Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Людмила Димидюк - начальник Бердичівської РВА 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

🇺🇦 Людмила Димидюк - начальник Бердичівської РВА 🇺🇦

@berdychiv_rva
Número de suscriptores: 518
Fotos: 2,560
Videos: 172
Enlaces: 180
Descripción:
Офіційний Телеграм-канал начальника Бердичівської районної військової адміністрації. Facebook начальника районної військової адміністрації https://www.facebook.com/profile.php?id=100069581576 Разом до Перемоги! Все буде 💙💛
Fuente

🇺🇦 Людмила Димидюк - начальник Бердичівської РВА 🇺🇦 | Сьогодні на Житомирщині відбулася перша велика зустріч "Діалог з грома...

Сьогодні на Житомирщині відбулася перша велика зустріч "Діалог з громадами" у межах нової ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.Голова Президії Конгресу, заступник очільника Офісу Президента Віктор Микита провів зустріч з головами громад Житомирщини для обговорення нагальних питань, що турбують громади та потребують вирішення на центральному рівні.Важливо, що до роботи на Житомирщині долучилися також керівниця Офісу Конгресу Лілія Пашинна, народні депутати України, представниками Уряду та центральних органів виконавчої влади. Це дозволило максимально предметно обговорити наявні проблеми та визначити шляхи їх вирішення. Адже це і є головною метою роботи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Серед тем, які були винесені на обговорення був і ремонт доріг. Минулого року область і громади разом впорядкували тисячі кілометрів шляхів, але зараз ресурсів вистачає лише на мінімальний обсяг екстрених ремонтів. Дороги під час війни - це не питання зручності, це логістика для армії та безпека людей. Було приємно почути від представників Уряду, що саме зараз опрацьовують механізми, які дозволять забезпечити фінансування ремонтів не лише на міжнародних трасах, а й на місцевих автошляхах. Інша проблема, над рішення якої працювали сьогодні - ліквідація цифрового розриву. У 270 селах області, переважно прикордонних, досі немає якісного інтернету. Провайдерам невигідно заходити у віддалені населені пункти, тому люди залишаються без сталого зв’язку. Це потрібно виправляти. Наразі представники Міністерства цифрової трансформації напрацювали рішення, яке має дозволити операторам та провайдерам скоротити витрати на розвиток мережі. Також обговорили можливість відновлення інтернет-субвенцій, які до війни дозволили протягнути широкосмуговий інтернет до понад 1400 населених пунктів в області.Ще один важливий напрямок - вдосконалення механізмів використання публічних інвестицій, перспективного планування та внесення проєктів до системи DREAM, яка акумулює кошти міжнародних донорів України задля реалізації важливих для громад проєктів.Також не могли залишити без уваги негативні наслідки лісової реформи, з якими стикнулись громади не лише на Житомирщині, а в інших регіонах нашої країни. Доходи місцевих бюджетів суттєво знизились, відбулися масові скорочення лісівників, а поточні зарплати в державних надлісництвах просто неконкурентні. Мало того, великі підприємства-експортери Житомирщини стикаються з нестачею деревини, а громади серед зими не могли придбати дрова з лісів серед яких живуть все життя. Це питання потребує системного перегляду.Це була продуктивна і щира розмова. Звісно не всі питання можуть бути вирішені за один день, але те, що на центральному рівні вже зараз думають про них є важливим результатом та поштовхом до змін. Дякую Віктору Микиті за такий формат, а керівникам громад - за активність.Продовжуємо працювати на результат.