Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Чорна Бібліотека
Añadido 14 jul. 2024

Чорна Бібліотека

@blacklibrarybooks
Número de suscriptores: 1 383
Fotos: 1,080
Videos: 27
Enlaces: 460
Descripción:
Авторський канал письменника Віталія Дуленка, автора книг «Маяк» та «Там, де живуть книжки». Пишу моторошні історії, ділюся відгуками на книжки та жаскими цікавинками. Голова https://t.me/atkooo
Fuente

Чорна Бібліотека | Прочитав «Людина у високому замку» Філіпа К. Діка10 обважнілих коників...

Logotipo de la comunidad de telegram - Чорна Бібліотека Чорна Бібліотека @blacklibrarybooks
479 Vistas/Alcance 2024-12-18 11:22 Mensaje №767
Прочитав «Людина у високому замку» Філіпа К. Діка10 обважнілих коників з 10Колись я вже читав цю книгу, а тут Комубук її перевидали разом з іншими творами автора, тож я не міг пройти мимо.🔰 Отже, це альтернативна історія, в якій після Другої світової війни перемогли країни Осі, поділивши між собою більшу частину світу. Німеччина панує у Європі, Африці (яку вони перетворили на пустку своїми експериментами), частині Азії та США. Вони так само винищують «нижчі раси» і при цьому підкорюють космічний простір.🔰 Інша частина Азії та Тихоокеанське узбережжя США тепер під владою Японії, яка провадить м’якшу окупаційну політику. Американці опинилися на місці підкореного місцевого населення. Старий годинник з Мікі Маусом чи плакати часів Громадянської війни становлять для японців більшу цінність, аніж сучасне американське мистецтво. Люди керуються китайською «Книгою змін» у повсякденному житті, ворожачи на ній, щоб дізнатися майбутнє. Вони ж читають заборонену книгу «І обважніє коник», у якій описаний інший результат Другої світової, вже більш знайомий нам — союзники перемагають країни Осі.🔰 Вражає те, наскільки моторошною та реалістичною звучить ця альтернативна історія. Дік за його словами провів сім років, досліджуючи тему Другої світової, ще й планував сиквел, але так і не написав. Кінцівка книги відкрита (я б навіть сказав що дещо обірвана) і залишає багато місця для роздумів. Знаю, що це серіал по книзі, але невпевнений наскільки він добрий. Книга однозначно вогонь, а я пішов читати його ж «Запаморочення».