Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - BGG Інформує
Añadido 14 jul. 2024

BGG Інформує

@bgginform
Número de suscriptores: 5 962
Fotos: 3,850
Videos: 2,020
Enlaces: 2,420
Descripción:
Цікаві та регулярні публікації про ворога 🇷🇺/🇧🇾/🇰🇵 Зв'язок з командою BGG: https://t.me/bezbashenyi_bot Наші соціальні мережі: https://linktr.ee/bezbashyi

👥 Número de suscriptores

5 962
Promedio/Día:: +7
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: +166

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 614
Promedio/Día:: 6,160
Promedio/Tiempo:: 997
ERR: 27.07%

📊 Mensajes por Día

4
Último día: 5
Promedio semanal: 4.4
Promedio por día: 4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,200 25-05-22 03:21
Прорив на Дніпропетровщину у голову адмінам BGG📣 Вчора всі російські канали голосно заявляли, що їхні війська прорвали кордон з Дніпропетровщиною та що їхня навала вже відкрила новий фронт. Всі чудово бачили світлину росіян на транспорті з триколором, але ось вам повне відео цього епізоду.Оскільки ми всі знаємо, як майстерно наші вороги вкидають дезінформацію, ми почали шукати спростування цієї інформації.🔍 Наразі серед усіх підрозділів, найближчий до Дніпропетровської області - це 35 мотострілецька бригада, що захопила селище Котлярівка. Відстань від селища до області - 3,79 км. Знаючи, який наразі контроль неба та кількість наших підрозділів, що там є, вона навряд чи залишила б непоміченою колону для "справжнього прориву".🔸️ Не менш абсурдним є друге фото, де представлені військові 90-ї танкової дивізії, що востаннє в мережі засвітилась неподалік н. п. Українка, що значно довше від кордону. Можна було б зіграти на несподіванці, але перше відео не співпадає з рельєфом кордону між Донецькою та Дніпропетровською областями (вставте 48.138017,36.883202 у пошук Google Maps та віддаліть зображення для огляду повного прикордоння).💬 Праві ми чи ні, висновок робіть самі. Ми висловили свою думку та спробували логічно проаналізувати ситуацію.🛰️Знай ворога в обличчя - дій на випередження📚Аналітика, підрозділи, втрати - усе в нашому Instagram
👁 991 25-05-20 07:18
💀 Російські хакери знову у дії🧐 Нещодавно, російські хакери з проросійської спільноти *"Killnet" зламали і надали дані про цілі для українських систем протидії БПЛА.*Хакерське угруповання "Killnet" - це проросійська кіберактивістська спільнота, що прославилася атаками типу DDoS проти урядових сайтів країн НАТО з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Початково відома як платформа для кібератак на замовлення, група згодом взяла участь у низці резонансних інцидентів: атаках на сайти Італії під час Євробачення-2022, на Європейський парламент, урядові ресурси Чехії, Румунії, Норвегії, Молдови, Литви та США. "Killnet" неодноразово публічно бралася за гучні кампанії - наприклад, оголошення кібервійни Ізраїлю або погрози паралізувати банківську систему Європи - однак більшість заяв лишалася без суттєвого технічного підтвердження. Розвідки країн Заходу й незалежні дослідники вважають, що реальна ефективність "Killnet" є перебільшеною, а значна частина їхньої діяльності зводиться до інформаційних операцій, залякування та пропаганди, при цьому справжні технічні атаки (якщо вони й мали місце) могли бути забезпечені іншими акторами, зокрема пов’язаними з ГРУ рф.🔸️ 10 травня, один з найбільших російських Telegram-каналів Mash опублікував історію про те, що хакерська група "Killnet" нібито зламала систему стеження за безпілотниками *Airfence.*Система пасивного виявлення безпілотників Airfence 7, розроблена фінською компанією Sensofusion, забезпечує визначення координат безпілотника, його оператора, місця запуску, серійного номера тощо на відстані до 10 км. Вартість однієї системи становить 160 тис. євро без урахування податків.