Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО
Añadido 06 ene. 2025

Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО

@bohodukhivska_miska_rada
Número de suscriptores: 918
Fotos: 7,820
Videos: 225
Enlaces: 1,860
Descripción:
Оперативно про найголовніші та найцікавіші новини та події з життя Богодухівської громади. Тільки підтверджена інформація.
Fuente

Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО | 26 квітня виповнюється 40 років від дня аварії на Чорнобильській атомн...

26 квітня виповнюється 40 років від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції, наслідки якої Україна відчуває й сьогодні.У ніч на 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці стався вибух, що призвів до руйнування реактора та масштабного радіоактивного забруднення. Радіоактивні викиди поширилися далеко за межі станції, зачепивши значні території України та інших країн Європи. Було проведено масове відселення населення, радіаційного впливу зазнали тисячі населених пунктів, а значні площі земель на тривалий час стали непридатними для проживання і господарювання.До ліквідації наслідків аварії були залучені й жителі нашої громади. Вони працювали в зоні радіаційного ураження, виконували технічні, інженерні та рятувальні роботи, брали участь у стримуванні поширення радіації та подоланні наслідків катастрофи. Це була робота в умовах високого ризику, яка вимагала витримки, професійності та відповідальності.Для багатьох цей досвід мав тривалі наслідки для здоров’я та життя.Сьогодні ми згадуємо загиблих і віддаємо належне всім, хто був причетний до ліквідації наслідків аварії. Це частина історії, що сформувала розуміння ціни безпеки та відповідальності за прийняті рішення.Шановні учасники ліквідації, дякую вам за виконану роботу в надзвичайно складних умовах. Бажаю вам здоров’я, довгих років життя, уваги та підтримки з боку держави й громади, родинного тепла і спокою. З повагою та вдячністюБогодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