Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - beyond reanity
Añadido 14 jul. 2024

beyond reanity

@beyondreanity
Número de suscriptores: 3 128
Fotos: 1,610
Videos: 91
Enlaces: 279
Descripción:
книжки, серіали та серфінг 🩵 telegram/instagram - @violonova
Fuente

beyond reanity | I love you- I love you too. Love has never been our problem. як же я п...

Logotipo de la comunidad de telegram - beyond reanity beyond reanity @beyondreanity
1 140 Vistas/Alcance 2026-01-11 12:11 Mensaje №1828
- I love you- I love you too. Love has never been our problem. як же я переживала за цю екранізацію!!отже, що в нас дано:Поппі та Алекс були друзями не розлий вода. колись доля звела їх - абсолютно протилежних за характером людей - в одній подорожі, і з тих пір раз на рік вони їздять разом у відпустку на тиждень, даючи волю своїм векейшн версіямале одного літа у Тосканії дещо стається, і Поппі та Алекс на два роки перестають спілкуватися. аж поки не зустрічаються на весіллі брата Алекса, де їм доводиться врешті поговорити та визнати болючу правду_______книга (відгук був ось тут) неймовірно чудова - легка, дотепна, мила, ну просто боженька жанру ромком 🥰 а тому зіпсувати ідеальну літню історію кастом з номінальною хімією або коряво аптованим сценарієм було б раз плюнутиале вчора подруга мені написала "НЕ ЗАПОРОЛИ!!! 😭❤️❤️❤️❤️", а сьогодні я це підтверджую 😍мені було гарно все - актори просто неймовірно підходять одне одному (пішла навіть перевіряти їхні real life partners, але інтернет не порадувало новинами про їхні стосунки 😢), знято дуже у вайбі книги і хоча оригінал я вважаю глибшим за сценарій (через більш пропрацьовану та "ускладнену" кінцівку) - не можу уявити людину, якій це кіно не сподобається 😌особливо як Том Блайт (Алекс) танцює у барі - передивлялася 5 разів 🤤нагадую, що це перша екранізована історія Емілі Генрі, а в розробці ще "Книголюби", "Пляжне чтиво", "Щасливе місце" та Кумедна історія. чекаємо!!!ps до речі, у фільмі є епізодична роль, яку грає Люсьєн Лавісконт (Алфі з "Емілі в Парижі"). я дивилася все в оригіналі без субтитрів (з ромкомами це не складно), але на появі Люсьєна включала їх на кожній репліці, бо його британська англійська це просто лютий кошмар 😅