👀 На першому відео показано вигляд від обличчя хакерів всередині системи Airfence, з великим кластером активності в Одесі, а також зв'язками в Бельгії 🇧🇪 та США 🇺🇲.👉 Згідно з повідомленням, "Killnet" передав місцезнаходження систем ППО інформаційно-аналітичному центру "Мелодия" (OSINT та аналіз будь-якої інформації, що випливає у мережу), що входить до складу 88-ї розвідувально-диверсійної бригади "Еспаньола".За повідомленнями, тоді було уражено щонайменше сім систем ППО від Сум до Одеси, що вплинуло на здатність наших військових відстежувати російські БПЛА та безпілотники. Mash додатково опублікували відео удару по системам ППО.💬 Цікаво, що цією історією "Killnet" поділився безпосередньо з Mash, а не з каналом виключно військового блогера. Mash також, безумовно, є більш проурядовим, ніж деякі інші великі російські канали. Досі інформацію поширювали лише російські канали.🦾Розуміння противника - ключ до перемоги📊BGG в Instagram: аналітика підрозділів армії рф
👁 1,100 25-05-18 19:33
#ВиVчаємоПокидьківВіталій Ніколаєвіч Шаповалов на позивний "Дед" - гвардії старший прапорщик, розвідник-снайпер армійського спецназу росії.🔫 Службі "Дед" віддав понад 20 років життя. Також, заявлений ворогом як "легенда снайпінгу" в армійських колах рф, який виховав не одне покоління снайперів, деякі з яких стали Хероями росії.🔫 Розвідник із значним бойовим досвідом. За час своєї довгої служби 5 разів перебував у відрядженнях у Чечні, кожне по півроку. Сумарно 2 роки провів у Сирії, де, зокрема, здобув свою популярність як "протитанковий дід", про що пізніше робили нариси, а цей епізод увійшов до книги *"Дерывация". У Сирії виконував завдання, зокрема в провінції Хомс, брав участь в **"Акербатській операції". *Книга "Дерывация" Алексея Суконкіна оповідає про роботу снайперського підрозділу морської піхоти в Сипії з усіма професійними складовими: тактикою, балістикою, психологією.**"Акербатська операцяія" (або "Акербатський котел") - це умовна назва оточення бойовиків "Ісламської держави" сирійськими урядовими військами за підтримки російської авіації у районі міста Акербат (провінція Хама) в серпні-вересні 2017 року. Російська сторона заявила про знищення кількох тисяч бойовиків та стратегічне значення цієї перемоги як приклад ефективної операції проти ІДІЛ. Подія активно використовувалась у російській пропаганді як символ успішного втручання рф у сирійський конфлікт, хоча її масштаби залишаються непідтвердженими з незалежних джерел.У повномасштабному вторгненні він приймав участь першого, незважаючи на свій поважний за мірками військової служби вік (йому було 47 чи 48), Віталій "Дед" продовжував залишатися в строю. 🧐 Про те, який гвардії старший прапорщик Шаповалов пройшов шлях говорять його нагороди, оскільки не кожен ворожий офіцер може похвалитися такою кількістю.🎖 Серед його нагород:🔸️ Три ордени Мужності.🔸️ Медаль "За відвагу".🔸️ Медаль "За хоробрість" I ступеня.🔸️ Медаль "За хоробрість" II ступеня. 🔸️ Медаль Суворова. 🔸️ Медалі "За військову доблесть" I і II ступенів.🔸️ Медаль "За бойові відзнаки".🔸️ Медалі Міноборони рф.💀 11 травня 2025 року він помер десь на теренах нашої неньки. Йому було 51 рік. Повідомляється, що "Дед" посмертно буде представлений до звання Хероя росії, а також встати в стрій "золотих зірок" армійського спецназу рф.⚰️ 16 травня Віталій Шаповалов був похований з військовими почестями.💬 Жирна ціль, працюємо далі.🔝BGG - читай, аналізуй, перемагай! 📕Підрозділи, формування, тактика окупанта - все у нашому Інстаграмі!
