Fuente
Бережи себе ❤️ | Навіщо вимірювати тиск, коли почуваєшся нормально?"Ох, мені погано —...
1 000 Vistas/Alcance
2023-11-17 07:37
Mensaje №927
Навіщо вимірювати тиск, коли почуваєшся нормально?"Ох, мені погано — мабуть, тиск підскочив. Де мій тонометр?". Це доволі поширена ситуація, коли наше самопочуття спонукає нарешті виміряти той тиск. Проте наскільки це правильно? І що нам дасть одне значення?📌 Національна служба здоров’я Великої Британії радить перевіряти тиск принаймні один раз на 5 років людям віком понад 40 років.Йдеться саме про профілактику, коли в тебе немає скарг чи діагностованої гіпертензії. Якщо ти входиш до групи ризику, слід перевіряти тиск частіше — принаймні один раз на рік (наприклад, під час щорічного чекапу 😉).Нормальним вважається тиск до 130/80 мм рт. ст. З віком імовірність гіпертонії зростає. 📌 Фактори ризику щодо високого тиску такі:— надмірна вага;— незбалансоване харчування (мало фруктів та овочів у раціоні);— ти мало рухаєшся (привіт, робота онлайн);— ти куриш, п’єш алкоголь та/або споживаєш надміру напоїв з кофеїном;— маєш багато стресів (а хто їх зараз не має 🥹);— діагностована гіпертензія в близьких родичів.Як бачиш, факторів ризику багацько. Тому так важливо періодично перевіряти тиск. Це допоможе вчасно ідентифікувати перші ознаки хвороби і, відтак, почати ефективне лікування.#чайзмалиноюБережи себе ❤️