Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Отець Богдан live
Añadido 06 ene. 2025

Отець Богдан live

@bohdanred
Número de suscriptores: 2 407
Fotos: 887
Videos: 188
Enlaces: 697
Descripción:
You can view and join @bohdanred right away.
Fuente

Отець Богдан live | Вихід є, але він вам може не сподобатися Друзі, здається, я знайшов рі...

Logotipo de la comunidad de telegram - Отець Богдан Отець Богдан live @bohdanred
64 Vistas/Alcance 2025-03-04 09:53 Mensaje №14461
Вихід є, але він вам може не сподобатися Друзі, здається, я знайшов рішення. Ні, не чарівну кнопку «все стало добре», але варіант, який може реально змінити ситуацію. І тут важливо почути вас – що ви про це думаєте? Якщо ідея заходить, будемо її розхитувати далі. А тепер – про проблему. Війна триває. Ми кожен день ховаємо найкращих людей, віддаємо останнє, втрачаємо території. Влада? А вона що? Вона або безсила, або просто зайнята іншими справами – наприклад, бюджетом, який можна розпиляти. Чесно, у мене таке відчуття, що якщо завтра ми почнемо наступ на Москву, наші чиновники все одно будуть розпихати по кишенях гроші на «відбудову». А найсмішніше – будь-яке обурення з цього приводу одразу робить тебе «агентом Кремля». У нас же така схема: якщо ти мовчиш – ти «патріот». Якщо ти запитуєш, куди поділися гроші на армію – ти «ворог народу». Тільки от проблема: російські ракети чомусь не дуже розбирають, хто тут мовчазний патріот, а хто з питаннями. І що далі? США вже махнули на нас рукою. Ну, хіба що дадуть можливість їм тут трохи корисних копалин покопати – за наш рахунок, звісно. А ми далі будемо збирати на дрони по 50 гривень з людей, які самі ледве виживають. Звучить як безвихідь, правда? Але вона тільки здається. Вихід є. І він простий до абсурду. Якщо наша влада не може або не хоче керувати країною нормально, ми можемо звернутися до тих, хто ще нам допомагає – до Європи. Сказати їм: «Друзі, вам же теж не вигідно, щоб Україна перетворилася на зону, де гроші просто випаровуються в повітрі? Тож давайте, може, трохи візьмете ситуацію під контроль?» Ми не просимо вводити сюди європейську армію. Ми не хочемо, щоб тут бігали бельгійські поліцейські і питали: «Где ваша резиденция?» Ми просто хочемо, щоб найжирніші шматки корупції пішли під міжнародний контроль. Наприклад, суди. Щоб всі ці продажні «слуги Феміди» перестали відпускати потрібних людей за дзвінком «зверху». Або слідчі органи – щоб не закривали справи, як тільки туди приходить чемодан з «аргументами». Або поліція – щоб вона ловила злодіїв, а не працювала в їхній охороні. Це може спрацювати. Або ні. Але якщо ми навіть не спробуємо, то через рік будемо сидіти в тому ж болоті, тільки ще глибше. І ось головне питання: що думаєте ви? Якби український народ звернувся до європейських країн, яким ми ще довіряємо, із пропозицією запровадити пряме європейське управління слідчими органами, судами та поліцією – ви б підтримали це? Буквально ввели своїх замість наших. Саме тих, хто тут розводить корупцію. А ми дамо їм мандат на розслідування, арешти та жорстке покарання. Якщо так – давайте шуміти. Якщо ні – ну, значить, продовжуємо жити, як жили, і сподіватися, що в один прекрасний день у корупціонерів раптово прокинеться совість. Спойлер: не прокинеться.Першими питаю вас, моїх найблизькіших друзів з Телеграму. Для цього прошу проголосувати нижче 👇. Дякую!