Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Міський голова Андрій Білоусов
Añadido 06 ene. 2025

Міський голова Андрій Білоусов

@belousov_andrei
Número de suscriptores: 25 035
Fotos: 12,800
Videos: 1,410
Enlaces: 1,370

👥 Número de suscriptores

25 035
Promedio/Día:: -321
Promedio/Tiempo:: -282
Promedio/Mes:: -883

👁️ Vistas promedio por mensaje

11 754
Promedio/Día:: 13,000
Promedio/Tiempo:: 11,269
ERR: 46.95%

📊 Mensajes por Día

1.5
Último día: 0
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 1.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

У Кам’янському відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань сімейної та гендерної політики, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Дніпропетровській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці голови ОДА Надії Задорожної.Масштабний захід об’єднав представників обласної та місцевої влади, представників Кам’янського району та громад, що входять до його складу, правоохоронних органів, міжнародних інституцій і громадського сектору. Серед учасників – представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олексій Урлаткін, голова Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч та інші посадовці.💬Обговорювали ключові виклики у сфері сімейної політики, захисту прав людини, запобігання домашньому насильству, зокрема правові механізми, досвід роботи спеціалізованих служб підтримки постраждалих, допомогу дітям у кризових ситуаціях і взаємодію з міжнародними партнерами.У Кам’янському послідовно впроваджуємо сімейну та гендерну політику. Діє міська координаційна рада, працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги, функціонує спеціалізована служба первинного консультування постраждалих осіб. Відкрито Денний центр соціально-психологічної допомоги з кризовою кімнатою. Після завершення засідання учасники засідання ознайомилися з діяльністю соціальних установ міста — жіночого простору, інституту третього віку, Центру запобігання домашньому насильству та інших напрямків роботи.Такі зустрічі є важливою платформою для зміцнення міжвідомчої взаємодії, обміну досвідом та впровадження ефективних рішень у сфері захисту прав і свобод людини.Щиро дякую головуючій засідання Надії Задорожній, усім учасникам, партнерам та колегам за конструктивний діалог, професіоналізм і спільну роботу над такими важливими для суспільства питаннями🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Тисячі українських родин через війну були змушені залишити рідні домівки та шукати прихистку в інших містах. У Кам’янському ми робимо все можливе, аби ці люди відчули себе в безпеці, мали гідні умови та змогли почати нову сторінку життя. Сьогодні особисто перевірив, як просуваються роботи з капітального ремонту гуртожитку на проспекті Гімназичному, який стане житлом для родин, що постраждали від війни.🏠Цей проєкт — один із найбільших в області з реконструкції житла для потреб переселенців. Завдяки перемозі у грантовому конкурсі від IFC Ukraine Energy Efficiency Fund & Crisis Response Project вдалося залучити значну фінансову підтримку: 80% витрат покриває фонд, 20% — міський бюджет. Меблями, побутовою технікою та речами першої необхідності забезпечить мешканців благодійна організація «Проліска».Будівля, яку місто прийняло від Дніпровського металургійного комбінату, жодного разу не ремонтувалася за 95 років існування. Нині вона проходить повну модернізацію: капітальний ремонт даху, утеплення фасаду, заміна всіх комунікацій, вікон, дверей та сучасне оновлення внутрішніх приміщень разом із термомодернізацією.У кожному блоці передбачені пральні, душові та кухні. Будуть облаштовані окрема ігрова кімната для дітей, а також зала для проведення спільних заходів, зборів та дозвілля дорослих мешканців. У комфортних умовах тут будуть проживати близько 250 осіб.Роботи виконуються за графіком і будуть завершені у вересні цього року. Працюємо, аби кожен, хто вимушено залишив рідну домівку, зміг знайти у Кам’янському підтримку, турботу й справжнє відчуття нового дому🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske #інвестиції_в_місто
