Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Біляївська міська рада
Añadido 14 jul. 2024

Біляївська міська рада

@bilyayivka_mtg
Número de suscriptores: 877
Fotos: 21,700
Videos: 364
Enlaces: 1,310
Descripción:
Офіційний Telegram-канал Біляївської міської ради

👥 Número de suscriptores

877
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +9
Promedio/Mes:: +47

👁️ Vistas promedio por mensaje

280
Promedio/Día:: 254
Promedio/Tiempo:: 239
ERR: 31.93%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 8
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🏠 Держава допомагає захисникам та захисницям чиє житло було знищене через бойові дії Якщо ви ветеран чи ветеранка і ваше житло знищене через бойові дії після 24 лютого 2022 року, ви можете отримати житловий сертифікат у рамках програми єВідновлення та придбати нове помешкання.📌 Пріоритетне право на отримання сертифіката мають ВПО з-поміж: Учасників бойових дій Осіб з інвалідністю внаслідок війни Родини загиблих Захисників і Захисниць УкраїниВійськові, які проходять службу за мобілізацієюЯк отримати житловий сертифікат?1️⃣ Подати повідомлення про знищене житло через застосунок або портал Дія, ЦНАП чи нотаріуса.2️⃣ Подати заявку на компенсацію у вигляді житлового сертифіката (також через Дію, ЦНАП чи нотаріуса).3️⃣Під час подання заяви на єВідновлення вказати, що у вас є пільгова категорія (підтверджуючі документи потрібно буде надати комісії).4️⃣Комісія місцевої влади підтверджує факт руйнування житла та визначає суму сертифікату, про що будуть внесені відповідні відомості в Реєстр пошкодженого та знищеного майна. 5️⃣ Комісія ухвалює рішення про нарахування компенсації. Інформацію про це ви отримаєте в застосунку Дія. 6️⃣ Після того як ви отримали довідку ВПО та житловий сертифікат в Дії - забронюйте кошти в Дії, щоб придбати нове житло. Як використати житловий сертифікат?🔹 Забронювати кошти через Дію.🔹Укласти договір купівлі-продажу протягом 30 днів Якщо ви вже маєте житловий сертифікат єВідновлення?🔹Отримати актуальну довідку переселенця через Дію або ЦНАП (Довідку ВПО можна отримати навіть якщо переміщення відбулось в межах однієї громади.)🔹Якщо знищене житло було єдиним у власності, то ваша черга буде автоматично переведена із загальної черги в чергу для ВПО із збереженням пріоритетного права.Більше інформації за посиланням:https://mva.gov.ua/prescenter/category/86-novini/derzhava-dopomagae-zahisnikam-chie-zhitlo-bulo-znischene-cherez-boyovi-dii-1
З глибоким сумом та невимовною скорботою в серці повідомляємо, що під час виконання бойового завдання, мужньо захищаючи нашу країну від ворога, загинув біляївець Олег Юрійович Кукушкін. У квітні йому мало б виповнитись 55 років. Відповідальний, надійний, патріот своєї громади, своєї країни. Кукушкін Олег Юрійович був депутатом міської ради, головою постійної комісії з питань інвестиційної діяльності, розвитку підприємництва та регуляторної політики. На захист України став добровольцем з першого дня повномасштабного вторгнення. Під час захисту Батьківщини також активно займався волонтерською діяльністю. Олег Юрійович залишився назавжди вірним військовій присязі, адже, беручи участь в обороні нашої Батьківщини, захищаючи кожного з нас віддав найцінніше – своє життя. У скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя та висловлюємо співчуття, спільно розділяючи біль втрати з рідними та близькими захисника України, який до останнього подиху самовіддано боронив свою рідну землю. Нехай добрий, світлий спомин про Олега стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх хто знав його, любив і поважав. Вічна пам’ять і слава Олегу Кукушкіну, українському воїну! Прощання з Героєм відбудеться в неділю, 23 березня, о 12.00 у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що на вулиці Героїв громади.В цей день в Біляївській громаді оголошено День жалоби.
Щорічно у третю неділю березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Святкування зараз не на часі, але цей день – гарна нагода сказати вам, шановні комунальники, слова щирої вдячності за вашу роботу.Адже відповідальність за забезпечення життєдіяльності громади лежить саме на ваших плечах. Кожен день, у будь-яку погоду, без вихідних, вдень і вночі, в умовах воєнного стану, у складних фінансових умовах, ви тримаєте життєзабезпечення громади в своїх руках. Завдяки відданості своїй справі вам вдається за будь-яких умов створювати комфортні умови для мешканців громади, надавати їм якісні побутові послуги.Щиро вітаю вас з професійним святом! Високо цінуємо ваше відповідальне ставлення до виконання професійних обов’язків у цей нелегкий час на благо нашої країни та громади, усіх її мешканців. І від імені усіх мешканців Біляївської громади та від себе особисто висловлюю вам, шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, вдячність та повагу за працьовитість, старанність, відповідальність. Добробуту вам, щастя, міцного здоров’я, затишку в родинах та миру! З повагою Біляївський міський голова Михайло Бухтіяров.
