Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦
Añadido 04 ene. 2022

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦

@blacklampa
Número de suscriptores: 10 991
Fotos: 5,420
Videos: 1,050
Enlaces: 5,310
Descripción:
Автор: журналіст та військовий Валерій Калниш (Україна) YouTube: https://youtube.com/@blacklamp Подкаст: https://anchor.fm/valerii-kalnysh
Fuente

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 | Одна подія, але які різні акценти. Bloomberg виніс у головок можливіст...

Logotipo de la comunidad de telegram - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 @blacklampa
4 870 Vistas/Alcance 2025-12-11 20:19 Mensaje №12775
Одна подія, але які різні акценти. Bloomberg виніс у головок можливість проведення референдуму стосовно статусу неокупованої частини Донбасу. І цей текст зараз центральний на сайті цього видання. УП згадала про це фразою "також президент зазначив, що на питання щодо територій має дати відповідь народ України – у форматі виборів чи у форматі референдуму.", поставивши її в кінець тексту. І зараз ця замітка вже переїхала з центрального місця на сайті. Його місце посіла заява "прелесть, какой дурочки" Керолайн Левіт, про те, що Трамп "надзвичайно розчарований обома сторонами". Але це вже інша історія. Я на боці Блумберга. Бо можливість проведення референдуму в контексті нинішніх перемовин - це новина. А розмірковування стосовно того, хто і наскільки кілометрів має відійти за умови встановлення демілітаризованої зони - ні. Єдине наголошу. Про референдум стосовно Донбасу Володимир Зеленський говорив неодноразово (1, 2) , але важливим є контекст. Нині він зовсім інший ніж у 2021 році, коли мова йшла про визнання чи ні статусу ОРДЛО. Нижче буде голосування. Питання сформульоване довільно, саме виходячи з сьогоднішнього контексту⬇️