Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🛑БУДЬТЕ В БЕЗПЕЦІ!🛑
Añadido 14 jul. 2024

🛑БУДЬТЕ В БЕЗПЕЦІ!🛑

@bezpeka_tut
Número de suscriptores: 15 518
Fotos: 472
Videos: 114
Enlaces: 148
Descripción:
Вітаю друзі!!! Канал створено для попередження про небезпеку та новини! Також будемо повідомляти про повітряні тривоги!
Fuente

🛑БУДЬТЕ В БЕЗПЕЦІ!🛑 | На фото колишній президент Афганістану Ашраф Гані. Він у 2017 році під...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🛑БУДЬТЕ В БЕЗПЕЦІ!🛑 🛑БУДЬТЕ В БЕЗПЕЦІ!🛑 @bezpeka_tut
19 700 Vistas/Alcance 2025-03-04 11:31 Mensaje №4790
На фото колишній президент Афганістану Ашраф Гані. Він у 2017 році підписав "сдєлку" щодо малоземельних металів з тодішнім президентом США Трампом, повіривши що це допоможе у боротьбі з террористичним рухом «Талібан». З 15 серпня 2021 року перебуває у вигнанні після того як таліби захопили Кабул і оголосили переможне завершення війни. Перед тим таліби страчували співробітників урядових установ і тих, хто співпрацював з американцями. Це сталося через те що американці зрадили своїх афганських союзників і раптом покинули територію Афганістану. Коли американці мовчки, без попередження, пішли з найбільшої авіабази Баграм, вони там залишили величезну кількість військової техніки і зброї. Десь місяць тому Трамп пригрозив перестати надавати фінансову допомогу Кабулу, якщо Афганістан не поверне озброєння та обладнання, яке там залишили американські війська у 2021 році. Представник МЗС Афганістану відповів: «Бажаєте повернути свою зброю? Прийдіть і візьміть». А щодо "сдєлки" він сказав: «Люди не укладають сдєлки із продажу своїх держав. Вони укладають угоди після діалогу, щоб знайти сфери спільних інтересів». Трамп про ту зброю вже не згадує. Як і не згадує що та його сдєлка відбулася лише на папері.