Дорогі жінки - бабусі, матері, дружини, сестри, донечки!Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня! Це свято приходить разом з весною, є символом продовження життя, розквіту, надії та віри. Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, кохання, пов’язане з вами, наші любі жінки. Ви вражаєте. Ви ніжні і впевнені, тендітні і водночас незламні. Ви – берегині, натхнення, підтримка. Ваша сила вражає. Вона надихає. А ваша віра – то потужний оберіг. На ваших плечах сьогодні лежить нелегка ноша. В складні часи, коли ворог лютує на нашій землі, ви самовіддано працюєте, навчаєте та виховуєте дітей, лікуєте поранених бійців, дбаєте про добробут у своїх родинах, займаєтесь волонтерством, підтримуєте захисників, не втрачаєте оптимізму, чекаєте батьків, синів, чоловіків, братів. І нехай обов’язково усі вони повернуться до рідних домівок.Любі наші дружини, донечки, матусі, сестри, бабусі! Нехай збуваються мрії, нехай кожен день дарує радість, нехай не плачуть очі, нехай на серці не буде туги, нехай в рідній Україні запанує мир. Дорогі жінки! Нехай Бог береже вас та нашу рідну Україну!З повагою Біляївський міський голова Михайло Бухтіяров
«Капітошка» - це професійний колектив спеціалістів, які віддають частинку серця малюкам, створюють комфорт та затишок, організовують свята, навчають, виховують, смачно годують, турбуються. Для кожного працівника закладу робота – це сенс життя. Багато дітлахів навчались тут дружити, розвивались, дорослішали. Це справжній світ дитинства. Сьогодні в ДНЗ «Капітошка» відбувся захід, присвячений його 10-річчю. Зі щирими словами привітань, з приємними подарунками до закладу завітали Біляївський міський голова Михайло Бухтіяров, помічник депутата Одеської обласної ради Марини Зінченко Костянтин Руденя та начальник управління освіти Ольга Тьосса. Вони щиро привітали та подякували всьому колективу ДНЗ «Капітошка», директору закладу – Надії Дурбало, за сумлінну працю, прагнення до досконалості та постійне бажання розвиватись. Адже саме завдяки всім цим людям дитсадок став таким, яким він є зараз – сучасним, ошатним, затишним. Лунали побажання здоров’я, натхнення, терпіння, креативних ідей та нових досягнень. Батькам були адресовані слова вдячності за довіру, порозуміння, підтримку. А малюкам, чудовим дівчаткам та хлопчакам - побажання посмішок, мирного майбутнього, нових відкриттів щодня, щасливого, а головне – мирного дитинства. З ювілеєм, «Капітошко»! Нехай ще багато – багато років лунають в твоїх стінах щасливі дитячі голоси!
Триває підготовка до сесії.Сьогодні, 20 лютого, в рамках підготовки до пленарного засідання сесії Біляївської міської ради, яке заплановане на 27 лютого, відбулись засідання депутатських комісій:комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів а також спільне засідання чотирьох депутатських комісій: - з питань планування, бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, регуляторної - з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту та у справах молоді;- з питань регламенту, етики, гласності, законності, правопорядку та міжнародного співробітництва; - з питань транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та будівництва. В роботі засідання взяв участь міський голова Михайло Бухтіяров, були присутні також члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів Біляївської міської ради.Усі проєкти рішень вивчені та ретельно опрацьовані у ході засідань та рекомендовані до винесення на розгляд сесії, яка запланована на 27 лютого.Дякуємо депутатам за порозуміння та злагоджену роботу. Далі буде. А з проєктами рішень прийдешньої сесії можна ознайомитись за посиланням: https://bilyaivka.od.gov.ua/sesiya-27-02-2025/