🇩🇪🇺🇦Другий день перебування делегації з Вупперталя в Кам’янському розпочався з церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку на Майдані Героїв. Разом з родинами загиблих вшанували пам’ять Захисників. Наші воїни виборюють не лише мир в країні, а й цінності, які об'єднують усю Європу: свободу, демократію, гідність, повагу до прав кожної людини. Разом із делегацією ми відвідали Центр життєстійкості «Місце сили. Камʼянське», створений у межах проєкту EU4Recovery за підтримки Європейського Союзу та міжнародних партнерів. Тут працюють з ветеранами та їх родинами, з людьми, які пережили втрату, травму або змушені були залишити свої домівки. Центр став важливим простором для психологічного відновлення і соціального згуртування.Гості з Німеччини ознайомилися з роботою Центру психічного здоров’я та медичної реабілітації Кам’янського. Центр оснащено сучасним обладнанням, у ньому працюють висококласні фахівці, які надають якісні послуги з лікування, фізіотерапії, психологічної допомоги та комплексної реабілітації як для ветеранів та внутрішньо переміщених осіб, так і для місцевих мешканців.Окрім цього, делегація оглянула об’єкти освітньої інфраструктури, де зараз триває будівництво нових укриттів. Завдяки державній субвенції створюються безпечні умови для навчання: укриття відповідатимуть усім сучасним вимогам і дозволять організувати освітній процес в одну зміну. Щиро вдячні представникам Вупперталя за підтримку, відкритість і глибоке розуміння викликів, з якими сьогодні живе Україна. Будуємо міцну співпрацю, засновану на спільних цінностях і прагненні до миру, безпеки та розвитку!#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Приймаємо у Кам’янському делегацію з німецького міста Вупперталь — нашого потенційного партнера в рамках міжмуніципального співробітництва. Візит відбувається у межах програми «Сервісна агенція «Міста в єдиному світі» (SKEW) та є продовженням уже проведених онлайн-зустрічей і спільної участі у двох німецько-українських муніципальних конференціях 🇺🇦🇩🇪До складу делегації входять керівники органів місцевого самоврядування, медичної сфери, гуманітарних і релігійних організацій. Зокрема, Кам’янське відвідують бургомістр Вупперталя Хейнер Фрагеманн, д-р Арно Альфред Герлах — засновник низки благодійних ініціатив, а також інші активні представники громади, які займаються правозахисною, судовою, духовною, економічною та соціальною діяльністю.Протягом двох днів перебування гості ознайомлюватимуться з роботою муніципальних служб і соціальних інституцій Кам’янського, побачать, як громада адаптується до нових умов, підтримує внутрішньо переміщених осіб, розвиває соціальні послуги, модернізує освіту та охорону здоров’я – у тому числі за сприяння європейських партнерів.Кам’янське живе, працює та розвивається попри виклики війни. Наші захисники щодня виборюють не лише свободу нашої країни, а й фундаментальні європейські цінності. І ми дуже цінуємо підтримку з боку Європейського Союзу та, зокрема, Федеративної Республіки Німеччина.Наше місто активно співпрацює з міжнародними донорами. Завдяки цій взаємодії ми вже залучили до Кам’янського понад 100 мільйонів євро інвестицій на розвиток інфраструктури, підтримку соціальних проєктів і посилення стійкості громади.У ці непрості часи особливо важливо поглиблювати міжнародне партнерство. Щиро вдячний керівництву міста Вупперталь за відкритість до співпраці та підтримку України. Впевнений, що це партнерство принесе користь обом нашим громадам і стане прикладом справжнього європейського співробітництва🇪🇺#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Шановні кам’янчани! З 1 квітня в наших Центрах надання адміністративних послуг працюють фахівці, які надають первинну безоплатну правову допомогу. Правники консультують із юридичних питань, допомагають складати заяви та скарги, надають роз’яснення і сприяють у доступі до вторинної правової допомоги.