Fuente
Біатлон Україна | Шведські біатлоністи сумніваються в успіху норвежців🤩 Себастьян Самуел...
2 690 Vistas/Alcance
2025-11-06 07:22
Mensaje №5522
🇸🇪😱 Шведські біатлоністи сумніваються в успіху норвежців🤩 Себастьян Самуельссон впевнений, що кількість перемог норвежців зменшиться:Гадаю, їм справді важко! З нетерпінням чекаю сезону без стількох норвезьких перемог.
🫠 Мартін Понсілоума вважає, що «медальний» тиск на інших норвежців зросте:Тиск на інших біатлоністів дещо зросте. Я вважаю, що Йоханнес (Бьо) брав на себе значну частину тиску, бо я не знаю, скільки років він був найкращим біатлоністом світу, тоді як іншим вдавалося залишатися непоміченими. Всі вони тепер будуть більше в центрі уваги.
Норвежці вирішили відповісти шведським біатлоністам і запевнили, що у них все чудово.🤔 Ендре Стрьомсгайм впевнений, що шведи матимуть небагато медалей:Так, зараз олімпійський сезон. Тож очевидно, що тиск надзвичайний. Я думаю, що всі хлопці відчувають тиск, пов’язаний з тим, що на Олімпіаді змагатиметься сильна норвезька команда, і що всі з нетерпінням чекають можливості потрапити на Олімпіаду та виграти медаль для Норвегії. Цей тиск, мабуть, найбільший на сьогодні.Ми відчуваємо себе сильними і насправді думали про французів набагато більше, ніж про шведів, але добре, що «Себбе» показує, що має намір взяти участь (у боротьбі) і цього року.
🔥 Марте Олсбю-Ройселанд переконана, що з'являться нові зірки:Я думаю, що цього року у «Себбе» буде певна конкуренція. Нам буде не вистачати Йоханнеса Тінґнеса Бьо на старті. Він був зіркою протягом багатьох років, і ми, мабуть, це помітимо (його відсутність). Але ми вже бачили раніше, що коли зірки йдуть, завжди з'являються нові. 📸: SVT | NRK