Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦
Añadido 04 ene. 2022

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦

@blacklampa
Número de suscriptores: 10 991
Fotos: 5,420
Videos: 1,050
Enlaces: 5,310
Descripción:
Автор: журналіст та військовий Валерій Калниш (Україна) YouTube: https://youtube.com/@blacklamp Подкаст: https://anchor.fm/valerii-kalnysh
Fuente

Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 | Те що я побачив, це найбільш обговорюваний фрагмент тексту WSJ щодо ре...

Logotipo de la comunidad de telegram - Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 Валерій Калниш | Чорна лампа 🇺🇦 @blacklampa
4 110 Vistas/Alcance 2025-08-10 07:14 Mensaje №12635
Те що я побачив, це найбільш обговорюваний фрагмент тексту WSJ щодо результатів зустрічі союзників та України. "Європейська пропозиція містить вимоги про припинення вогню до вжиття будь-яких інших кроків. У ній також йдеться про те, що обмін територіями можливий лише на взаємній основі, тобто якщо Україна виведе свої війська з одних регіонів, Росія повинна вивести свої війська з інших.Європейський план, представлений віце-президенту Дж. Д. Венсу , державному секретарю Марко Рубіо , посланникам Трампа з питань України Кіту Келлоггу та Віткоффу, також передбачає, що будь-які територіальні поступки Києва мають бути захищені незмінними гарантіями безпеки, включаючи потенційне членство України в НАТО". Тобто. 1. Спочатку припинення вогню - потім все інше. 2. Обмін територіями не відкидається як ідея, питання у реалізації. 3. Гарантії безпеки, можливо НАТО.Важливий п.2. У спільній заяві за підсумками перемовин такого формулювання немає. Є таке: "Ми залишаємося відданими принципу, що міжнародні кордони не повинні змінюватися силою. Поточна лінія зіткнення має бути відправною точкою переговорів. " Але це не говорить про те, що WSJ щось вигадала або поспілкувалася з поганим джерелом. Трамп, як відомо, раніше заявив: "Це складно. Буде певний обмін територіями на благо обох сторін". А "відданість принципу" це взагалі звучить як якесь знущання. Що вартують ці принципи, якщо не застосовується сила для їх відстоювання?Звичайно, ми будемо говорити правильні слова про справедливість, чесність, неможливість поступок ворогу і оце все, але, схоже це та реальність в якій ми жили і до того, але про яку тепер можна говорити вголос.