Fuente
Отець Богдан live | Христос Воскрес, браття і сестри! Так, не жарт — дійсно Воскрес. А от ...
104 Vistas/Alcance
2025-04-23 11:33
Mensaje №14534
Христос Воскрес, браття і сестри! Так, не жарт — дійсно Воскрес. А от економіка України, на жаль, тільки збирається виповзати з могили.Уявіть собі, якби з 91-го ми не чекали манни з неба, а почали будувати нормальну економіку — не цю, з діркою посеред ВВП, а справжню. Зараз би ЄС та НАТО носились за нами, як дівки за айтішником з топу Google.Стартові позиції у нас були кращі, ніж у Польщі. І ресурси, і інфраструктура, і можливості. А от що ми зробили? Відкрили святе тріо — «відкат, дерибан і покращення». І молились на нього 30 років.Навіть якби у 2014-му нас таки вирішив облизати той північний ведмідь, а ми б мали економіку і армію, то він би вдавився ще на вході. А так — що? Взяли Крим, як кіт зі столу булочку.Замість того щоб будувати країну, ми будували черги до візового центру. І що? Відповідальність не на політиках. Вони як мухомори — ростуть там, де зручно. Винні ми. Бо дали їм рости. Але вже не час ридати — час розгрібати.Так, зараз для бізнесу час такий собі — але то як холодний душ після сауни. Але саме зараз він найважливіший. Бо багатим легше боротися з корупцією. Бідні тільки лайкаються в коментарях.Тому досить нити. Будуй бізнес, кар’єру, тягніть інвесторів. І не чекайте, що хтось прийде й зробить усе за нас. Бог дає шанс — але не кладе пиріжка до рота.Всім любові, сил та натхнення ❤️🙏