Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - #Фронт | Біла Демократія
Añadido 14 jul. 2024

#Фронт | Біла Демократія

@bila_demokratiya
Número de suscriptores: 401
Fotos: 2,070
Videos: 317
Enlaces: 2,460
Descripción:
Щотижневий аналіз подій на фронті від "Білої Демократії" Цікавтесь фронтом, інакше не помітите, як вороги штурмуватимуть уже ваше місто!

👥 Número de suscriptores

401
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -2

👁️ Vistas promedio por mensaje

204
Promedio/Día:: 258
Promedio/Tiempo:: 199
ERR: 50.87%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de nombre

#Фронт | Біла Демократія 2025-10-06
🇺🇦Біла Демократія 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

(2/2)⚡️Покровський н-к: русаки продовжують розширювати контрольовану ними територію між Костянтинівкою та Мирноградом. Якщо на сході виступу вони просуваються до водосховища, то на заході - б'ються за села, аби вийти на західні околиці Мирнограда. Бачив також думку, що русня планує не заходити в прямі міські бої за Покровськ, а спробує оточити через північ, аби перерізати трасу на Добропілля, яка зараз і живить весь гарнізон агломерації. Зараз там, до речі, будують коридори із сітки для захисту від дронів. Так що побачимо, що з того вийде, а нашим бійцям сил стримати орду під Покровському⚡️Курахівський н-к: москалі розширюють власний коридор до Запоріжжя(Донеччина). Це вже друга ділянка, де вони вийшли до адміністративного кордону, але тут їх від заходу на Дніпропетровщину стримує ріка Вовча.Також орки розширюють власний контроль вздовж сіл на річці Мокрі ЯлиПівденніше, вони прорвались до Шевченка та захопили частину Новополя. А наші ж бійці досі тримають оборону у тому мішку між т.о. Рівнополем та Новополем, хоча який у тому сенс?На Харківському, Куп'янському, Запорізькому та Херсонському напрямках без змінБіла Демократія🇺🇦
(2/2)У Торецькій громаді ворог просунувся у сторону Диліївки, східніше Диліївки...так, тут знаходяться поруч два села з однаковою назвою. ⚡️Покровський н-к: русня окупували Гнатівку, Стару Миколаївку та Зорю. Фронт все більше підповзає до Костянтинівки, що тривожно.До того ж, не лише з тієї сторони - орки також намагаються пробитись до міста вздовж траси Покровськ-БахмутУ напрямку Дніпропетровщини все стабільно - ворог просунувся північніше Горіхового та в посадках південніше Богданівки. Хоча наші бійці й проявляють величезний героїзм в обороні на Донеччині, проте, на мій погляд, захід москалів на Дніпропетровщину є питанням часу. ⚡️Курахівський н-к: русня просунулась полями до ОдрадногоУ районі ж Дніпроенергії, відчувши опір, орки просто обійшли село та вийшли у тил, зайшовши у Федорівку⚡️Запорізький н-к: русаки розпочали спроби наступу у районі Малинівки, що східніше Гуляйполя. Поки що наші бійці стримують ворога без втрат позицій. Проте на цьому напрямку що в орків, що в наших не настільки багато дронів, тому бої часто набувають стрілецького характеруНа Харківському, Куп'янському та Херсонському напрямках без змінБіла Демократія🇺🇦
