Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Отець Богдан live
Añadido 06 ene. 2025

Отець Богдан live

@bohdanred
Número de suscriptores: 2 407
Fotos: 887
Videos: 188
Enlaces: 697
Descripción:
You can view and join @bohdanred right away.
Fuente

Отець Богдан live | Зараз багато хто побіжить кричати, що «Стармер, Макрон і Зеленський пі...

Logotipo de la comunidad de telegram - Отець Богдан Отець Богдан live @bohdanred
48 Vistas/Alcance 2026-01-06 18:51 Mensaje №15076
Зараз багато хто побіжить кричати, що «Стармер, Макрон і Зеленський підписали гарантії безпеки» і, мовляв, можна розслабитися, свято, фанфари, завтра прокинемось у новій реальності.Спокійно.Підписали не «гарантії», а декларацію про наміри. І тут саме «намір» є ключовим словом, яке треба читати великими літерами. Бо намір це ще не контингент. Намір це ще не мандат. Намір це ще не правила, за якими хтось реально ризикує своїми солдатами, якщо Росія знову полізе.Тому не радійте завчасно. Ніхто не буде воювати за нас замість нас. Навіть у найкращому сценарії це про «після завершення війни», про планування, про політичний сигнал, а не про кнопку «ввести війська» завтра зранку.Але напрям правильний. Бо ця декларація запускає конкретику: де стоятимуть сили, який у них мандат, хто командує, як вони реагують на провокації, і які країни реально дадуть людей та техніку.Тому без ейфорії. Фіксуємо: це крок Європи від слів до планування. А нам своє: тримати фронт і тиснути на те, щоб «намір» перетворився на реальні зобов’язання, а не на чергову «стурбованість».