👁 1,900 25-05-05 18:38
🤖 Спеціальні технологічні розробки для ВДВВиставка техніки розроблених спеціально для ВДВ, серед яких: наземні та повітряні безпілотники, продемонстровані в підмосковному Алабіно на дні інновацій ВДВ. 🧐 З цікавого можна помітити наземну платформу, керовану оптоволокном, той самий перехоплювач дронів і наземний дрон-мінер. Додатково, відмічаємо нове екіпірування, захищену бронетехніку, баражуючі боєприпаси, ходові міномети на дистанційному управлінні, ударні БПЛА оптоволоконні FPV-дрони та FPV зі скидами. Зокрема, ми дізнались, що ворожий дрон-перехоплювач призначений для ураження наших розвідувальних безпілотників і дронів типу "Баба Яга". Він здатний запускатися як зі стаціонарної пускової установки, так і з ручної ПУ.💬 Останнім часом ворожі підрозділи ВДВ отримують таке собі технологічне покращення, що особливо було помітно у різних дивізіях та окремих підрозділах, що воюють у гарячих точках фронту. Зрозуміло, що ієрархія та права військових у ворожій армії не зникнуть: "Шторми" будуть бити м'ясом, коли як оператори технологічних розробок будуть все робити дистанційно. 🥷Вивчай свого противника з BGG📖Наша база зі статтями (Інстаграм)
👁 1,300 25-05-03 11:41
🇰🇵🇷🇺 Нові фото та відео з північнокорейськими "спецназівцями"🧑‍💻 Нещодавно, рискаючи ворожими джерелами, наш аналітичний відділ 🇺🇦 знайшов більше цікавих калрів та фото спільної роботи північнокорейських та російських вояків.🧐 З цікавого, хто не знав, першою відомою інтеграцією корейських солдатів сталася під час докомплектації ними 810-ї бригади морської піхоти рф. Таким чином, робимо висновок (або припускаємо), що ці двоє вояків з КНДР 🇰🇵 на світлині — у складі морської піхоти, виконують роль гарматного м'яса для штурму Курщини.👉 Цікавим також є відео, заявлене як "спільна робота північнокорейського спецназівця та росіянина". Ми дуже поважаємо роботу оператора, що відчайдушно стоїть перед солдатами та працює у ролі камери-живого щита. Корейця показують максимально живучим та професійним воїном, що працює у парі зі своїм побратимом у вигляді росіянина. Відео, звичайно, цікаве, однак більше виглядає як показове захоплення руїн, ніж справжній штурм.💬 Щось нам пригадується, Міноборони рф та сам пупкін заявляли про повну деокупацію Курщини, однак відео її "звільнення" потрапляють у наш об'єктив досі. Так коли ж там її вже від "нациків" звільнять? Бо поки її ніби "звільняють", виходять та знову заходять задля нових кадрів.B.B.G. - Підписатись📢База знань (Instagram) про противника
👁 1,400 25-05-03 06:08
#ВиVчаємоПокидьківНікіта "Берн" Сьомочкін - старший лейтенант, командир роти 346-ї гв. Окремої бригади спеціпльного призначення ГРУ. 👉 Після випуску з РВВДКУ у 2020 році Нікіта був розподілений до 346-ї бригади. На війні в Україні починав на посаді командира навчальної групи бригади, після закінчення захоплення Маріуполя був призначений на посаду командира розвідгрупи. 👀 Після Маріуполя група Нікіти виконувала бойові завдання на різних ділянках фронту: 🔸️ Рубіжне;🔸️ Сєвєродонецьк;🔸️ Попасна;🔸️ Соледар;🔸️ Білогорівка;🔸️ Кліщіївка;🔸️ Лисичанськ.На останньому завданні, 16 березня 2024 року на Лисичанському напрямку, "Берн" забезпечував виведення і заміну групи. Під час евакуації розвідники потрапили під удар FPV, було пошкоджено машину, сам же Нікіта отримав поранення руки. Незважаючи на власне поранення, він встиг надати допомогу своєму пораненому розвіднику, після чого, давши команду на відхід, став сам іти в інший бік, у спробі виманити наші дрони на себе, щоб група змогла вийти з-під удару.