Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО
Añadido 06 ene. 2025

Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО

@bohodukhivska_miska_rada
Número de suscriptores: 919
Fotos: 7,820
Videos: 225
Enlaces: 1,860
Descripción:
Оперативно про найголовніші та найцікавіші новини та події з життя Богодухівської громади. Тільки підтверджена інформація.
Fuente

Богодухівська міська рада ОФІЦІЙНО | Стійкість, єдність та майбутнє: делегація нашої громади взяла участь у...

🇺🇦 Стійкість, єдність та майбутнє: делегація нашої громади взяла участь у ІІ Форумі старост незламної ХарківщиниМіський голова Володимир БЄЛИЙ разом із старостами наших старостинських округів долучилися до масштабної події - ІІ Форуму старост незламної Харківщини. Цей захід став важливим майданчиком для координації зусиль місцевого самоврядування в умовах воєнного стану.Програма форуму була насиченою та сфокусованою на реальних викликах:• Політико-правові засади: Обговорення інституту старост у системі децентралізації.• Практичні рішення: Виконання повноважень у прифронтових умовах, відповіді на складні питання та розв'язання проблемних кейсів.• Також учасники форуму мали змогу відвідати виставку народного художника України Віктора Ковтуна «Земля сили і світла».Серед ключових спікерів форуму - керівництво держави та області: перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко, голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко, начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, Харківський міський голова Ігор Терехов.«Ми будемо говорити не лише про втрати і руйнування, а й про майбутнє. Навіть в цей складний час», - наголосила Тетяна Єгорова-Луценко, підкреслюючи стратегічний характер зустрічі.🤝 Робота на місцях - це щоденний подвигОкрему увагу під час панельних дискусій приділили стійкості старост. Саме вони є тими людьми, які 24/7 знаходяться поруч із мешканцями, працюючи в умовах безпосередньої близькості до зони бойових дій.Форум пройшов у форматі відкритого діалогу. Старости ставили навіть «незручні» запитання представникам влади, отримуючи прямі відповіді. Учасники напрацювали єдиний алгоритм дій для забезпечення життєдіяльності громад. І вкотре пересвідчилися - лише спільна робота на всіх рівнях наближає нашу Перемогу💪