Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦
Añadido 04 ene. 2022

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦

@blacklampa
Número de suscriptores: 10 991
Fotos: 5,420
Videos: 1,050
Enlaces: 5,310
Descripción:
Автор: журналіст та військовий Валерій Калниш (Україна) YouTube: https://youtube.com/@blacklamp Подкаст: https://anchor.fm/valerii-kalnysh
Fuente

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 | Більш тупішого пояснення застосування орєшніка годі було й вигадати. С...

Logotipo de la comunidad de telegram - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 @blacklampa
6 130 Vistas/Alcance 2026-01-09 06:37 Mensaje №12819
Більш тупішого пояснення застосування орєшніка годі було й вигадати. Спочатку вигадали атаку на резиденцію путіна, а тепер ʼгероическиʼ на неї відповідають. Але це ж ненормальна хєрня з точки зору нормальних людей, а не з точки зору під@рів. У цих уйобков все спокійно в голові вкладається. Хоча навіть у них має виникнути питання, що спільного у резиденції пітуна та газовим сховком на Львівщині. Якось «не по масти», так собі «центр принятия решений»Нормальною відповіддю на застосування брсд мала б стати ліквідація путіна. Це, можливо, на 0,0000001 компенсувало емоційні втрати від під@рської агресії. Хуйло має померти. Це матиме більші наслідки і вірогідніше ніж вступ до НАТО. Для початку може підійти і кадиров. Це було б цікаво: автократ (Трамп) який полює на автократиків. Ліквідація овцейоб@ може призвести к внутрішнім заворушенням Чечне і запустити новий «парад суверенітетів», з кінцевою метою розпад рф. Це, звичайно, сценарій в ідеальному світі. Обезголовлення країн варварський, але все одно дієвий засіб керування світом.