Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біржовий маг 📈 🧙🏻‍♂️
Añadido 06 dic. 2025

Біржовий маг 📈 🧙🏻‍♂️

@birzheviymag
Número de suscriptores: 2 524
Fotos: 474
Videos: 17
Enlaces: 549
Descripción:
Без магії неможливо впливати на графік, ми навчимо і тебе і того, і того! Тільки зелений графік… Співпраця - @mednik_N
Fuente

Біржовий маг 📈 🧙🏻‍♂️ | Найсуворіша криптозима: чому цього разу все по-іншомуКрипторинок переж...

Logotipo de la comunidad de telegram - Біржовий маг 📈 🧙🏻‍♂️ Біржовий маг 📈 🧙🏻‍♂️ @birzheviymag
17 000 Vistas/Alcance 2026-02-12 12:50 Mensaje №582
Найсуворіша криптозима: чому цього разу все по-іншомуКрипторинок переживає глибокий спад: ціна біткоїна з жовтня впала з $124 000 до $70 000, а загальна капіталізація всіх валют втратила понад $2 трильйони. Хоча раніше подібні злети і падіння вже траплялися, зараз інвестори виглядають особливо розчарованими та самотніми на фоні більш стабільних ринків.☹️Основна відмінність цієї кризи — відчуття «поганої атмосфери». Інші активи, як-от NASDAQ 100, майже не відчули такого удару: індекс лише трохи знизився від рекордних значень. У криптосвіті ж панує самотність і невпевненість, бо колишнє відчуття спільноти та хвилювання зникло.Падіння підсилюють важелі і ліквідації. Лише за короткий період на початку жовтня ліквідували близько $19 млрд важелених ставок. Ситуація погіршилася через проблеми великих компаній, таких як Strategy Inc, акції якої впали майже на 70% із липня.📊Стабілізаційні інструменти, на кшталт крипто-ETF, спочатку підтримували ринок, але тепер теж тиснуть на ціни. IBIT за останні 80 торгових днів зафіксував відтік $3,5 млрд — перший тривалий розпродаж за всю історію фонду. Основна маса капіталу інвесторів зазнала збитків.І, нарешті, ключовий фактор — «vibe» ринку. Крипта втратила свою бунтарську аурою: коли у цифрові активи інвестують еліти та урядові структури, вони перестають бути «крутим» активом. Без підтримки від великих інституцій і без фундаментальної цінності криптоактиви залишаються холодними, і до повного відновлення ринку поки що далеко.📈 🧙🏻‍♂️