😏 Сховавшись, група отримала від "Берна" наказ до нього не підходити, щоб не потрапити під удар. Останні його слова на станцію були "птах наді мною". 💀 16 березня 2024 року під час виконання бойового завдання він офіційно загинув.🎖 Указом президента рф від 18 вересня 2024 року старшому лейтенанту Нікіте Семочкіну посмертно присвоєно звання Хероя росії. Також був нагороджений двома орденами Мужності, двома медалями "За відвагу", медаллю Суворова.⚔️"Вивчай ворога, щоб знати, як йому протистояти."📢База знань (Instagram) про противника
👁 1,200 25-04-28 05:56
🔫 Тактика засідок: російські дроноводи використовують нові методи проти нашої техніки🔸Задум: Оператори дронів Збройних сил рф впровадили нову тактику, спрямовану на нейтралізацію колісної техніки наших військ. Метод полягає у використанні дронів-бомбардувальників, які скидають спеціальні шипи на автодороги, якими рухається наша техніка.Водії, не помічаючи перешкод на високій швидкості, можуть пошкодити колеса, що призводить до зупинки або значного уповільнення транспортних засобів. Після цього на нерухомі машини наносять удари за допомогою FPV-дронів.🧐 Хоча така тактика може не становити серйозної загрози для бронетехніки, оснащеної системами централізованого підкачування шин і вставками типу runflat, вона створює значні проблеми для іншої колісної техніки, яка не має подібних систем. Це робить її легкою мішенню для атак, особливо у відкритій місцевості.💬 Відверто кажучи, як ідея - це доволі цікавий задум. Однак, ми тут не говоримо про те як все страшно. ми говоримо як цю тактику уникнути. Тому, треба бути готовим добудь-якого сценарію, що може трапитись на дорозі. Слідкуйте за дорогами та намагаєтесь не рухатись звичними логістичними маршрутами задля збереженню свого життя, своїх побратимів та своїй техніці.🐈‍⬛Досліджуй ворога та його переваги 💬Єдиний Інстаграм-акаунт зі статтями про армію росії
👁 1,300 25-04-22 21:51
📊Ну що ж, настав час таки підвести підсумки нашого опитування щодо розділів наших улюблених аналітичних статей про ворожі підрозділи та форування. Результат трішки неочікуваний, але голоси будуть враховані і оновленні статті вже скоро почнуть зʼявлятись. 1) Найменші показники: щодо загальної інформації, то тут все зрозуміло, але без неї нікуди, тому вона буде, але можливо в іншому вигляді. А ось щодо історії та участі в минулих війнах, то тут я здивований більше. Тут ще розберемось як буде краще. 2) Цікаві факти, особистості, бойовий шлях, озброєння та структура набрали приблизно однаково, тому будуть залишені в тому ж самому вигляді, хіба що фактів та осіб буде більше(до цього їх майже не було). 3) "Всі розділи" звичайно ж лідер у голосуванні і це означає, що нам слід акцентувати увагу на покращенні всього комплексно, а не чогось конкретного.4) Аналіз бойової роботи - це те, що Вам цікаво і предсталяє користь, однак іноді дуже важко реалізовується пошук інформаційних матеріалів про це. Втім, ваші побажання будуть враховані! 🫡"Капрал", "Цивіл" та інші адміни та аналітики "Безбашених геймерів"
👁 914 25-04-11 17:49