Сьогодні, 23 січня, відбулась 58-ма сесія Біляївської міської ради. Головуючим на пленарному засіданні був Біляївський міський голови Михайло Бухтіяров. За традицією розпочали сесію виконанням Державного Гімну України. Також хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих - військових, цивільних та зокрема захисника Слюсаренка Андрія, якого сьогодні провели в останню путь в Біляївці. В ході засідання депутати розглянули 34 питання.Зокрема ухвалено рішення: Про затвердження звіту про виконання бюджету Біляївської міської територіальної громади за 2024 рік та внесено зміни до бюджету громади на 2025 рік. Підтримали депутати внесення змін до Програм «Безпечна Біляївщина», Програми охорони здоров’я населення Біляївської міської територіальної громади на 2024-2026 роки, Програми відшкодування різниці в тарифах комунальним підприємствам Біляївської міської ради на 2023-2025 роки, Програми Благоустрою Біляївської міської територіальної громади на 2023-2025 роки, Програми організації рятування на водних об’єктах Біляївської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.Левову частину питань порядку денного сесії становили питання земельні. Зокрема про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, про затвердження проєкту землеустрою, затвердження технічних документацій із землеустрою, про укладання договорів оренди.Щиро дякуємо депутатам за плідну роботу! Усі рішення сесії трохи згодом будуть опубліковані на нашому сайті за посиланням: https://bilyaivka.od.gov.ua/.
Готуємось до сесіїСьогодні, 20 січня, в рамках підготовки до сесії Біляївської міської ради, відбулось спільне засідання чотирьох депутатських комісій: - з питань планування, бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку, регуляторної - з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту та у справах молоді;- з питань регламенту, етики, гласності, законності, правопорядку та міжнародного співробітництва; - з питань транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства та будівництва. В роботі засідання взяв участь міський голова Михайло Бухтіяров, були присутні також старости населених пунктів, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів Біляївської міської ради.У ході засідання депутати опрацювали одинадцять питань.Всі вони були рекомендовані до винесення на розгляд сесії, яка запланована на 23 січня.Дякуємо депутатам за злагоджену роботу. Далі буде. На завтра, 21 січня, заплановано засідання комісії з питань екології, земельних відносин, раціонального використання земельних і природних ресурсів. З проєктами рішень прийдешньої сесії можна ознайомитись за посиланням: https://bilyaivka.od.gov.ua/sesiya-23-01-2025/
Минулого року ми розповідали вам про українсько-польську зустріч «Сватка-2024» в польському місті Перемишль, де побувала і директор Біляївського ліцею №2 Наталія Кліменко. Про цю подію ми розповідали тут: https://www.facebook.com/share/p/1F9Myz4tzw/ І ось днями в Біляївському ліцеї №2 відбулася особлива подія — онлайн зустріч учнів навчального закладу з учнями польського ліцею. Захід став частиною міжнародного культурного обміну, спрямованого на зміцнення дружніх відносин між молоддю України та Польщі, ще одним кроком до налагодження польсько-українського міжшкільного партнерства. Спершу відбулось знайомство, пролунали промови від вчителів обох навчальних закладів. Учні мали можливість представити себе. Ну а далі ліцеїсти брали участь у командних іграх, обговорювали спільні інтереси та планували майбутні спільні проєкти. Ця зустріч стала фундаментом культурного обміну та дружби, залишила по собі яскраві враження в серцях усіх учасників та створила міцну основу для подальшої співпраці між ліцеями. Далі обов’язково буде!
Опитування було проведено з метою оцінки роботи фахівців закладу та її вдосконалення, заради покращення санітарно – побутових умов, щоб перебування в лікарні було якомога комфортнішим для пацієнтів. До результатів. Щодо оцінки якості отриманої в медичному закладі допомоги, то 63% опитуваних оцінили її «добре» та «відмінно».Щодо санітарних та побутових умов, то 17% оцінюють їх на «відмінно», 48% - «добре», 26% - «задовільно», а решта вважають незадовільними. Щодо причин такої оцінки називають незадовільний стан санвузлів та недостатньо ретельне прибирання, наявність тарганів, відсутність ремонту та старі меблі, низька температура повітря в палатах та кабінетах.Щодо очікування прийому лікаря, то 58% були задоволені часом очікування, 42% - ні. Зручність послуги попереднього запису та загальна оцінка візиту оцінена в 7 з 10.Серед недоліків названо відсутність або недостатня кількість профільних лікарів, недостатня інформаційна робота, невідпрацьована система попереднього запису та недотримання зазначеного часу прийому.Тішить той факт, що окрім зауважень учасники опитування залишили чимало схвальних відгуків та вдячності лікарям, персоналу КНП «Біляївська багатопрофільна лікарня» за щоденну працю, за професіоналізм, за допомогу та людяність.Дякуємо кожному, хто долучився до опитування.Усі зауваження, побажання та рекомендації неодмінно будуть враховані для покращення роботи закладу, адже ваше здоров’я – найголовніше. Будьте здорові, бережіть себе та своїх рідних.