Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Богодухівська РВА
Añadido 14 jul. 2024

Богодухівська РВА

@bogodukhiv_rda
Número de suscriptores: 522
Fotos: 20,400
Videos: 3,100
Enlaces: 4,300
Descripción:
Офіційний телеграм-канал Богодухівської районної військової адміністрації Харківської області

👥 Número de suscriptores

522
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +26

👁️ Vistas promedio por mensaje

82
Promedio/Día:: 64
Promedio/Tiempo:: 72
ERR: 15.71%

📊 Mensajes por Día

1.1
Último día: 6
Promedio semanal: 0.9
Promedio por día: 1.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🚌 Громади Харківської області отримали 8 нових шкільних автобусів.Транспорт передали Нововодолазькій, Дергачівській, Валківській, Краснокутській, Олексіївській, Зачепилівській та Коломацькій громадам.✔️Кожен автобус розрахований на 19 пасажирських місць та пристосований для перевезення дітей з обмеженою здатністю до пересування. Загальна вартість цієх партії транспорту – понад 30,8 мільйона гривень.📌У 2025 році для Харківської області в межах державної субвенції та співфінансування громад передбачили понад 119,8 мільйона гривень на придбання шкільних автобусів. Загалом плануємо закупити 33 одиниці транспорту, з яких 31 автобус — інклюзивний. До 30 червня 2026 року для закладів освіти Харківщини має надійти ще 17 автобусів.Працюємо далі над тим, щоб у дітей нашого регіону був доступ до безпечної та якісної освіти — це один із пріоритетних напрямів роботи Харківської ОВА. 🤝Дякуємо Президенту України, Офісу Президента, Уряду та Міністерству освіти і науки за ефективні рішення й вагому підтримку освітньої галузі Харківщини.
⚽️Розвиваємо ампфутбол і відповідну спортивну інфраструктуру на Харківщині.Спільно з Міністром молоді та спорту України Матвієм Бідним зустрілися зі спортсменами та тренерським складом футбольної команди «Незламні».➡️ Команда на 90% складається з ветеранів, які під час виконання бойових завдань у Війні за Незалежність України зазнали тяжких поранень. Для них спорт – це не просто змагання, а й спосіб повернення до активного життя. ▪️Оглянули офіс та реабілітаційний простір ампфутбольного клубу - місце для відновлення й соціальної адаптації спортсменів. Ознайомилися із тренувальним процесом, обговорили нагальні потреби команди та плани на участь у майбутніх матчах. Було приємно повідомити, що нападник клубу Олексій Іншаков увійде до Збірної України з ампфутболу. Це важливе визнання.Підтримуємо ФК «Незламні», аби команда мала належні умови для тренувань, реабілітації та розвитку.Продовжуємо реалізовувати ветеранську політику. Вдячні Президенту України, Уряду, Офісу Президента України, Міністерству молоді та спорту за постійну увагу до цієї сфери на Харківщині.
👁 105 26-05-28 09:45
Харківщину з робочим візитом відвідав Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій Олексій КулебаУ межах поїздки Олексій Кулеба разом із начальником Харківської обласної військової адміністрації Олегом Синєгубовим оглянули хід робіт на обʼєктах захисту критичної інфраструктури.«Спільно з Агентством відновлення будуємо в області 86 елементів фізичного захисту. За темпами та обсягами виконання цього напряму Плану стійкості Харківщина залишається серед лідерів», – зазначив Олег Синєгубов. 🔹Також у фокусі — відновлення дорожньої інфраструктури, зокрема у прифронтових громадах. Це шляхи, що критично важливі для військової логістики, евакуації, гуманітарних маршрутів.«Вдячний Уряду за рішення, які дозволяють швидше проводити відновлення, без зайвої бюрократії та поділу за балансоутримувачами. Уже маємо конкретний результат — відремонтовану дорогу в Барвінковому. Рухаємося далі. Разом системно посилюємо стійкість області», — додав начальник Харківської ОВА.
📍 Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали м. Харків і 14 населених пунктів Харківської області.▪️Внаслідок обстрілів троє людей загинули, постраждали 33 людини.У м. Дергачі двоє людей загинули, постраждало 20 чоловіків і 4 жінок; у сел. Білий Колодязь Вовчанської громади загинув 63-річний чоловік; у сел. Золочів постраждали жінки 73 і 39 років; у с. Нова Козача Дергачівської громади постраждали чоловіки 44 і 32 років; у с. Клугино-Башкирівка Чугуївської громади постраждав 54-річний чоловік; у с. Андріївка Донецької громади постраждали жінки 74, 54, 37 років і 77-річний чоловік.Ворог атакував БпЛА Новобаварський і Немишлянський райони Харкова. Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння: ▪️1 ракета «Іскандер»;▪️2 КАБ;▪️5 БпЛА типу «Герань-2»;▪️6 БпЛА типу «Молнія»;▪️9 fpv-дронів;▪️15 БпЛА (тип встановлюється).Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:▪️у Богодухівському районі пошкоджено приватний будинок, електромережі, АЗС (сел. Золочів), приватний будинок, господарчу споруду, автомобіль (с. Рясне), автомобіль (с. Сінне), електромережі (м. Богодухів); ▪️у Куп’янському районі пошкоджено складську будівлю сільськогосподарського підприємства (с. Волоська Балаклія); ▪️в Ізюмському районі пошкоджено складську будівлю сільськогосподарського підприємства, 4 трактори, причіп (с. Вовчий Яр), 4 приватні будинки, автомобіль, електромережі (с. Андріївка);▪️у Харківському районі пошкоджено 3 цивільні підприємства, багатоквартирний будинок, електромережі, 4 автомобілі (м. Дергачі), мотоцикл (с. Нова Козача), приватний будинок (сел. Слатине);▪️у Чугуївському районі пошкоджено навчальний заклад (с. Зарожне), АЗС (с. Клугино-Башкирівка).➡️ Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 211 людей.Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 36 099 людей.🔻 Упродовж минулої доби зафіксовано 267 бойових зіткнень.▪️ На Південно-Слобожанському напрямку противник одинадцять разів штурмував позиції наших підрозділів у районах населених пунктів Лиман, Гранів, Стариця, Графське, Радьківка, Охрімівка та Колодязне. ▪️ На Куп’янському напрямку наші захисники зупинили сім ворожих атак у районах населених пунктів Куп’янськ, Ківшарівка, Новоосинове, Подоли та Борівська Андріївка.На фото сел. Золочів
👁 107 26-05-25 18:10
Працюємо з усіма нашими партнерами щодо ППО для України – зрозуміло, що це перший пріоритет. Напередодні ми говорили з Президентом Франції, з Премʼєр-міністром Норвегії, сьогодні говорив із Президентом Фінляндії, наша дипломатична команда зосереджена саме на цьому. І антибалістика зараз – це глобальний дефіцит через війну з Іраном. Але треба шукати варіанти. На фронті наші позиції сильніші: завдяки сміливості наших людей, завдяки дронам, різним нашим технологічним рішенням та мідлстрайкам і нашим далекобійним санкціям нам вдалося стабілізувати фронт. Все не просто. Ми обороняємось активно, у цьому році у нас є результати більші, ніж раніше. Особливо приємно, коли це чітко підтверджує в тому числі й ниття так званих російських «воєнкорів». Щодо захисту неба. Ми говоримо з усіма партнерами щодо цього. На жаль, не було прогресу довгий час з Америкою щодо розширення виробництва антибалістики. Ми намагаємось прискорити цю роботу в Європі – по виробництву нашої власної антибалістики на континенті у достатньому обсязі. Я хочу подякувати Емманюелю, всім партнерам, хто готовий разом з нами прискорювати цю роботу. Будемо і надалі говорити з Америкою щодо їхніх можливостей підтримати Україну, наш захист життя тут і нашу спроможність потім допомагати із захистом життя іншим народам – тим, які цього дійсно потребують. Програма PURL працює, ми за це вдячні. Європа допомагає нам фінансами. Але дуже потрібне і лідерство Сполучених Штатів.
👁 159 26-05-24 07:37
Сьогодні від ночі всюди, де потрібно, працюють рятувальники та необхідні служби. Всім, хто був поранений цим ударом, буде надано допомогу. Це наш обов’язок, і держава його виконає. Я вдячний кожному й кожній, хто працює на місцях після ударів, щоб допомогти нашим людям. Зараз відомо, що постраждали щонайменше 83 людини від початку доби. На жаль, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким. Важкий був удар – ракет різних типів 90, із них багато балістики – 36. 600 дронів. На жаль, не всю балістику вдалося збити. Найбільше влучань у Києві, і саме Київ був основною мішенню цієї російської атаки. Путін вже й слово «ура» не може нормально вимовити – шамкає, – а все ще своїми ракетами перемагає житлові будинки. Три російські ракети проти обʼєкта водопостачання, спалив ринок, десятки житлових будинків пошкодив, кілька звичайних шкіл. Запустив свій «орєшнік» проти Білої Церкви. Реально неадеквати. Важливо, щоб це для Росії не залишалось без наслідків. Сьогодні кожен у світі, хто не промовчить, хто допомагатиме Україні, є захисником життя.Ми робимо все, щоб встановити мир і захистити людей. І важливо, щоб Україна була не наодинці. Потрібні рішення і від Сполучених Штатів Америки, і від Європи, і від інших, щоб цей старий орєшнік в Москві вимовив слово «мир». Дякую всім, хто допомагає! Слава Україні!
👁 122 26-05-23 14:19