За два місяці роботи правову підтримку вже отримали понад 1000 жителів міста. Підготовлено понад сотню позивних заяв та процесуальних звернень на захист прав громадян.Близько третини звернень надходить від пенсіонерів, ще стільки ж — від мешканців без пільгового статусу, які здебільшого потребують вирішення побутових та житлових питань. Вагому частку складають внутрішньо переміщені особи, ветерани, військовослужбовці та люди з інвалідністю. Найчастіше люди звертаються з питань житла, спадкування, соціального захисту, військових справ і компенсацій за зруйноване майно.📍Нагадую, безкоштовну юридичну підтримку можна отримати у всіх ЦНАПах Кам’янського з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00.Працюємо, щоб кожен мешканець мав змогу захистити свої права!#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
На запрошення Мохамеда Мезгані, Генерального секретаря UITP, беру участь у Саміті UITP, який проходить у місті Гамбург, Німеччина.📈Саміт UITP — це найбільша у світі платформа, присвячена питанням громадського транспорту та міської мобільності. Щороку він збирає тисячі представників галузі з усього світу: від міністрів транспорту й керівників транспортних компаній до науковців, інженерів і урбаністів. Цей захід — не лише можливість дізнатися про передові технології, а й майданчик для налагодження міжнародних контактів та співпраці.Під час саміту провів низку важливих зустрічей, зокрема з директором ТОВ «Татра-Юг» Анатолієм Кердіварою. Кам’янське нещодавно вибороло перемогу у всеукраїнському конкурсі «Міський громадський транспорт України–ІІ», що дозволить отримати фінансування від Європейського інвестиційного банку на придбання сучасних трамвайних вагонів.У рамках цього проєкту місто придбає у компанії «Татра-Юг» 17 нових вагонів. Це сучасні низькопідлогові трамваї з широкими зручними дверима, комфортним салоном, кондиціонерами, низьким рівнем підлоги для зручності людей з інвалідністю, батьків з візочками та літніх людей. Перші 3 вагони місто отримає вже до кінця цього року, а решту 14 — упродовж 2026 року.Вивчаємо найкращі практики, впроваджуємо рішення, що працюють на користь міста. Працюємо над тим, щоб міський транспорт у Кам’янському відповідав сучасним стандартам і потребам кожного мешканця🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske #інвестиції_в_місто
Триває оновлення освітньої інфраструктури Кам’янського. З перевіркою побував у Науковому ліцеї імені Анатолія Лигуна — найстарішому навчальному закладі міста, де наразі реалізується масштабний проєкт модернізації.Це стало можливим завдяки виграному нами на конкурсі гранту, який ми отримали від Європейського інвестиційного банку. У межах проєкту виконується капітальний ремонт двох корпусів, термосанація будівель, оновлення фасадів та внутрішніх приміщень, облаштування спортивної інфраструктури й благоустрій території. Усі роботи ведуться згідно з графіком. 📆Вже у вересні плануємо відкрити перший оновлений корпус і до кінця цьго року завершемо ремонт у другому. Також, за рахунок державного фінансування, заклад отримає сучасний харчоблок. Попри всі виклики, цього року в освітніх установах Кам’янського проводимо великий обсяг робіт. Відкриваємо після капітальних ремонтів оновлені, комфортні та цікаві для дітей навчальні простори. Будуємо нові укриття та модернізуємо наявні. Оновлюємо харчоблоки. Протягом літа заплановані роботи з модернізації систем опалення, ремонту покрівель і технічного оновлення шкіл.Не зважаючи на складні часи продовжуємо створювати гідні умови для навчання наших дітей, адже вони заслуговують на найкраще!🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske #освіта_заради_майбутнього
