Fuente
Berezhanskiy .info | ЧИ ВАРТО ЙТИ В СТРАХ«Йди в страх» - такі заклики лунають від багатьох ...
328 Vistas/Alcance
2025-12-10 09:06
Mensaje №142
ЧИ ВАРТО ЙТИ В СТРАХ«Йди в страх» - такі заклики лунають від багатьох «розвивальщиків», «тренерів успіху», «менторів щастя». Така думка популярна в «масовій психології» і серед езотериків. Немов там є багато ресурсу і пряма дорога до «бути собою» та «любити себе».Що я про це думаю ясно з інтонації першого абзацу. Але озвучу )Такі заклики – це дурня. Небезпечна для життя та/чи здоров’я.Так, звучить гарно. Коротко. Ясно. Мотивуюче. І щось в цьому є. Але… Але все не так просто, насправді. І для більшості людей це запрошення в погану історію. Бо окрім «йди в страх» там має бути ще багато-багато уточнень. Коли можна. А коли не варто. Там дуже багато протипоказань. Тому для більшості людей цей заклик спрацює в мінус. А якщо «для більшості в мінус», то чи варто таке всім рекомендувати?Якби я й закликав би до чогось, то це звучало би «ЙДИ В ЦІКАВІСТЬ», «ЙДИ В СВОЮ МРІЮ» (я так і роблю через свої книги… одна з них про творчість та мрії «МРІЙ. ТВОРИ. ЖИВИ»).Йди туди, де тобі цікаво. Вперто йди до своєї мрії. Буть там і з тими, де твоє серце світиться та теплішає від любові, палає від пристрасті.Цей заклик, нажаль, менш зрозумілий. Бо страшно – це дуже просто та знайомо кожному. А от «мріяти»… більшість людей або так і не навчилися, або розучилися через трагічні обставини.Повірте, на шляху до мрії вам точно потрібно буде пройти через страх, вийти з зони комфорту… Але це не «тупо йти в страх, бо треба йти в страх», а «йти до своєї мрії та заради цього долати різні перешкоди, в тому числі свої страхи та обмеження».Якщо вам «просто страшно» – там щось є небезпечне для Вас. І чи вистачить сил з цим впоратись… про це варто десять раз подумати та спланувати.Тому краще йти в напрямку своїх мрій.Це більш перспективний напрям та фокус для уваги (сили).ПРО МРІЇ ТРОХИ ЯСНОСТІТреба розбиратися чому мрія згасла. Чи чому щось зупиняє рух до неї. Чи чому взагалі «нічого не відчувається».Мрію варто шукати там, де є цікавість. Де були дитячі мрії. В тих сферах життя та тих проявах, які є постійно й тому стали непомітними (але вони є!).Як зрозуміти що це мрія?Є інше питання, яке може дати підказки.«А без чого я не хотів би та не можу жити?». Мрія - це про те, без чого життя наче втрачає світло, втрачає свою якість та барви. Багато без чого можна гарно жити. А от без мрії життя стає сіре та безрадісне, навіть якщо в ньому є усе інше.***© Андрій Бережанський, тілесно-орієнтований терапевт, кінезіолог, краніосакральний терапевт,системний розстановник, автор книг***З втратою мрій останні роки стикнулися ну дуже багато людей. Якщо шо – я з цим працюю як спеціаліст. Було би у Вас бажання віднайти свої мрії та йти до них.Мрія додає сенсу, глибини, трепету, світла, драйву. До мрії варто йти за будь-яких умов та обставин.