(2/2)⚡️Краматорський н-к: орки залетіли в Леонідівку й просунулись вздовж траси Н20Також варто відмітити те, що кілька днів тому 100 ОМБр здійснила спробу контратаки в районі Торецька. Це перетворилось на "сафарі" для ворожих екіпажів FPV, як описали DeepState. Командування бригади послало в колонах близько 20 одиниць техніки та піхоту. В результаті, наші війська зазнали втрат та не досягли цим нічого. ⚡️Покровський н-к: ворог розвиває наступ у напрямку Костянтинівки з південного заходу. Було окуповано Водяне Друге, а русня закріпилась в частинах Олександрополя, Новооленівки та Нової Полтавки(задля закріплення в останній орки перейшли трасу Покровськ-Бахмут). Ситуація стрімко розвивається. Якщо ворог зуміє підійти до Костянтинівки, то це, на мою думку, спричинить до важкого рішення залишити Часів Яр та Торецьку громаду, так як вся логістика до цих районів проходить саме через Констаху. Саме тому важливо утримати ворога на відстані від міста, хоча вже зараз ворожі дрони літають над Костянтинівкою. Наші сили вибили ворога з Лисівки. Ворог же зайшов в Новоолексадрівку та пройшов посадку Андріївкою та т.о. Срібним. ⚡️Курахівський н-к: русня зайшла в Багатир - зараз там тримають бої. Якщо населений пункт візьмуть, то це призведе до оточення наших сил у районі Костянтинополя та Андріївки. Водночас, орки мали успіхи в районі Новосілки, просунувшись південніше, та Новополя, підійшовши до нього між Новодарівкою та т.о. РівнополемНа Запорізькому та Херсонському напрямках без змінБіла Демократія🇺🇦
(2/2)⚡️Краматорський н-к: ворогу вдалось просунутись у самому Торецьку, у районі "Забалка". Проте жорсткі вуличні бої продовжуються й надалі⚡️Покровський н-к: ворог окупував Пантелеймонівку. Дуже імовірно, що русня хоче спробувати добити Торецьку громаду, вийшовши до оборонців західніше від неї. Дуже сподіваюсь, що 111 бригаду ТрО, що стоїть на тому напрямку, вчасно посилять, інакше будуть важкі наслідки втрати позицій у тому районі.У районі ж адмінкордону Донеччини та Дніпропетровщини ворогу вдалось просунутись у районі т.о. Срібного⚡️Курахівський н-к: ворог просунувся в районі Андріївки. Також, пройшовши полями, москалі висадили піхоту в Розливі, де зараз тривають бої, частина села зараз під контролем оточеного ворога. Відбулося просування окупантів й у районі Дніпроенергії⚡️Запорізький н-к: ворог просунувся у Малих Щербаках та в Кам'янському. Не зважаючи на зусилля, що ворог докладає для прориву нашої оборони, українські бійці тримають позиції неймовірно сильноНа Харківському та Херсонському напрямках без змінБіла Демократія🇺🇦
(2/2)⚡️Покровський н-к: ворог просунувся в районі Єлизаветівки, намагаючись підійти до траси Покровськ-Бахмут, яка нами вже давно не використовуєтьсяУ районі Покровська тривають бої на околицях. Ворога відкинули з Удачного, проте ворог просунувся східніше та південніше цього села. Видно, що тут москалі намагаються фізично перерізати трасу на Дніпро, йдучи на оточення Покровська та МирноградаПівденніше ворог лізе до адмінмежі Донеччини. Проте є й гарні новини звідси - орків вибили з околиць Андріївки та частково з Шевченка(поблизу Курахового)⚡️Курахівський н-к: розпочались бої за Дачне. Так як населений пункт вклинюється у ворожі порядки, то тримати оборону тут доводиться на три сторони. Чи необхідно стояти саме там - питання гарне, проте я не компетентний давати поради щодо цьогоПівденніше, ворог форсував річку Сухі Яли у районі між т.о. Зеленівкою та т.о. ЯнтарнимІ останнє звідси - Велика Новосілки. Це селище, яке стояло два роки, пало. Ворог окупував його та одразу почав це святкувати, махаючи всюди своїми трикольоровими ганчірками та запускаючи салюти. Проте, у цей раз ми відійшли краще, ніж очікувалось, тому влаштували москалям "теплий прийом" - здійснюються чисельні ураження ворога в межах селища. Так що орки потрапили в ту саму ситуацію, в якій були ми в Бахмуті у свій час.На інших ділянках без змінДо речі, тут назначили нового командуючого ОСУВ "Хортиця" - генерал-майора Драпатого. І тепер реально є надія на те, що він зможе нормально організувати роботу, по суті, всієї оборони Харківської, Луганської та Донецької областей. Побажаємо удачі йомуБіла Демократія🇺🇦
