Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦
Añadido 04 ene. 2022

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦

@blacklampa
Número de suscriptores: 10 991
Fotos: 5,420
Videos: 1,050
Enlaces: 5,310
Descripción:
Автор: журналіст та військовий Валерій Калниш (Україна) YouTube: https://youtube.com/@blacklamp Подкаст: https://anchor.fm/valerii-kalnysh
Fuente

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 | Трамп це найгірше що могло відбутися і сталося із західним світом. І з...

Logotipo de la comunidad de telegram - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 @blacklampa
4 590 Vistas/Alcance 2026-01-17 20:03 Mensaje №12829
Трамп це найгірше що могло відбутися і сталося із західним світом. І з кожним днем стає все гірше. Це найгірший не просто республіканець на чолі держави, а просто найгірший президент. Найкращим в новому часі був Рейган. Про нього у нас, ще за радянської памʼяті все більше як про «разжигателя новой гонки вооружений» згадують, та акторські досягнення трохи. Трамп теж любить себе з ним порівнювати, але нічого спільного навіть близько немає. Бо Роні, на відміну від Доні, мав принципи. Не боявся складного вибору. Не тупотів ніжками вимагаючи медальку (це ж взагалі ким треба бути, щоб ʼпоношенуʼ нобелівку прийняти і навіть більше - вимагати 🤮).Рейган воював з ворогами. Трамп - із союзниками. І ніхто з них - союзників - не готовий сказати, що «король - голий». Бо король мстивий нарцис і самодур, який навіть на відстань Першінга ІІ не підійшов ані до рейганівського розуміння світу, ані до формування у себе лідерських чеснот як у нього. Не говорячи про розуміння своїх ворогів, в першу чергу, росіян.«Я закликаю вас остерігатися спокуси гордині — спокуси безтурботно оголосити себе вище всього цього і повісити на обидві сторони однакові ярлики винуватців, ігнорувати факти історії й агресивні імпульси імперії зла, назвати гонку озброєнь просто гігантським непорозумінням і таким чином усунутися від боротьби між правдою та кривдою, між добром і злом». Р. Рейган «Промова про імперію зла» (8.03.1983)