Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 bf-109e channel
Añadido 10 ene. 2022

🇺🇦 bf-109e channel

@bf_109e
Número de suscriptores: 2 779
Fotos: 3,330
Videos: 315
Enlaces: 70
Descripción:
Розважально-інформаційний канал чєловєка-істрєбітєля.

👥 Número de suscriptores

2 779
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -6
Promedio/Mes:: -32

📊 Mensajes por Día

3.4
Último día: 8
Promedio semanal: 3.7
Promedio por día: 3.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 294 26-03-12 20:36
Ніч над морем. Чорна вода.Флагман іде — важка хода.Сталь і ракети, гордий борт,Чорноморський імперський флот.Радари ловлять тінь у імлі,Хвиля б’є в броню на ходу.А на палубі — юний матросЩе не розуміє біди глибину.Ім’я його — Єґор Шкрєбєц,Серед сталі і темних сердець,Серед штормів і пінних бурунівПливе він хохлам видавать пиздюлів.Москва! — грім над хвилями!Москва! — сталь і вогонь!Флагман флоту йде крізь бурю,Наче морський бастіон!Шкрєбєц! — сирени кричать!Шкрєбєц! — небо в огні!Чорне море терпляче чекаєНа крейсер в своїй глибині!Із глибини чорна постать встає —Це сам Нептун пробудився зі сну!Довгий тризубець у його рукахВраз пронизав і місток, і корму!Горить вогонь і гуркоче метал,Крейсер "Москва" завиває й кричить,Ну а матросик Єґорка ШкрєбєцНаче води в рот набрав і мовчить.І серед вибухів та чорних водЧути чийсь крик, повний болісних нот.Вітер той крик пронесе через ніч —Шкрєбєц… Але хвиля мовчить.Москва! — жертва Нептуна,Москва! — металобрухт!Флагману флоту не фартонуло,По трюмах гуляє красний пєтух!Шкрєбєц! — сирени кричать!Шкрєбєц! — небо в огні!Чорне море гостинно приймаєКрейсер в своїй глибині!
👁 401 26-01-15 22:25
До речі, поки ви донатите на екофлоу для військових. Наткнувся на доволі корисний і ємнісний пост щодо використання генераторів і тд від військового Олександра Мамая. Раджу усім ознайомитись, хто лиш почав користуватись, бо це те «чому в школі не вчать». 10 порад для НОВАЧКІВ щодо зарядних станцій (екофло, блюетті, джекері, окітел і так далі). В кого є доповнення - пишіть в коментарях.1) Чітко розмежовуйте 2 терміни: потужність і ємність. Потужність зазвичай вимірюють в ватах (Вт - укр.; W - англ.) або кіловатах (кВт - укр.; kW - англ.; в одному кіловаті - одна тисяча ват). Ємність зазвичай вимірюють в ват/годину або кіловат/годину. Наприклад ємність 2 кВт/год означає, що якщо у вас буде підключений ноутбук зі споживанням 200 ват/год, то повністю заряджена станція зможе його живити приблизно 10 годин. При цьому ОБОВ'ЯЗКОВО майте на увазі: якщо ємність зарядної станції 2 кВт/год - це ще зовсім не означає, що вона зможе закип'ятити двокіловатний електрочайник. Якщо максимальна вихідна потужність станції буде 1200 ват, то вона просто "піде в захист" і відключить подачу живлення.Деякі зарядні станції мають вдвічі більшу КОРОТКОЧАСНУ вихідну потужність. Наприклад "номінальна потужність 300 ват, в режимі "буст" - 600 ват. Але цим не треба зловживати".2) При виборі зарядної станції майте запас потужності, щоб прилад не працював на межі. Окрім цього, пам'ятайте, що побутові прилади, де є електродвигун або компресор (наприклад, холодильник) при запуску короткочасно споживають більшу потужність і лише потім виходять на так званий номінальний показник.3) Бережіть зарядні станції від "поганої синусоїди" або, простіше кажучи, неякісного електричного струму. Якщо ви заряджатимете зарядну станцію від дешевого НЕінверторного генератора - то вона проживе недовго. Тому заряджайте або від міської мережі, або від якісних ІНВЕРТОРНИХ генераторів, або ж спочатку підключайте в НЕінверторний генератор комп'ютерний UPS або розумний стабілізатор напруги, а вже в нього підключайте зарядну станцію.4) Бійтеся конденсату. Якщо ви заносите зарядну станцію з холоду в теплу кімнату - там всередині ОБОВ'ЯЗКОВО буде конденсат, що її рано чи пізно вб'є. Тому давайте просохнути вашому екофло чи блюетті, коли приносите його з вулиці в тепле приміщення. Дощ, мокрий сніг - теж вбивця зарядних станцій.5) Якщо у вас зарядна станція має додаток або перемикач - знижуйте ВХІДНУ потужність. Якщо всі виставлятимуть на вхід максимальні, наприклад, 2 кіловати на вхід (на заряд) - можете уявити, яке навантаження буде на міську мережу. Думайте не тільки про себе.6) Намагайтесь не розряджати зарядні станції "в нуль". Сучасні залізофосфатні акумулятори (LiFePo4) в зарядних станціях не так бояться розряду, як літієво-іонні (Li-ion/NCM) - які були в зарядних станціях попередніх поколінь. Але все одно виснажувати "в нуль" не варто. Можна в додатку виставити обмеження, щоб коли розряд опускався до 20% - станція відключала подачу струму.7) Гнатися за брендами не обов'язково. Є непогані нові моделі на ринку (наприклад, Oukitel P2001 Plus - не гірша, ніж розрекламована Ecoflow Delta 2 Max, при цьому ціна на неї більш доступна). Досить цікава також вийшла модель DJI Power 1000 V2.8) Пам'ятайте про апгрейд. До багатьох зарядних станцій можна докупити фірмовий акумулятор цього ж бренду, який збільшить загальну ємність. Це може підійти тим, хто не має достатньої суми на дорогу модель: можна взяти дешевшу і потім докупити додатковий акумулятор. Вихідну потужність це не збільшить, а от ємність - так.9) В багатьох зарядних станціях є режим ByPass, коли зарядна станція пропускає через себе струм міської мережі і коли та зникає - швидко перемикається на акумулятор. Таким чином менше зношуються акумулятори. Але при цьому звертайте увагу на швидкість такого перемикання. Якщо це на рівні 10 мілісекунд - то це гарний показник. Ваш комп'ютер (системний блок) або телевізор переживе таке перемикання безболісно.10) Правила безпеки.
👁 418 25-11-26 12:06
Може, то чорти на скриньці й регочуть, бо нечисть на екрані їм знайома - не вперше бачать, як її козаки у «Пропала грамота» дурять. А може, то вони так сміються, бо й самі з такою ж нечистю знюхалися - от і впізнали «родичів» по дурості. Бо тільки зовсім дурні чорти можуть із московитами пізнатися: ті ж не просто нечисть, а така, що й сам чорт, подивившись, перехреститься.А після того, будуть чорти дивитися інший сеанс - як хлопці з бригади «Рубіж» влітають в нечисть безпілотниками. [ось тут, до речі, маєте смачну нарізочку]Автор скриньки - найкраща подруга лісових чортів eva.laydachenko. А саму скриньку - розігруємо за донати кратні 50 грн, щоб зібрати хлопцям з бригади «Рубіж» на паджеріка! Чим більше донатів по 50, тим більша ймовірність виграти скриньку, а також тим менше московитської нечисті!Крутити спін розіграшу будемо в день закриття збору. А поки - кидай грошів, щоб тебе чорти не вхопили!На Mitsubishi Pajero Для 4 бригади Оперативного призначення НГУ «Рубіж»🎯Ціль: 330 000.00 ₴ (зібрано 200 011.02 ₴)https://send.monobank.ua/jar/8rB6muYP5A4874 1000 2159 1907Банки та соцмережі: https://linktr.ee/min.voloPaypal [email protected]#MinVolo #WalletForces
👁 294 25-08-15 19:06
Набір для самостійної збірки FPV детектора по відео. (V2 з підтримкою 3.3ГГц)(Аналог Дзиги, Чуйки, Хувера і тд..)Наразі діапазони 1.2 та 5.8, 3.3Проект повністю відкритий. Плата, BOM, схема, прошивка. Робиться на ентузіазмі декількох людей, донатів для них та спільноти навколо. Всю наявну документацію скидаю по запиту (не обов'язково щось купляти для цього! Можете самостійно де завгодно. Головне просто бажання зібрати і далі за призначенням..)Тут пропонується готовий набір з компонентів. В нього входить вся смд-дрібнота, мікри-індуктори, відеоприймачі, дисплеї, антена 1.2 та корпус. (Все що на фото) Можлива опція часткової комплектації, якщо щось вже маєте. За абсолютно повний варіант Ціна: – 7900 грнЗа мінімальний варіант (мікри-індуктори) Ціна: – 430 грнТакож пишіть, якщо можете долучитись до проекту/маєте ідеї/напрацюванняУВАГА! Boost модулі можуть бути як на 5в(те що необхідно) так і на 9/12в. Дивіться уважно на перемичку і за необхідності переставте паяльником!P.s. через певний дефіцит плати поки місцевого виробництва. При попередньому замовлені можуть бути китайські, відповідно дешевше. Приклади готового виконання в коментах.Кількість комплектів готових зараз до відправки 5шт📩>> Замовити <<@uaDIY_Store
👁 384 25-08-14 09:59
Йоу!Маємо апдейт щодо нашого крайнього збору. Хлопці зараз тримають ультрагарячий Покровський напрямок, тому певний час банально не могли вийти туди де можна поремонтувати авто. Ось вам звернення від пана Мігранта:«Вітаю, друзі! Неймовірно вдячний за те, що зібрали на ремонт моєї робочої машини, проте реалії Покровського напрямку змушують змінити пріоритети. Ситуація справді складна, і, нажаль, ми несемо втрати. Тому для максимально швидкого відновленя роботоздатності нам потрібні генератори. А для важких бомберів (так званої Баби Яги) генератор має бути відповідний - потужний п'ятикіловатний. Окрім цього, для робочих потреб потрібен також дещо менший генчик, двокіловатний. Всім дякую, всім побільше мертвих русаків🤘»Тож наразі, план наступний:1)Машину на сто повезуть з понеділка, чекатимемо апдейтів2) Замовляємо уже генчик на 2 кВт, Konnen&Sohner Basic KSB 21i S, вартістю 15300 грн3) Мусимо оперативно зібрати на ген для баби Яги, на 5 кВт, розглядаємо Konner&Sohnen KS5500iES ATSRНа генератор для живлення Баби ЯгиДля 4 бригади оперативного призначення НГУ «Рубіж», на Покровський напрямокKonner&Sohnen KS5500iES ATSR🎯Ціль: 56 000.00 ₴https://send.monobank.ua/jar/8dJXT6bWxH4441 1111 2738 8845Якщо маєте питання - спрямовуйте до @AjchajchanДякуємо за розуміння, бережіть себе!#MinVolo #WalletForces