(2/2)⚡️Лиманський н-к: орки форсували Жеребець та захопили Іванівку. Це дуже погано для нас, адже виникає загроза для всіх сил за Жеребцем південніше. Та й до Лиману звідти не так далеко⚡️Краматорський н-к: ворог активізувався біля траси М-03 та зайшов в Оріхово-ВасилівкуУ Торецькій громаді ворог тисне у міських кварталах самого Торецька. Імовірно, що москалі зараз зосереджуються на повній окупації міста, аби вивільнити сили⚡️Покровський н-к: орки активізувались на північ від т.о. Очеретиного. На тижні їх колона доїхала до траси Покровськ-Бахмут, проте швидко поїхала назад, адже по ним почалось ураження нашими силамиУ районі Покровська є просування також. Видно, що ворог намагається вийти до траси на Дніпро, аби відрізати місто від логістики. До того ж, до Дніпропетровщини вже близько 7 кілометрів, тому раджу усім жителям прикордонних громад Синельниківського району Дніпропетровської області думати про евакуацію, поки це можливо у більш-менш безпечних умовахЄ також просування ворога північніше Курахівського водосховища⚡️Курахівський н-к: тепер уже точно - росіяни окупували Курахове, оборона якого тривала 87 днів. Далі ж, імовірно, орки захочуть закрити потенційне оточення на захід від міста, проте сумніваюсь, що вийде, адже зараз основні підрозділи перекидаються під Покровськ. Зараз це місто стане основною метою російських атак на всьому заході ДонеччиниУ районі Великої Новосілки також є просування, є імовірність боїв за селище, проте даний напрямок не є настільки важливим для орків, так як у степах ними вже взято основні важливі точки у тому районі. Найближча така під нашим контролем - Гуляйполе⚡️Запорізький н-к: на цьому напрямку помітний спад активності ворога. Імовірно, що підрозділи звідси також перекидаються на ПокровськНа інших ділянках без змінБіла Демократія🇺🇦
⚡️Донецький н-к: помітно, що ворог збавив темп наступу, порівняно із минулими тижнями. Проте, просування він все одно має:- у сторону Покровська між Гродівкою та т.о. Новогродівкою;- на захід від т.о. Українська, у Цукуриному;- на північний схід від Гірника, захопивши Желанне Перше;- на півночі Красногорівки, повністю захопивши місто;- на схід від Курахового, використовуючи колонію як плацдарм для ривка до водосховищаКоротше, ситуація важка, але бувало й значно гірше. Дуже сподіваюсь, що це фактор того, що ворог видихається й резерви таки закінчуються. Адже наступати активно практично рік - це дико.⚡️Вугледарський н-к: ворог відкинув нас від т.о. Вугледара. Залишається сподіватись, що ворог буде зупинений не на околицях Курахового, інакше буде бідаТакож ворог просунувся до Золотої Ниви. Думаю, що будуть спроби рухатись вздовж річки Кашлагач до Великої Новосілки, але навряд чи це стане пріоритетною ціллю для орків⚡️Запорізький н-к: ворог просунувся у районі Роботиного. Лише завдяки певній сірій зоні на півночі села можна ще не додавати "т.о.". Сумно бачити, як земля, де стільки пролито крові та знищено техніки у ході наступу 2023 року знову переходить у червонеНа інших ділянках без змінПо самій карті: так як було перейменовано певні міста, то й на мапі це відображено. Проте Південне та Південноукраїнськ - це якась нісенітниця. Жителі цих міст, ви задоволені цим перейменуванням?Біла Демократія🇺🇦
(2/2)⚡️Донецький н-к: ворог просунувся східніше Гродівки, у напрямку Мирнограда та Покровська. Проте, основний наступ продовжується на південь - остаточно окуповано Новогродівку та Українськ. Зараз триває обхід Селидового, адже з ходу взяти це місто ворогу не вдалось. Також триває підготовка до штурму ГірникаНаші сили відкинуто з району північніше Красногорівки⚡️Вугледарський н-к: дуже важка ситуація - зі сходу ворог підійшов впритул до міста та намагається закріпитись безпосередньо в кварталах міста, паралельно обстрілюючи Вугледар з усього, що в нього лише єІз заходу русня таки форсувала Кашлагач та підійшла до Вугледара зі свого флангу. Таким чином, місто нині в облозі, а єдина дорога туди під вогневим контролем. Тепер питання - який сенс утримувати цей рубіж, втрачаючи особовий склад 72 ОМБр? Тут або контратака, аби знову відкинути ворога за річку, або виводити наші війська. Але в цих двох варіантах є свої "але": "чи є резерви, якими контратакувати?" та "чи є рубежі, на які можна відійти з Вугледара?"Трохи західніше, ворог повністю витіснив наші сили з СтаромайорськогоБіла Демократія🇺🇦
(2/2)...У Торецькій громаді стало очевидним, що ворог заходитиме в Торецьк зі сторони Залізного, де зараз вуличні бої. Також є наміри ворога пройти через Нью-Йорк та Неліпівку, аби мати можливість прострілювати основні логістичні шляхи до Торецька та оточити наші війська поблизу т.о. Горлівки на АТОшних позиціях⚡️Донецький н-к: москалі продовжують нестись на захід, у сторону Покровська. Окуповано Тимофіївку, Веселе та Новоселівку Першу. Як зупинити цю воєнну машину - ось головне питання, яке стоїть перед нашим командуваннямУ районі Красногорівки ворог продовжує вибивати наші сили із міста⚡️Вугледарський н-к: ворог відбив позиції східніше т.о. Урожайного⚡️Запорізький н-к: окупанти просунулись в районі Роботиного. На жаль, вони потрохи повертають контроль над руїнами селища, яке стало символом героїзму українських солдатів, адже, як відомо: "Героїзм народжується тоді, коли щось йде не за планом". У плані нашого наступу 2023 року - це повністю героїзм українських воїнів.На інших ділянках без змінБіла Демократія🇺🇦
(2/2)...У районі Торецької громади ворог штурмує Залізне, адже Південне, по суті, зайнято ворогом. Також тривають вуличні бої у Нью-Йорку. Дуже неприємно буде, якщо ворог зуміє пробитись у Залізне з півдня, таким чином оточуючи підрозділи на старій лінії АТО західніше т.о. Горлівки⚡️Донецький н-к: орки рухаються вздовж залізниці далі і зупинити цю навалу ані 31 ОМБр, ані 47 ОМБр "Маґура" не можуть поки. Два батальйони 31 ОМБр взагалі потрапили в оточення між т.о. Прогресом та т.о. Лозуватським через відсутність наказу про відхід зі сторони командира бригади. Проте, на щастя, особовий склад взяв справу у свої руки та пробився із "котла" у повному складТакож тривають спроби ворога витіснити нас за річку ВовчаУ Красногорівців 59 ОМПБр потрохи витискається із міста. Зараз під нашим контролем лишаються території за річкою Лозова, основна ж частина міста взята ворогом. Дуже дивно, що про цю оборону в новинах дуже мало згадок, хоча дії оборонців не менш героїчні, як у тій же т.о. Мар'їнці у свій час⚡️Вугледарський н-к: ворог просунувся східніше Вугледара. Як же турбує мене те, що ворог задумав оточувати місто, адже в лоб взяти ніяк не можеНа інших же ділянках змін за тиждень не відбулосьБіла Демократія🇺🇦