#АналітикаВідBGGЯк російський масований контрнаступ на Курщині переріс на новий наступ на Сумщину👀 Останнім часом, ми почали помічати як на Курському напрямку триває успішний ворожий наступ на кількох ділянках, де російські війська поступово просуваються вглиб Сумської області.Зокрема, в Міноборони росії підтвердили нещодавні повідомлення про окупацію населеного пункту Журавка, чому є додаткові відео докази. За даними ворожих джерел з місць, під контроль російських військ також перейшли кілька прилеглих лісосмуг. 🔸 На рубежі Володимирівка - Веселівка тривають бої, під час яких російські війська планомірно просуваються на південь.🔸 На рубежі Басівка - Локня - Олешня тривають важкі бойові зіткнення. Наші війська зробили кілька контратак у напрямку перших двох населених пунктів, однак повернути ці населені пункти не вдалося. Додатково, у районі Олешні зберігається складна ситуація.🔸 В околицях Гуєво ситуація поки також залишається незрозумілою. Вже третій день у Мережі обговорюється інформація про наступ ЗС рф у напрямку населеного пункту Горналь, однак вона не підтверджується ні ворожими джерелами з місць, ні кадрами об'єктивного контролю.Водночас, ворожі джерела стверджують, що говорити про побудову "буферної зони" на кордоні з Суджанським районом дуже передчасно: на Сумщині зайнято всього кілька сіл, та й сама Курська область повністю до кінця не є окупованою ворогом. Однак, як заявляє ворог, наші сили повільно, але відступають і якщо тенденція продовжиться, то в певний момент вже Суми можуть опинитися в радіусі роботи російської ствольної артилерії. 💬 Все може бути, тому будемо дивитись по мірі продовження бойових дій. Головне - думати, що кращого сценарію не буде, щоб бути готовим до всього. Так, Суми наразі під загрозою та й ситуація через погані укріплення є не кращими, однак, треба працювати та бити ворога як це лише можливо.B.B.G. - Підписатись📢База знань (Instagram) про противника
👁 918 25-04-11 00:26
🛖 Пам'ять народних казок👀 На відео фігурує російська "Мста-С" з додатковим дерев'яним захистом типу "Избушка".Колись ми розглядали "геніальну" розробку вояків тоді ще 1-го армійського корпусу ЗС рф (наразі 51-а загальновійськова армія), що до 2022 мала всім відому назву "Народная Милиция ДНР" та, як нескладно зрозуміти, складається з "донбаських шахтарів" з російськими паспортами. Тоді ми подивилися на САУ "Мста-С" з власною назвою "Косандра".❗️Одразу ж треба розуміти, що такий тип бронювання обумовлений двома факторами: САУ працює на дальніх відстанях та не потребує "цар-мангалу", а "Избушка" є ворожим аналогом легкого бронювання техніки. Проте, одразу ж постає питання щодо надійності такої броні. Річ у тім, що подібний шар колод може прийняти на себе удар БПЛА чи, можливо, РПГ/РШГ. Однак, не забуваємо, що при влучанні вся ця броня одразу ж горітиме через дерев'яний покрив.🧐 Цікаво було б дізнатися, чи влучав хтось із наших вояків у подібну конструкцію та як швидко цей "виріб" реагує на влучання.У підсумку, тепер ми маємо нові російські реалії бронювання техніки: 🔸 "Легкий мангал" – легкий броньовий покрив для машин, багі тощо; 🔸 "Мангал звичайний" – типове озброєння сучасних танків чи БМП; 🔸 "Цар-мангал" – броня, посилена шарами заліза, металу, деревини та інших матеріалів для посилення антидронового захисту та мінімальної мобільності; 🔸 "Избушка" – легка форма броні, що нині помічається на деяких російських САУ.Ми - аналізуємо, ви - використовуєте.B.B.G. - Підписатись📢База знань (Instagram) про противника