Fuente
Bochkala_WAR | По КурськуБагато запитують - що там відбувається і чому так мало інфи....
5 300 Vistas/Alcance
2024-08-15 17:41
Mensaje №20032
По КурськуБагато запитують - що там відбувається і чому так мало інфи. Відповідь проста - щастя любить тишу 🙂А якщо серйозно, там лінія фронту постійно рухається. Ми кожен день наступаємо. І тому треба дуже обережно з поширеннямЦе вже не перші дні, коли наші хлопці заходили в населені пункти просто на марші. А необстріляна пітушня тупо тікала. До речі першими драпали саме кадіровци😅 Інстаграм-бородаті війська не пройшли бойову перевірку…Зараз важче. Ворожа арта постійно криє. Пітушня понатягувала морпехів.Почали активно діяти дрг. Московити активно намагаються витягувати у полон наших воїнів. І почали прицільно працювати по колонах техніки. Але саме головне - ми там всерьоз і надовго. Будемо визволяти мордор від мордору 🥲Для чого нам це і що буде далі - прокоментую окремо і більш докладно за день-два.Ну і пару фоточок з місця подій.Картина номер один - маскальскі півники в руках українського воїна😅 На фото номер два - головна увага на дверну ручку🤦🏻♂️Слава Україні! 🇺🇦https://t.me/bochkala_war