єднавши зусилля, ми можемо змінювати життя на краще».На відкритті були присутні американські представниці Corus International Тамара Демурія та Лалі Чаніа, головний спеціаліст Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Харківській області Максим Цвеліха, начальниця Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Харківській області Наталія Приходько, представники місцевих установ та організацій. У теплій дружній атмосфері усі вони ознайомилися з напрямками роботи простору та намітили подальшу співпрацю. Символічним завершенням заходу стало висадження калинової алеї, знаку підтримки українських жінок, їхньої сили та незламності.
🤝Міський голова Володимир Бєлий провів зустріч з педагогічним колективом КЗ «Богодухівський ліцей №2».Після серії російських ударів у березні одна з найстаріших будівель найбільшого закладу освіти громади зазнала руйнувань. Та попри це, на початок нового 2025/2026 навчального року до ліцею прийшли 69 першачків 👫👫– найбільше серед усіх закладів освіти громади.🗣️«Вам довіряють, бо маєте потужний колектив, який не боїться труднощів. Саме ви з перших днів повномасштабного вторгнення тримали стрій і допомагали у багатьох напрямках, щоб вистояла громада», – наголосив міський голова.Директор ліцею Тамара Ємельяненко відзначила, що навчальний заклад не лише виконує свою основну освітню місію, а й активно працює над розвитком громади: реалізує проєктну діяльність та залучає кошти донорів для покращення матеріально-технічної бази.🗣️«Перед нами стоїть багато викликів, але з такою підтримкою колективу та керівництва громади – ми все здолаємо», – сказала вона.Володимир Бєлий розповів педагогам про дії міської ради та депутатського корпусу, спрямовані на відновлення ліцею. Вже виділені кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації, але перш ніж розпочати роботи, необхідно визначити бачення майбутнього закладу.Ліцей уже кілька років має статус опорного закладу освіти, а в перспективі – стане академічним ліцеєм. Це означає, що тут учні отримуватимуть профільну середню освіту після 9 класу з поглибленим вивченням обраних предметів, що відкриє їм шлях до університетів.🗣️«І початкова ланка, і середня школа, і профільне навчання – невід’ємні складові освітнього процесу. Ліцей має всі можливості забезпечити цей взаємозв’язок. Ви – взірець для освіти всієї громади», – підкреслила заступник міського голови Ольга Рубаник.Окрема увага буде приділена безпеці: 🏢новий навчальний заклад обов’язково матиме сучасне укриття.🗣️«Мова йде не лише про відновлення. На цьому місці має постати зовсім інший заклад – сучасний і безпечний. Але незмінним залишиться одне – він буде таким же високопрофесійним і дитиноорієнтованим. Ми обов’язково все відбудуємо!» – підсумував міський голова.Під час зустрічі Володимир Бєлий також відповів на запитання педагогів та оглянув приміщення ліцею для оцінки поточного стану.
Богодухівський міський голова Володимир Бєлий провів виїзний прийом громадян на території Сіннянського старостинського округу.На зустріч прийшли мешканці з наболілими питаннями, які потребують уваги та вирішення. У ході спілкування порушувалися теми:📌забезпечення опалення у сільському клубі (зокрема, необхідність придбання котла);📌відлову безпритульних собак;📌благоустрою території біля сільського колодязя;📌облаштування зручного проходу між частинами села, оскільки місцевий фермер переорює доріжку, і мешканцям доводиться долати бездоріжжя, особливо після дощів;📌стану сільських доріг.Володимир Миколайович, у порядку інформування, розповів про стан справ у громаді та окреслив першочергові завдання, над якими працює міська влада. Зокрема, він наголосив, що питання ремонту та відбудови доріг залишаються у пріоритеті, однак нині державне фінансування спрямовується насамперед на деокуповані території, які найбільше постраждали від бойових дій, а місцеве - на підтримку обороноздатності.Міський голова подякував мешканцям за активну громадянську позицію та зазначив, що усі озвучені проблеми взяті на контроль. За результатами прийому надано відповідні доручення виконавцям для подальшого вирішення питань.
Богодухівський міський голова Володимир Бєлий відвідав Комплекс з управління комунальними відходами з метою визначення подальших кроків для підвищення ефективності сортування та утилізації сміття, дотримання екологічної безпеки й покращення якості надання послуг мешканцям громади. 📌Впродовж 2025 року Комплексом прийнято на переробку та захоронення 7,2 тис. тонн змішаних побутових відходів, тоді як за 2024 рік цей показник становив 11,6 тис. тонн. 🏭На підприємстві функціонують дві сортувальні лінії, одна з яких була придбана за кошти місцевого бюджету у минулому році. Крім того, для забезпечення стабільної роботи використовуються штабелери, преси, вагове та інше технологічне обладнання, гусеничний бульдозер, екскаватор, колісні транспортні засоби та п’ять сучасних сміттєвозів. ✅Усі виробничі процеси обслуговують 30 працівників підприємства.♻️За 8 місяців поточного року підприємством оприбутковано 215,2 тонни вторинної сировини на суму понад 1,5 млн грн, реалізовано 108 тонн на суму 644 тис. грн (для порівняння: за 2024 рік — 328 тис. грн). 💰За рахунок власних надходжень було зміцнено матеріально-технічну базу підприємства: придбано прес макулатурний, прес гідравлічний та причеп на загальну суму понад 200 тис. грн.🚮У громаді встановлено 611 контейнерів для збирання змішаних відходів, 145 — для ПЕТ та 8 — для роздільного збору. ♻️Станом на 01.09.2025 року послугою вивезення твердих побутових відходів охоплено 37 населених пунктів громади: ✅укладено 7189 договорів із 12 354 мешканцями (на початку року — 6703 договори та 11 771 мешканець).🌳Робота Комплексу має надзвичайно важливе значення для збереження довкілля, зменшення обсягів захоронення сміття та розвитку культури роздільного збору серед населення. 🤝Володимир Бєлий разом з майстром дільниці Сергієм Наташовим обговорили можливості подальшої модернізації обладнання, розширення потужностей та впровадження новітніх екологічних технологій, що дозволить підвищити рівень переробки відходів, знизити навантаження на полігон і забезпечити більш комфортні та безпечні умови життя для жителів громади.
ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ГАЗУ!Дергачівське УЕГГ Харківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» повідомляє 🔻про проведення робіт з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків у ➡️ М. БОГОДУХІВ.⏰ Роботи виконуватимуться з 08:00 до 17:00 за такими адресами:📆 2 вересня - вул. Привокзальна Слобідка, 43/А; вул. Привокзальна Слобідка, 69; вул. Тараса Шевченка, 7📆 4 вересня — вул. Миколи Амосова, 5📆 9 вересня — вул. Воїнської Слави, 7📆 11 вересня — вул. 8 Мехкорпуса, 2/А; вул. Гетьмана Сагайдачного, 23📆 16 вересня — вул. Охтирська, 45/Г; вул. Тараса Шевченка, 60/А📆 18 вересня — вул. Залізнична, 10; пров. Сосновий, 9🚫 На час проведення робіт буде припинено газопостачання у зазначених будинках.🤝Прохання до мешканців багатоквартирних будинків сприяти в проведенні запланованих робіт, забезпечення безперешкодного доступу до газових мереж з метою скорочення термінів проведення заходів.⚠️ Відновлення газопостачання до багатоквартирного будинку відбудеться у разі відсутності зауважень до технічного стану системи газопостачання житлового будинку та відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання.📍Дергачівське УЕГГ Харківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України»☎️(05763) 3-00-98.
Відбулося засідання виконавчого комітету Богодухівської міської радиРозпочалося засідання з хвилини мовчання та вручення посмертних нагород загиблим за Україну богодухівцям. Орден «За мужність» ІІІ ступеня отримали рідні Степана ЛЕХА та Івана ЗАСТЕЛЛА. Вічна слава та пам’ять Героям…Перейшовши до питань порядку денного, члени виконкому заслухали інформацію начальника Служби у справах дітей Оксани Тризни щодо забезпечення права кожної дитини у громаді на зростання в сімейному оточенні. Головний лікар КНП «ЦПМСД» Віталій Прошутя звітував про роботу підприємства за І півріччя 2025 року.На засіданні схвалено низку програм та прогноз бюджету громади на 2026-2028 роки. Встановлено тарифи на теплову енергію. Блок прийнятих рішень стосувався соціального захисту населення, зокрема дітей.Хвилюючим моментом для присутніх стало нагородження квартальної міської ради Любові Терещенко, яка вирішила скласти свої повноваження. Міський голова Володимир Бєлий подякував Любові Павлівні за багаторічну сумлінну роботу на благо мешканців громади.Детальніше з усіма рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті Богодухівської міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.
У громаді обговорили аспекти працевлаштування ветеранів як одного з ключових напрямів їхньої реінтеграції до мирного життя. Наразі у громаді роботою фахівця із супроводу ветеранів охоплено 33 особи. Зокрема:14 осіб з інвалідністю внаслідок війни (з них працює — 4, не працює — 10);5 осіб, звільнених з полону, (працює — 1, не працює — 4);14 осіб мають статус УБД (працює — 9, не працює — 5), двоє з них — з інвалідністю.Основними проблемами, які ускладнюють працевлаштування ветеранів, залишаються:- стан здоров’я — поранення, інвалідність, посттравматичний стресовий розлад;- небажання роботодавців наймати учасників бойових дій;- низька заробітна плата, яка не покриває потреб сімей ветеранів.На нараді у заступника Богодухівського міського голови Любові Рогинської представники Богодухівської філії обласного центру зайнятості, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та фахівець із супроводу ветеранів напрацювали алгоритм міжвідомчої взаємодії. Говорили про практичне застосування державних механізмів підтримки ветеранів на місцевому рівні.Серед основних тем — професійне навчання, започаткування власної справи, працевлаштування, психологічна адаптація, а також державні стимули для роботодавців, які готові приймати на роботу колишніх військовослужбовців.Нагадуємо, що ветерани можуть звернутися за консультацією та підтримкою до Сервісного офісу у справах ветеранів, який працює в приміщенні ЦНАП (м. Богодухів, вул. Молодіжна, 2, каб. 1).
Внутрішньо переміщені особи Богодухівської громади мають можливість тимчасового розміщення та отримання підтримки в Державному некомерційному підприємстві «Миргородський санаторій "Слава"». 👵👴👨🦽Ця пропозиція розрахована на осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.🏘 Умови проживання: 2-місні номери в 6-поверховому корпусі з ліфтом, триразове харчування. На кожному поверсі в холі є телевізор, холодильники, мікрохвильові печі, пральні машини.📋Додатково надаються: консультації з фахівцями (соціальні працівники, психолог, медсестра, юрист), культурно-дозвіллєві заходи, бібліотека.‼️Щоб скористатися можливістю, зверніться до відділу соціального захисту населення Богодухівської міської ради (м. Богодухів, вул. Молодіжна, 7, ☎️ (05758)30235, 📲0991827377). 📝 Для оформлення направлення необхідні:✅ заява про надання соціальних послуг;✅ копія паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду;✅ довідка ВПО;✅ документи, що підтверджують статус особи похилого віку або особи з інвалідністю.