У Центральному парку Кам’янського відбувся урочистий захід до Всесвітнього дня донора під гаслом «Донорство — це рух вперед». Подія була ініційована Центром служби крові «Біофарма Плазма» Кам’янське. Захід своїми майстер класами підтримали мистецькі школи міста, спортивні та освітні заклади, також діяли інформаційно-сервісні локації де всі охочі могли дізнатися свою групу крові, отримати консультації й більше дізнатися про можливості донорства.Під час заходу ми відзначили наших донорів —це люди різноманітних професій серед них представники промислових підприємств, громадських організацій, медики, студенти, спортсмени і наші військовослужбовці. 🩸Кров і плазма потрібна щодня. Її потребують важкохворі діти й дорослі, люди з хронічними недугами, ті, хто потрапляє в екстрені ситуації. І особливо зараз її щодня потребують наші поранені військові, які проливають кров за мирне майбутнє нашої країни. Дякую Центру Служби Крові «Біофарма Плазма» завдяки якому донорський рух у нашому місті активно розвивається. Дякую всім, хто долучився до організації, і, найголовніше — нашим донорам. Закликаю усіх приєднуватися до донорського руху. Це те, що справді рятує життя🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Провели у Кам’янському спортивно-патріотичний захід «Літні Ігри мужніх»💪❤️, який уже став доброю традицією для нашого міста.У цих змаганнях беруть участь наші Герої - ті, хто заплатив високу ціну за свободу України — ветерани війни, військовослужбовці, які отримали поранення, кам’янчани, які повернулися з полону, родини військовополонених та зниклих безвісти захисників, а також родини наших загиблих Героїв. Загалом - близько п’ятдесяти учасників. 🎯Для них було організовано випробування у таких видах спорту, як бомбаскет, футбольне пенальті, кистьова динамометрія, гирьовий спорт, веслування на тренажерах, жим лежачи. Відбувся і товариський матч між командою ветеранів та збірною командою футболістів громади. Крім того, всі охочі могли взяти участь у майстер-класі зі стрільби з лука.Кам’янське — це громада, яка шанує своїх героїв. Ми створюємо умови для допомоги та реабілітації наших захисників. На лівобережжі міста успішно працює Центр соціальної підтримки ветеранів війни та членів їхніх сімей, і незабаром подібний центр відкриється і на правобережжі. Крім того, ми відкрили сучасний Центр реабілітації, а також комунальний заклад «Незламні».«Літні Ігри мужніх» — це ще одна можливість підтримати наших захисників, згуртувати громаду, показати, що ми цінуємо і пам’ятаємо кожного🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Провели у Кам'янському важливу нараду, присвячену реалізації ініційованої Президентом України державної політики підтримки українських виробників «Зроблено в Україні»🇺🇦Це — потужна державна ініціатива, спрямована на розвиток внутрішнього виробництва, зміцнення національної економіки та стимулювання інвестицій у промисловість.Зустріч пройшла за участі ініціатора та координатора політики «Зроблено в Україні» у парламенті - народного депутата України, заступника голови Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитра Кисилевського, першого заступника голови Дніпропетровської ОВА Юрія Яндульського, керівника Кам’янської РВА Олега Гапіча, представників Кам’янської міської ради, керівників промислових підприємств малого і середнього бізнесу нашої громади, представників центру зайнятості та банківського сектору.Під час зустрічі було презентовано чинні державні програми підтримки бізнесу, розглянуто актуальні виклики, з якими стикаються виробники на місцях, та напрацьовано практичні рішення, що дозволять підприємствам Кам’янського скористатися наданими можливостями.🤝Щиро дякуємо всім учасникам наради за активну участь, конструктивний діалог і спільну роботу задля розвитку нашої економіки! Дніпропетровщина сьогодні — це промислове серце країни, а Кам’янське допомагає підтримувати його стійку роботу. Ми активно підтримуємо виробників і будемо й надалі створювати умови для розвитку національного продукту!Ознайомитися з усіма можливостями програми «Зроблено в Україні» можна на офіційному сайті: ➡️ https://madeinukraine.gov.ua/#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske