Fuente
🛑БУДЬТЕ В БЕЗПЕЦІ!🛑 | Ви живете на Донеччині, виходите на бойові місії, поки на вас, як на п...
20 200 Vistas/Alcance
2026-03-15 07:36
Mensaje №6032
Ви живете на Донеччині, виходите на бойові місії, поки на вас, як на пріоритетні цілі, полюють не тільки фпв та молнії; на вас із задоволенням використають навіть балістику, аби здихатися вас як розвідки та надійного ураження стратегічних цілей.Ви обслуговується і використовуєте в роботі дуже складне та дороге обладнання, на яке ви сумарно вчилися місяцями.І! Вам заплатять за бойові лише за ГОДИНИ,коли БОРТ У ПОВІТРІ! Інше - то ви робите для душі. Це не рахується.І якщо ви виїхали на бойові, облаштували позицію, розклалися, але не злетіли, бо по вас летить шахеди - ви не отримуєте ніхуя.Точніше, трохи більше за заброньованого охоронця атб.Нагадую, це - еліта. Це люди з ВОСками пілотів. Це блять новостворений тіпа модерновий сбс.Тому скільки разів у рік людина на боячках бачить сотку чи хоча б якусь квоту від неї, залежить ВИКЛЮЧНО від якості хуя, на якому вас вертить командування. І навіть якщо там ок люди, їм верхні чини можуть тупо наказати платити по нових трафаретах.І дуже добре, що з цього є чудові виключення, де ставляться добре, і там треба менше допомоги, ніж іншим.Ось так десь.Власне, виходить, що дуже багато бійців живуть за рахунок сімей, збережень, підробітків та екосистеми друзів. Я особисто, з власної кишені, раніше регулярно закривала борги своїх людей, бо це не налазить на голову. Зараз сама ризикую опинитися з постійним мінусом.ТОМУ, БЛЯТЬ Коли ви бачите збір на інструменти, ремонти машин, збори на компенсацію побутових витрат, бойових потреб, тощо - це не блять А НА ШО Б ЩЕ РОЗВЕСТИ ЦИВІЛІВ.Це сука люди на передовій не вивозять за все платити, ідуть в мінус, і просять в людей, які живуть не у війні, допомогти. Передусім собі, якщо хочете, передусім допомогти собі і далі могти жити.