Підписав сьогодні новий наш український пакет санкцій, які ми обовʼязково маємо поширити в інших юрисдикціях. Санкції проти окупантів – російських військових, більше сотні їх, – які причетні до ракетних, дронових ударів по нашій країні, по наших людях. Також є пакет проти суден, які використовуються Росією для перевезення вантажів для війни – зброї, боєприпасів, перевезення техніки. Ми готуємо нові наші санкційні рішення – як далекобійні, так і юридичні. І ще одне. Активно ведемо дипломатичну роботу з нашими партнерами у Євросоюзі, щоб наблизити членство України в ЄС. Україна бореться за своє життя, за свою незалежність і за ту Європу, яка найдовше живе в мирі, захищає людей і життя, захищає культуру і саме завдяки такому захисту має справді глобальну роль. Без України не може бути повноцінного європейського проєкту, і присутність України в ЄС також має бути повноцінною – повноправною. Важливо відкрити кластери. Важливо змістовно рухатись у перемовинах. Важливо працювати на 100% заради безпеки, заради наших людей. Дякую всім, хто з нами, хто з Україною! Слава Україні!
👁 103 26-05-22 17:35
Сьогодні я тут, на нашій прекрасній Рівненщині, хочу подякувати всім нашим громадам трьох областей. Рівненська область, Житомирська, Волинська область. Ми говорили з керівниками громад, у тому числі про захист цього північного напрямку. Враховуючи загрози, які є. Вчора були громади Чернігівської та Київської областей, сьогодні – ще ця частина нашої держави.Жоден напрямок не залишимо без уваги. Було й немало соціальних питань, питань було багато освітніх. І про шкільний транспорт, і про дороги, щоб до шкіл доїжджати, і про будівництво нових шкіл. Урядовці все це чули, були онлайн, і я розраховую, що реагувати будуть предметно та швидко. Розраховую на конкретні рішення. Дякую всім, хто працює заради нашої держави, всім, хто захищає Україну та свою громаду, як самого себе. Важливий день. Дякую, Рівненщино!І, дорога Рівненщино, сьогодні ж тут був у наших воїнів – відзначив нагородами наших хлопців. Поранені воїни, які відновлюються тут. Один із них – з Маріуполя, Максим – дав мені цей шеврон. З чітким бажанням, щоб Україна в Маріуполь повернулась, щоб повернулась на всю свою землю. І дуже-дуже хочемо, щоб так воно й було. Дякую, дякую всім нашим воїнам, нашим захисникам! Слава Україні!
Сьогодні у Славутичі, північ нашої держави. Я спілкувався сьогодні тут із керівниками громад північних регіонів – Київської та Чернігівської областей. Дуже важливо підтримати наших людей тут, посилити захист. Саме цим і займаємось. Це стосується і захисних споруд – фортифікацій та іншого, посилення кордону буде додатково, також наші Сили оборони й безпеки, які є саме на цьому напрямку, – на Чернігів та Київ із території сусідів у Білорусі, яких Росія дуже хоче втягнути в цю війну більше, та з Брянської області. У нас є спроможність для зміцнення, є спроможність і превентивно працювати щодо російських територій – звідти може бути загроза, – і щодо фактичного керівництва Білорусі, яке має бути в тонусі, тобто відчувати реально, що наслідки будуть, якщо будуть агресивні дії проти України, проти наших людей. Ми пам’ятаємо, що у 22-му році наступ був і з території Білорусі також. Ми не забудемо цього. Українські Сили оборони, Сили безпеки, наші розвідки знають, які загрози і як відповідати, відповідати справедливо, безумовно.
Сьогодні була Ставка. Детально з військовими, розвідками, СБУ, МЗС обговорили, що зараз відбувається на напрямку Білорусь – Брянська область. Саме звідти росіяни розглядають сценарії додаткових нападів на Україну – проти північних регіонів, наш Чернігівсько-Київський напрямок. Звісно, вже ми працюємо, щоб наш захист на напрямку посилити. Відповідні доручення є для військового командування, але окремо також ми робимо превентивні кроки як щодо Білорусі, так і щодо визначених частин Росії, звідки є загроза. Я розраховую, що МЗС України буде максимально активним у дипломатичній роботі стосовно Білорусі: треба посилити тиск і посилити координацію з нашими партнерами. Чесно кажучи, набридло вже, що постійно є така загроза для України, що росіяни в якийсь момент можуть втягнути Білорусь у розширення війни. Там повинні розуміти: наслідки для них будуть, і будуть значними. Додаткові завдання щодо цієї загрози є для нашої розвідки – поки непублічні завдання. Окремо щодо російської території: в нас теж є конкретні можливості реагувати на будь-яку загрозу.